Дивлюся, що розмову мило перевернули і знову її викладають тільки з точки теплофізики , не беручи до уваги фурнітуру і рухому частину вікна (стулку), що в корені не вірно. І чомусь всі силаються на неякісне виготовлення. Пробачте, а я хіба торкнувся виробничого питання? Мені здається , що це клієнта не цікавить. Хоча на загальну суму вікна, трудовитрати на ціну впливають.
Завжди підходив до кожної справи з професійною точки зору. І якщо є щось цікаве і приховане для мене, то не заспокоюся поки не докапаюся до істини. Нехай не сьогодні, так завтра. Гризти землю буду, але розберуся що є що. Мало того я ніколи не любив слухати красиві історії про що або, розуміючи що це не так.Можу вірити в цікаві інженерні рішення, але от повірити не завжди зможу. Є у мене велика проблемка. Я теорію люблю поєднувати з практикою і як наслідок вони часто не сходяться один з іншим!
Мене за це не люблять, але знаю точно - поважають.
Мої шановні опоненти так і не зрозуміли мою позицію. Спробую її процитувати.
Для себе зробив висновок, що реалізація трьох контурів не можлива навіть за умови ідеальної збірки якої просто не може бути.
Чому ? Я чітко пояснив.
Крім того згідно державним документам :
ДСТУ Б В.2.6-15-99 Вимоги до конструкції виробів
4.2.23 Вироби повинні бути водонепроникними. У закритому положенні виробів, ущільнювальні прокладки в притворах повинні забезпечувати щільність притиснення стулок і полотен, що виключає проникнення вологи всередину приміщень. Як показав аналіз ми не маємо 100% реалізацію всіх трьох контурів, а при регулюванні стулки можемо втратити реалізацію одного ущільнення в притворі.
Навіть в більшості систем які мають зовнішні притвори в 5 мм , то діапазон регулювання від АD систем зменшено практично вдвічі. Нагадую, що AD системи мають схему зовнішній8+внутрішній8 мм загального притвору.
Гост30674-99 5 Требования к конструкции изделия
5.9.7 Для систем с наружным и внутренним уплотнениями и для систем с тремя контурами уплотнений при установке изделий на высоте более 20 м (8 этаж) для компенсации ветрового давления допускается удаление наружного уплотнения на участках длиной 30 мм в верхнем профиле коробки. А на віщо ,тоді в загалі третій зовнішній контур ?
Ви вже вибачте шановні колеги, але розгляд гарних картинок з цифрами лабораторій для мене особисто не переконливо. Чому? Та тому що я хочу побачити хоч один лабораторний висновок системи з трьома контурами вікна , яке простояло в реальних умовах. Причому з посезонним звітом на протязі трьох років. А потім це саме вікно, хочу знов побачити на випробуваннях безпосередньо вже в самій лабораторії. І подивитися, що ж насправді відбувається з цими контурами. Яка всетаки ефективність цього третього контуру? Мало того без спеціальних технічних пристосувань ми не зможемо визначити ефектівність кожного контура! Але зрозуміло одне. Що тільки внутрішній справляється зі своїм завданням на всі 100% по притвору, а от з щільністю прилягання внутрішнього притвору є питання навіть в АD cистемах. Наприклад в поворотно-відкидному вікні верхня петля має постійну функцію щілинного провітрювання в закритому вигляді. Це найслабша ділянка у вікні по притвору. У трьох контурних системах ця проблема посилюється.
На прохання колег хочу запропонувати до розгляду фото одного з об'єктів який був засклений системою, її монтажна глибина всього 62мм і притвори там реалізовані краще, ніж в системах з монтажною глибиною 80 мм. Через повагу і політкоректність до виробника і продавця імена не розголошую, та й до теми це не має відношення. Хоча по праву люди вільно можуть розмістити притензії в розділ "Чорне та біле."
Всі фото зроблені в чистому вигляді без фотокорекції зовнішнього вигляду. Припускаю, що є вікна які напевно якось зроблені краще. Але як кажуть в народі маємо, що маємо. Та й це до речі вікна з тих тисяч вдячних клієнтів. Подяки в деталях описувати не буду. Правила форуму не дозволяють!
Роблячи аналіз, до кожної фотографії я задав собі питання.
Знаючи добре цих людей, знаючи їх охайність можу поставити запитання до перших двох фотографій. Так де ж перешкода пилу і бруду? І в якій тоді зоні працює фурнітура?