Вход
 
Страниц: [1] 2 3 ... 22
 
Тема: 

Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?

 (Прочитано 54539 раз)
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Добавлено: 09 Февраль 2012, 12:00:04 » Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


На початку розмови можна на пару секунд зайти  [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
в цю тему
. Але час не стоїть на місці, ми з кожним роком набираємося досвіду, стаємо мудрішими, сильнішими у своїх знаннях, а найголовніше ніколи не потрібно зупинятися на досягнутому.

На віконному ринку присутня велика різноманітність профільних систем. Одна з таких лінійок "Профілі з триконтурним ущільненням"

Про унікальне інженерне рішення, впровадження третього контуру в профільні системи багато написано,але на жаль до спільної думки так і не прийшли з цього питання. Велика частина систем передбачає двоконтурну схему ущільнення рам: по зовнішньому і по внутрішньому периметрах примикання стулки до рами. У свою чергу, зовнішній контур може бути двох видів. При першому, найбільш поширеному, ущільнювач притискається до зовнішньої поверхні стулки. У другому варіанті ущільнення  зрушено ближче до середини перерізу профілю (серединнe ущільнення) і розташовується або на самій рамі, або на стулці вікна, або на рамі та стулці одночасно . Частіше цей тип зовнішнього контуру  зустрічається на багатокамерних профілях.
Клімат України переважно помірно континентальний ,тому багато хто вважає, що   двоконтурні системи ущільнення  легко впораються з  нашими кліматичними умовами, та стверджують , що необхідності в третьому контурі немає. Системи з трьохконтурним ущільненням  відрізняються ціною від своїх побратимів, а можливість точного виготовлення таких конструкцій вкрай складна, через особливості профілю. Другі стверджують на забезпеченні кращого рівня теплоізоляції, і звукоізоляції, доповнюючи свою відповідь тим, що труднощі виробництва клієнтові не цікаві, з чим не можу не погодитися.

Потреба третього додаткового контуру дуже гарне рішення , але це не просто окрема частина. Його функціональність залежить в першу чергу від перетину профільної системи,  фурнітури,армування, дотримання монтажних норм.На мій превеликий жаль  погано сприймаю красиві гасла і переконливі на перший погляд переконання в тому, що це дійсно так будь в чому,та  в будь-якій справі. Тому став ретельно вівчати ,та  займатися розглядом корисності цього  унікального рішення більш докладно останніх два роки.Тому для себе виділив два питання.Вони такі.  У чому ж всетаки його переваги? І чи є вони насправді?
 
У профільних АD, системах з двома контурами ущільнень в місці примикання рами і стулки всього одна камера, тому там утворюється своєрідний місток холоду, що відповідно, може призвести в мороз до обмерзання стулки по периметру.Впроваджуючи метод лабіринту за схемою -А- , інженери намагаються зробити розрив(уникнути  містка холоду), досягти зниження шуму, який як і склопакет впливає в цілому на звукоізоляцію вікна.Крім того, взимку фурнітура буде працювати в більш теплому середовищі, і на її металевих поверхнях не буде конденсуватися волога, третій контур перешкоджає попаданню пилу і скупчення бруду ,тому ймовірно і служити вона буде довше. Забезпечення кращого рівня теплоізоляції, і звукоізоляції. Ось приблизно така інформація ,що до доцільністі третього контуру ущільнення.

Для аналізу своїх досліджень ознайомився детально і поверхносно приблизно з двома десятками подібних систем і з двома маю практичні знання.У зв'язку з технологічним прогресом ці розробки розрослися з трикамерних до вісьмікамерних систем.Одже було переглянуто такі поважні бренди як  Veka- Alphaline 90,Roplasto Elego, Profil-System PRESTIGE,Salamander-3d,kommerling88 plus, FINSTRAL-Schalldämmung,Dichtung,SCHUCO Corona si 82,Internova 5000/6000,Trocal88,Trocal InnoNova 70 M5,NOVOTherm,Kaleva Deco,GEALAN S 7000 IQ,ROYAL,Geneo-REHAU,Brugmann, aluplast GmbH Ideal 6000, bluEvolution, KBE 88)
Як показав аналіз, третій контур на протязі ось вже 10 років шукає золоту середину щоб знайти повну реалізацію, про що свідчить його зміна.  Контур ущільнення може бути організований декількома технічними рішеннями. І в підсумку на сьогоднішній день ми маємо три різні варіанти ,а саме:

<<Реалізація контуру в середній частині коробки>>

1група) ущільнення  по периметру розміщене на віконній стулці ,яка при зачинині притискається в особливий виступ на рамі (зуб)

2група) ущільнення, що знаходиться на верхній частині зуба і при зачинині  притискається до фальц стулки.  

3група) ущільнення пелюсткове при зачинині притискається до фальц стулки

Кожен з цих різновидів має свої плюси , але тілки між собою.В першу чергу це залежить від методу виготовлення профільної системи .Як відомо, створення контура може бути шляхом со-екструзії зварюваного ущільнювача (незнімного), пост екструзії зварюваного ущільнювача (знімного EPDM) , методом екструзії де шляхом безперервного видавлювання розм'якшеного матеріалу через отвір певного перетину, що визначається типом фільєри отримують профілі пвх вже з особливим виступом яке прозвають за формою (зуб),та протягування в ручну сіліконовий ущільнювач,EPDM (змінній не зварний).Так, наприклад, з пластикового виступу легше видаляти пил і бруд, але для реалізації глухої фрамуги його потрібно буде зрізати, що додає зайві працевтрати .Середній ущільнювач виконаний у вигляді пелюстки дозволяє працювати ущільнювачу тільки в одну сторону - тобто випускати повітря назовні, перешкоджаючи його притоку усередину.С пелюсткового середнього ущільнення бруд і пил забирається менш вдало, але зате в вітряну погоду під тиском повітря еластична пелюстка щільніше притискається до стулки, тим самим забезпечуючи вікну більш вдалу герметичність , ніж зуб який розташований в середній частині рами упираючись до фальц стулки на якій знаходеться ущільнення.Пост екстурузійний ущільнювач  без особливих труднощів знімається з паза.Також  ущільнення можна протягувати вручну після зварювання профілів.Наприклад незварний вмонтований силіконовий ущільнювач який  еластичний та ,може  витримати морози -30гр.

 Розробники систем гарно розуміють, що для реалізації надійного притвору достатньо всього одного контура. Другий контур ущільнення служить для зменшення тепловтрат через фальцеву частину вікна, а третій   для "двокамерного" ​​зменшення цих тепловтрат.
Два контури ущільнення по периметру примикання стулок цілком забезпечують надійну герметичність притвору.Завдяки висоті наплаву коробки 20 мм із зовнішнього боку вікна , досягається ширина прилягання ущільнення 7-8 мм. У поєднанні з внутрішнім приляганням шириною 8 мм забезпечується непроникність швів до групи навантаження С. У поширених системах ,   з монтажною глибиною 60-70мм, загальна площа притвору становить 8+8=16мм ,або 7+8=15мм.


* rehau_60.jpg (62.33 Кб, 400x538 - просмотрено 2994 раз.)

* rehau_70.jpg (229.94 Кб, 1557x1536 - просмотрено 2982 раз.)
« Последнее редактирование: 22 Февраль 2012, 10:09:28 от MASTERR »
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #1 : 11 Февраль 2012, 12:10:22 » Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


 При такій схемі, фурнітура пластикового вікна має  можливість надавати корекцію щільності примикання і положення стулки у віконній рамі в трьох площинах. Нагадаю  діапазон регулювання фурнітури.(див.малюнок.)

Щоб уникнути підвищеного навантаження на ущільнювачі і рухливі частини фурнітури ,не слід встановлювати надмірну ступінь притиску, в момент зачинення на весь контур фурнітури, йде підвищене навантаження. Не рекомендовано регулювати ролики-цапфи в положення щільного притиску, цапфа не має розрахункового навантаження. Нехтування рекомендацій виробників фурнітури веде до порушення поверхневого покриття. Достроковий знос фурнітури. Особистий момент в правильності роботи фурнітури дотримання фальцлюфта. Фальцлюфт - це просвіт між фальцем рами і фальцем стулки, в якому, власне, і працює фурнітура. Він повинен бути 12 міліметрів. Дотримання цієї величини дуже важливо, оскільки від неї напряму залежить нахлест наплава стулки на раму. Відповідні частини (зачепи) мають Н-9мм Зазор межу фальцем стулки і відповідними частинами повинен складати 3мм для коректної роботи фурнітури.  

  Діапазон регулювання стулок



* winkhaus-reg_prof_1.jpg (16.11 Кб, 250x290 - просмотрено 2946 раз.)

* Maco-reg_prof_2.jpg (61.3 Кб, 500x288 - просмотрено 2945 раз.)

* winkhaus-reg_prof_3.jpg (21.96 Кб, 250x290 - просмотрено 2949 раз.)

* winkhaus-reg_prof_2.jpg (19.77 Кб, 250x290 - просмотрено 2933 раз.)
« Последнее редактирование: 22 Февраль 2012, 04:32:32 от MASTERR »
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #2 : 11 Февраль 2012, 14:15:14 » Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


Хочу звернути увагу на особливий момент в правильності роботи фурнітури , це дотримання фальцлюфта. Фальцлюфт - це просвіт між фальцем рами і фальцем стулки, в якому, власне, і працює фурнітура. Він повинен бути 12 міліметрів. Дотримання цієї величини дуже важливо, оскільки від неї напряму залежить нахлест наплава стулки на раму. Відповідні частини (зачепи) мають Н-9мм Зазор між фальцем стулки і відповідними частинами повинен складати 3мм для коректної роботи фурнітури.
Повинен відзначити важливий момент, що при збільшенні в системах будівельної глибини> 80 мм присутні проблеми в роботі фурнітури при розмірах стулки менших, <600 мм. Тому якщо стулка вже , або нижче 600 мм , то розмір зазору по фальцу між рамою і стулкою ( фальцлюфт) необхідно збільшити від стандартних 12 мм до 13 мм. Різні за висотою вікна при нахилі відкриваються на різний кут. Причому низькі вікна відкриваються важче, а при більшій висоті вікна стулки мають тенденцію зміщуватися і утворювати люфт, а це означає, що сильний вітер викликає коливання стулки, виникнення шуму, взимку промерзання системи.


* фальц люфт.jpg (94.51 Кб, 524x398 - просмотрено 2940 раз.)

* ответка_фальц_ширина jpg.jpg (1313.25 Кб, 3869x3996 - просмотрено 3080 раз.)

* фальц люфт.jpg (436.34 Кб, 1164x1584 - просмотрено 1964 раз.)
« Последнее редактирование: 28 Апрель 2012, 17:23:44 от MASTERR »
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #3 : 11 Февраль 2012, 16:38:44 » Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


Як писав вище, що ми розглядаємо третій контур не як окрему складову,тож хотілося б зупинитися ще на одній важливій ланці в схемі вікна-це армування.Армування в пластикових вікнах є особливим посиленням, яке додає  профілю додаткову жорсткість. Крім того, армуючий профіль значно зменшує лінійні температурні розширення - при перепадах температур пластик подовжується сильніше, ніж метал. Наявність армуючого профілю потрібної  товщини дозволяє компенсувати різницю коефіцієнтів лінійного розширення.
У різних профільних системах вимоги до правил армування трохи відрізняються, але лежать в близькому діапазоні.
Крайній саморіз ставиться на 50-70 мм від краю армування і далі - з кроком від 250 до 400 мм.Менші значення рекомендовані для кольорових профілів. Збільшення дистанції першого саморезами від краю призводить до того, що вільний кінець армування просто не працює ,висить у повітрі, працюючи тільки на обваження.Мінімальна відстань від зрізу армування повинно бути не менше, ніж найбільший розмір перетину армування , для усунення крайового ефекту, однак і не на багато більше, для максимальної ефективності її роботи. Армування  розташовується в ПВХ-профілі з деяким зазором в 1-1,5 мм. Це необхідно для компенсації допустимих відхилень геометрії самого армування і внутрішніх стінок профілю.Якщо армування зафіксовано всього двома саморізами, то ПВХ-профіль вільно згинається, провертаючи на саморізах, як на шарнірах, не передаючи зусиль на армування, поки не упреться у внутрішню перегородку.Тонкі внутрішні перегородки - не сама надійна опора, та й одного міліметру вільного вигину часто достатньо для появи продування через ущільнення.
Правильна установка відповідного армування край необхідна для таких вікон!
Вже не  буду загострювати увагу на правильності монтажу, але він теж впливає на правильність роботи третього контуру і вікна в цілому.
Розглянувши деякі важливі тонкощі ,перейдемо до розгляду профілів з ​​третім контуром ущільнення.Ми не будемо приділяти увагу всім технічним властивостям профільних систем, про це багато написано. Наша мета - це порівняльний аналіз реалізації трьох контурів за трьома групами. За 100% реалізацію притвору по контуру приймаємо умовне значення 8мм.   На розгляді  усі профілі рам з монтажною глибиною від 80мм

1) ущільнення  по периметру розміщене на віконній стулці ,яка при зачинині притискається в особливий виступ на рамі (зуб)  
Внутрішній притвор               -8мм
Середній притвор                  -6мм
Зовнішній притвор                -3.2мм


* 1_internova_6000_.jpg (138.17 Кб, 367x500 - просмотрено 2901 раз.)
« Последнее редактирование: 22 Февраль 2012, 04:33:16 от MASTERR »
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #4 : 11 Февраль 2012, 21:14:32 » Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


2група) ущільнення, що знаходиться на верхній частині зуба і при зачинині  притискається до фальц стулки.      

Внутрішній притвор          -8мм
Середній притвор             -4мм      
Зовнішній притвор           -4мм


* aluplast6000.jpg (147.25 Кб, 389x565 - просмотрено 2859 раз.)
« Последнее редактирование: 22 Февраль 2012, 04:33:29 от MASTERR »
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #5 : 11 Февраль 2012, 21:15:04 » Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


3група) ущільнення пелюсткове при зачинині притискається до фальц стулки  


Внутрішній притвор                -8мм
Середній притвор                   -3мм
Зовнішній притвор                  -5мм


* Geneo.jpg (113.59 Кб, 768x809 - просмотрено 2859 раз.)
« Последнее редактирование: 22 Февраль 2012, 04:33:41 от MASTERR »
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Оценка сообщения: +3.6
Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #6 : 13 Февраль 2012, 23:38:38 » Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


Зверніть увагу, що у всіх групах якщо розглянути кожен контур окремо, то тільки внутрішній справляється зі своїм завданням на всі 100%.  Якщо в кожній групі складати наплив притвору зовнішнього та середнього контурів, то тільки в такому випадку ми отримуємо повну реалізацію. Повинен зауважити, що в системних профілях рам середній контур групи (3) має перекриття 3 мм, зате вони мають перевагу по передньому контуру.Група (1) представлена ​​на мій погляд з більш міцним контуром за допомогою зуба на рамі та мають приблизно 6 мм, але він не має еластичності як пелюстковий, а зовнішній контур має перекриття всього 3 мм. Така схема присутня у багатьох  MD cистемах. Переднього контуру як такого немає. За бажанням замовника укочують додаткове ущільнення. Звичайно, його по праву можна вважати контуром, але тільки з реалізацією <50%.Група (2) має саме розважливе рішення. Ступінчастий  перетин профілів з ​​розміщенням ущільнювача на верхній частині зуба створюють більш оптимальні перешкоди для розриву містка холоду на 50 відсотків. Компенсувати нестачу зовнішніх притворів розробники вирішили за допомогою зміни самого ущільнювача. Але щільне прилягання не може реалізуватися через відсутність перепендикулярного напливу на стулку.Тобто торкання є, а щільності в притиску немає.До того ж групи (1) і (2) мають досить незручну реалізацію для глухих фрамуг. Виходить  ми ще не встановили вікна, а вони вже не мають діапазон регулювання.
Тобто через схематичні особливості профілів з трехконтурним ущільненням ми немаємо можливості повноцінної реалізації всіх трьох на 100 відстоків.  

Давайте розглянемо ще один важливий  момент.Вище писав ,що при збільшенні в системах будівельної глибини> 80 мм присутні проблеми в роботі фурнітури при розмірах стулки менших, <600 мм. Тому якщо стулка вже , або нижче 600 мм , то розмір зазору по фальцу між рамою і стулкою ( фальцлюфт) необхідно збільшити від стандартних 12 мм до 13 мм. Збільшити фальц по периметру, означає що від номінального розміру рами , стулка за фальцем повинна бути(-2мм).Що таке стулка (-2) мм при наших умовах, де немає реалізації зовнішнього й внутрішнього контуру належним чином? Це означає, що ми з 50% опускаємося до 25%. Мали зовнішній притвор групи (1) 3мм, стало 2мм. Мали середній притвор в групі (3) 3мм, отримуємо 2мм. У групі (2) з 4 мм опустилися до 3мм, де сам притвор вже починає створюватися не ущільнювачем, а зубом. Зуб в профільних системах дає жорсткість і додаткове навантаження на фурнітуру. Якщо ви почнете наприклад у групі (3)  зміщати стулку  в ліво на 1.5мм, то праворуч отримуєте ослаблений притвор по середньому контуру -1.5мм. А якщо внас повинно бути не 3мм ,а 2мм ,то в загалі залишається всього 0.5мм. Тобто повна відсутність притвору. Так само і в інших групах .  Ущільнення зазвичай розраховані на цілком конкретний зазор між рамою і стулкою. При розрахунковому зазорі зусилля притиснення знаходиться в нормальних межах для забезпечення легкої роботи фурнітури і забезпечує достатню щільність притвору. При спробі зменшити цей зазор сила протидії стисненого ущільнення різко зростає. І хоча навпаки запірних елементів зазор зменшується (горезвісний зошитовий листок неможливо висмикнути з защемлення), підвищене навантаження призводить до незапланованого вигину профілю, і на полудістанціі (між запірними цапфами) зазор, навпаки, збільшується. Як же велике буває подив фахівців по гарантії, які прибули на рекламацію і зневірених безуспішно крутити притиски на "зиму", і випадково відпустивши їх на "літо", через 5 хвилин виявити, що проблема сама собою вирішена ... До речі притиск стулки так не перевіряють! Поведінка папірці дуже сильно залежить від типу, форми, ступеня мастила ущільнювача.
Якщо вже висловлювати якість притискання в кількісних величинах, то потрібно виміряти величину наплава і зазор в зоні наплава - і те й інше повинно відповідати допустимим значенням діапазонів для даної системи профілю і даного типу ущільнювача! Для успішної роботи ущільнення притиск не повинен бути краще - він повинен бути правильний! Дивись схему розташування цапф.
Всього за один-два роки експлуатації стулка може змінити свою геометрію. Ці зміни мінімальні, ви навіть не зможете їх знайти. Але як вони працюють? Уявімо досить стандартну ситуацію з балконними дверима. Так як опора всіх склопакетів йде на кут біля нижньої петлі, а точніше 100-150mm  від нього, то в цьому місці видавило «пузо» 1-2 мм. Завдяки чому просіла силова діагональ нижнього склопакета. Далі вся вага скла та пластику лягая на верхню силову діагональ, імпост просідає під цією вагою, і верхня діагональ також просідає, але через початкового дисбалансу в стулці вона просідає набагато більше нижньої. Який ми бачимо результат: стулка починає затирати знизу, а верхній кут сильно продувається.
Регулювати такі вікна не можна!  

І ще один нюанс. Зі збільшенням камерності збільшуються не тільки проблеми з розмірами вікна. Фурнітура однією ручкою замикає вікно по всьому периметру, але  не має рівномірного притиску по всіх трьох контурам рівномірно.  Чим ширше трьохконтурний профіль тим менше його щільність прилягання по периметру зовнішнього контуру. Запірна фурнітура розташовується у внутрішній частині вікна ,між середнім і внутрішнім контуром і на сьогоднішній день ніякої альтернативи не існує. Немає відповідного притиску тому , що відбувається осьове зміщення фурнітурного паза по відношенню до зовнішнього контуру. (дивись фото знизу). В результаті, початкова реалізація зовнішнього контуру на 50%, на виході ми отримуємо зовнішній неробочий. Тобто відсутність зовнішнього контуру. Залишається тільки два. Де середній залежно від групи теж дуже сумнівний.  


* 60.jpg (993.63 Кб, 1896x2130 - просмотрено 2697 раз.)

* 70.jpg (940.66 Кб, 1896x2022 - просмотрено 2740 раз.)

* 86.jpg (1160.44 Кб, 1368x1446 - просмотрено 2761 раз.)


Сообщение оценили: Квазар
« Последнее редактирование: 22 Февраль 2012, 09:50:44 от MASTERR »
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Оценка сообщения: +36
Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #7 : 22 Февраль 2012, 04:32:05 » Re: Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


Так-як вікна з трьома контурами ущільнення повинні відповідати стандартам, то давайте переглянемо пару основних пунктів, що стосується щільності притворів.

ДСТУ Б В.2.6-15-99 Вимоги до конструкції виробів
4.2.23 Вироби повинні бути водонепроникними. У закритому положенні виробів, ущільнювальні прокладки в притворах повинні забезпечувати щільність притиснення стулок і полотен, що виключає проникнення вологи всередину приміщень.
 
Ми маємо систему з трьома контурами ущільнення, де кожен контур повинен забезпечувати щільність притиснення стулок і полотен, що виключає проникнення вологи всередину приміщень. Як показав аналіз ми не маємо 100% реалізацію всіх трьох контурів, а при регулюванні стулки можемо втратити реалізацію одного ущільнення в притворі.

Дуже цікавий російський  Гост30674-99 5 Требования к конструкции изделия  
5.9.7 Для систем с наружным и внутренним уплотнениями и для систем с тремя контурами уплотнений при установке изделий на высоте более 20 м (8 этаж) для компенсации ветрового давления допускается удаление наружного уплотнения на участках длиной 30 мм в верхнем профиле коробки.  

Тобто  ущільнювальні прокладки в притворах вже не забезпечуватиме щільність притиснення стулок у закритому положенні. А на віщо ,тоді в загалі третій зовнішній контур ?

Давайте повернемося до наших питань, підбиваючи підсумки аналізу.
У чому ж всетаки  переваги? І чи є вони насправді?

До всіх систем ставлюся з великою повагою і розумінням про складність реалізації технічних інновацій. Для підтвердження достовірності і меж застосування розрахункових методів з визначення теплофізичних характеристик віконних блоків з трьохконтурним ущільненням необхідні постановка , і проведення прикладних дослідницьких робіт по зіставленню результатів розрахунків з результатами лабораторних випробувань. Вони як правило підтверджуються за умови якщо наша фрамуга глуха.Але наше вікно має рухому частину. Стулку з точним  механізмом (фурнітуру).
Проводячи аналіз я не брав до уваги всі складнощі в обробці таких профілів, вважаю що це не потрібно кінцевому споживачеві. Загострив увагу тільки на роботі фурнітури і на конфігурації профілів. Для себе зробив висновок, що реалізація трьох контурів не можлива навіть за умови ідеальної збірки якої просто не може бути. Бо в кожному вікні є похибка в габорітних розмірах ,а маючи не рівноцінний середній або зовнішній притвор це загрожує продуванню по периметру вікна, не забувайте про зміщення осі. Чим ширше монтажна ширина профілю, тим менше щільність. Не слід забувати  про відсутність потрібного армування, а монтаж без регулювання стулок можна віднести до фантастичного жанру.

Для мене особисто з достоїнств залишається тільки маркетингова частина ,але задумка насправді була непогана. Хтось можливо має іншу думку ,ну що ж , це повне право кожної людини.

Ось так спробував поділитися з усіма, кому всетаки цікаво було дізнатися трохи про реалізацію ущільнень у профілях з трьома контурами.

До всіх з повагою.


Сообщение оценили: KOTOFEY, HavingWorld, VikVal, GreyM, mayer, SV berez68, Djentelmen, scvap, ivan ivanovich, Smart
« Последнее редактирование: 22 Февраль 2012, 12:17:15 от MASTERR »
KOTOFEY
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+80

Сообщений: 1685
Поблагодарили 537 раз
Откуда (Город): киев

Украина-темный лес!!!Прорубим ОКНО в Европпу!


« Ответ #8 : 22 Февраль 2012, 09:38:05 » Re: Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


Виталий,огромное спасибо!!!!!!!!
Очень интересные наблюдения,для себя черпнул не мало нового и важного!!!
Снимаю шляпу! Снимаю шляпу
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #9 : 22 Февраль 2012, 10:40:00 » Re: Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


 [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
Более четырёх лет назад
я бы согласился на 200%, но сегодня я всё-таки задумываюсь почему разработчики, например, Рехау предлагают для немецкого рынка системы со средним контуром?  ИМХО маркетинг маркетингом, а немцы деньги на ветер не бросают. ИМХО.
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #10 : 22 Февраль 2012, 11:56:21 » Re: Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


А ви наприклад не задавалися питанням. Чому такий інноваційний розробник як Рехау, тільки останні роки три, вирішив в своєму активі мати  лінійку трьохконтурних профілів?  Снимаю шляпу
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #11 : 22 Февраль 2012, 12:06:17 » Re: Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


 Улыбка Непевно, зважували всі за та проти. Але ж дійшли до висновку, що таки за.
Хоча, прочитавши наш форум можливо змінять думку. Крутой
KOTOFEY
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+80

Сообщений: 1685
Поблагодарили 537 раз
Откуда (Город): киев

Украина-темный лес!!!Прорубим ОКНО в Европпу!


« Ответ #12 : 22 Февраль 2012, 13:27:49 » Re: Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


Цитата: MASTERR от 22 Февраль 2012, 11:56:21
А ви наприклад не задавалися питанням. Чому такий інноваційний розробник як Рехау, тільки останні роки три, вирішив в своєму активі мати  лінійку трьохконтурних профілів?  Снимаю шляпу



Я думаю,что только потому,что это все появилось у конкурентов!Не было бы ни у кого,и немцы бы врядли выпустили бы 3 контура!
ИМХО Снимаю шляпу
MASTERR
модераторы
эксперт
*

Компетенцияbeta:
+720

Сообщений: 8425
Поблагодарили 2584 раза
Откуда (Город): Черкассы

Величие человека не в положении, а в цели.


« Ответ #13 : 22 Февраль 2012, 13:56:40 » Re: Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


В   [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
цій темі  
ще у 2008 році шановний Zloy Bambr (пост 11) як маркетолог чітко пояснив чому. А шановний yarmis своїм останнім повідомленням як інженер, дав чітке розуміння про кінцевий результат! Ну а ми з часом з вами як технічні фахівці підвели підсумки.
« Последнее редактирование: 22 Февраль 2012, 15:37:50 от MASTERR »
P4el
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 2566
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Луцк


« Ответ #14 : 22 Февраль 2012, 15:45:41 » Re: Три контури ущільнення. У чому ж всетаки переваги? І чи є вони насправді?


Як щодо віконних систем для пасивних будинків,
3-4 контури, вважаєте маркетинг?
Страниц: [1] 2 3 ... 22
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC