Не сприйміть за неповагу, але в цілому технологія достатньо складна (в реальному житті) щоб викладати її в темі форуму. Нижче приведу кілька посилань, які дадуть більш-менш повну картину. А тут дам відповіді на те, що не лежить на поверхні:
вроде как из нескольких склеенных слоев. Если это так, то по какому принципу эти слои комбинируются?
Зовнішні шари радіального розтину деревини, середня ламель зазвичай тангентальна. Радіальність залежить від сорту бруса і сумління його виробника.
...Есть ли требования по остаточной сучковатости и смоляным карманам в евробрусе?
В пост-радянських країнах вважається якісним, коли повністю відсутні сучки, засмолки, синька/заболонь і т.д. В реальному житті їх наявність диктується замовником: ми одного разу виконували замовлення на синій брус... Хтось хоче "чистеньке" і готовий за це платити, хтось - аби подешевше.
До речі, тут викривається "пасивне замовлення" якості: для більшості переробників головним аргументом є ціна, і цим вони штовхають виробників брусу на закупівлю дешевого лісу (основна стаття витрат), з якого якісного брусу (я маю на увазі відповідність вимогам ДСТУ та інституту Розенхайм) просто не може бути.
До речі, саме за це я казав, що ми вже стомились рівнятись на ціни ринку і свої просто підняли до реальних. І, що цікаво, знайшли розуміння у своїх постійних великих замовників (хоча якраз вони і вміють найкраще рахувати гроші). Тож, я думаю, марку втримаємо.
Чому я почав про пост-радянські території? Тому що на заході до дерева ставляться більш розумно. Всі "пороки" деревини (хіба що окрім хімічного забарвлення), які не погіршують експлуатаційних характеристик вікна, в них йдуть "на ура". Пояснюється це просто: дурне діло підганяти натуральну красу деревини під штамповану пластмасу...
Пороки деревини: [ гиперссылка скрыта
Зарегистрируйтесь или
Войдите ]
http://in-k.ru/page24.html
Технологія виробництва: [ гиперссылка скрыта
Зарегистрируйтесь или
Войдите ]
http://okna59.ru/derevo/
Те саме з боку обладнання: [ гиперссылка скрыта
Зарегистрируйтесь или
Войдите ]
http://www.elo.ru/technology/brus.html
Уточнення: іноді зустрічаються фрази "клей має бути D2-D3". Чухня, мабуть для свого виправдання: насправді клей має бути _ТІЛЬКИ_ сертифікований D4. І бажано німецький (це вже IMHO).