Вход
 
Страниц: 1 2 [3] 4 5 6
 
Тема: 

Гарантія на установку

 (Прочитано 10291 раз)
Maksim
дока
*****

Компетенцияbeta:
+0

Сообщений: 384
Поблагодарили 50 раз
Откуда (Город): ЛЬвов


« Ответ #30 : 08 Август 2010, 22:59:50 » Re: Гарантія на установку


извините за абстракцию, хорошие стены не тольео имеют уши, но и дышат Шокирован.
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #31 : 08 Август 2010, 23:57:08 » Re: Гарантія на установку


Знову байки про дихаючі стіни...

Не могли-б Ви, Максиме, докладніше розповісти про Ваше бачення "дихаючих" стін, механізму "дихання", переваг "дихаючих" стін над "недихаючими" та яким боком це все стосується віконних конструкцій?
« Последнее редактирование: 09 Август 2010, 00:13:22 от VikVal »
AvA
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+50

Сообщений: 1168
Поблагодарили 228 раз
Откуда (Город): Донецк


« Ответ #32 : 09 Август 2010, 11:06:02 » Re: Гарантія на установку


Цитата: Maksim от 08 Август 2010, 22:46:44
ИМХО: будте благоразумны, окна- не подводная лодка. герметизация требует дополнительных опций. - вентиляция как минимум.

Т.е. если следовать вашей логике, то при герметизации расширителя необходимо обеспечить вентиляцию помещения, в котором устанавливается МПО, а если не герметизировать расширитель, то вентиляция в этом помещении не нужна?
ROMA
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 5
Откуда (Город): Одесcа


« Ответ #33 : 09 Август 2010, 20:52:08 » Re: Гарантія на установку


Доброго времени суток! Очень извиняюсь, что перебиваю, но все-таки очень хочется узнать, как закрылся вопрос о "гарантии на установку"? Особенно после прочитаной фразы: "Без договору вікна кпувати не раджу. Повинен бути документ, відносно якого Ви зможете отримати гарантію як на сам виріб, так і на те, що цей виріб не випаде через пару років. Маю великий сумнів, що у вашому регіоні діе лише один дилер. Шукайте з нормальною гарантіею." Что, история знает такие случаи???
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #34 : 09 Август 2010, 22:23:50 » Re: Гарантія на установку



отдельные случаи имели место быть
В частности, имел счастье наблюдать, как при откидывании балконной двери она откинулась вместе с коробкой
migomm
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 2 раза
Откуда (Город): Балта Одесской


« Ответ #35 : 09 Август 2010, 22:47:56 » Re: Гарантія на установку


Цитата: ROMA от 09 Август 2010, 20:52:08
Доброго времени суток! Очень извиняюсь, что перебиваю, но все-таки очень хочется узнать, как закрылся вопрос о "гарантии на установку"? Особенно после прочитаной фразы: "Без договору вікна кпувати не раджу. Повинен бути документ, відносно якого Ви зможете отримати гарантію як на сам виріб, так і на те, що цей виріб не випаде через пару років. Маю великий сумнів, що у вашому регіоні діе лише один дилер. Шукайте з нормальною гарантіею." Что, история знает такие случаи???
 

       Питання відкрите.  Пройшов місяць, або й більше після першого звернення до представника виробника.    Уже й договір надали, цілий тиждень над ним "трудились",  вийшло аж сторінка з четвертю,  навіть назву профілю не вказали, а про якісь зобов:язання і мови не йде.   Маю тверду впевненість в тому, що хочуть здихатись мене як замовника, тому,  що бояться  як вогню взяти на себе відповідальність за монтаж.   Бояться, що після їхноьї установки, вікна не простоять  5-ти років які задекларував виробник. Та й вікна я хочу замовити не дешеві.
    На  мою думку,  у нас тут дуже серйозно  підставляють та дискредитують відомого виробника.
    Вважаю. що навіть після силового вирішення питання надання гарантії, я не отримаю якісної послуги, тому. що розчерком пера чи наказом,  вміння та кваліфікації не прибавиш.  Перебуваючи на форумі я добре засвоїв,  навіть добрі вікна від хорошого виробника може загубити  неякісний монтаж.  Тобто я приходжу у вихідну точку - місцева якість за потрійну ціну, або як мені радили знайомі які вже пройшли даний шлях -- усі вікна однакові, ціна різна.  
« Последнее редактирование: 09 Август 2010, 22:49:45 от migomm »
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #36 : 09 Август 2010, 22:56:05 » Re: Гарантія на установку


Якщо так думати, то однакові й машини, ковбаса, жінки.... Крутой
П.С. Договір - це добре, але це лише формальність, яка в різних ситуаціях може бути потрібна, а може й ні. Не вижу, не слышу, не говорю

Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #37 : 09 Август 2010, 23:20:24 » Re: Гарантія на установку


Цитата: migomm от 09 Август 2010, 22:47:56

    Вважаю. що навіть після силового вирішення питання надання гарантії, я не отримаю якісної послуги

К выполнению каких условий гарантии Вы собираетесь принудить исполнителя?
Возможно, Вы требуете чего-то заведомо невыполнимого?
Alli
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 11
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Odessa


« Ответ #38 : 10 Август 2010, 09:49:27 » Re: Гарантія на установку


Цитата: Алік от 09 Август 2010, 22:56:05
Якщо так думати, то однакові й машини, ковбаса, жінки.... Крутой
П.С. Договір - це добре, але це лише формальність, яка в різних ситуаціях може бути потрібна, а може й ні. Не вижу, не слышу, не говорю


Полностью согласен. Тем более зная менталитет маленьких городков, где личные отношения и авторитет имеют гораздо большее значение, чем бумага. Тем более, Вы пишите, что гарантийный талон от производителя имеется. Вы же не на необитаемом острове живете, а Ваш дилер наверняка не первый день занимается окнами. И среди Ваших коллег или подруг Вашей жены есть те, кто уже заказывал окна у всех Ваших продавцов. Интересно, что они говорят или у кого выпадали окна на голову.
Alli
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 11
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Odessa


« Ответ #39 : 10 Август 2010, 09:52:23 » Re: Гарантія на установку


Цитата: vidok от 09 Август 2010, 22:23:50

отдельные случаи имели место быть
В частности, имел счастье наблюдать, как при откидывании балконной двери она откинулась вместе с коробкой
Через 2 года?
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #40 : 10 Август 2010, 10:31:24 » Re: Гарантія на установку


Сколько времени дверь простояла до этого - сказать не могу, может год, может два
migomm
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 2 раза
Откуда (Город): Балта Одесской


« Ответ #41 : 10 Август 2010, 17:26:26 » Re: Гарантія на установку


Цитата: vidok от 09 Август 2010, 23:20:24
Цитата: migomm от 09 Август 2010, 22:47:56

    Вважаю. що навіть після силового вирішення питання надання гарантії, я не отримаю якісної послуги

К выполнению каких условий гарантии Вы собираетесь принудить исполнителя?
Возможно, Вы требуете чего-то заведомо невыполнимого?
   
    
    
     Якісного монтажу та гарантії на нього.    Коли виникло це питання  посередник послався на гарантійний талон виробника. Але там іде мова   про виріб, а не  про вікно яке несе  свою функцію,  і  одним із пунктів прописано - гарантія   не наступає,  якщо порушено умови монтажу.  Я попросив  договір де було б обумовлено  питання  які   відносяться до монтажу,  але отримав відмову із запевненням,  ми зробимо все як треба, а якщо із вікном щось трапиться ,  то ми приїдемо  подивимось  і вирішимо чия тут вина.   Я на слово не повірив  і  задав  питання на форумі.
  Поясніть будь ласка, якщо все так просто ,  то чому  не прописати --- гарантія на монтаж складає……років.   А замість цього спочатку запевняли ,  що  договору,  в природі не існує, жоден виробник не  працює за  договором,   потім   запропонували  оплатити  замовлення ,  а договір зроблять пізніше (я відмовився).  Тиждень писали договір, в ньому не вказали : назви профілю,  переліку  наданих документів, виконаних робіт   та за,  що конкретно  проводиться оплата .  Жодного слова  про  монтаж  та гарантію на нього .  Я замовив підвіконня Моллер, так про нього взагалі ніде не згадали.  Мені пояснили,  що про це все  писати  немає потреби так як мене не стосується.
    Мене не стосується,  що я хочу отримати  та за що плачу???                                                                                                Які варіанти розвитку ситуації я можу отримати ?      Що тут  неможливого?
  Чи потрібен  в даному  випадку договір,  може повірити на слово?
  Гіпотетично  можливо , що мені  привезуть вікна з іншого профілю ( не Internova),   з іншими  комплектуючими або явним браком  і скажуть - забирай ?  Акти прийому - передачі   виробів відсутні.  
   Чи можливо ,  що із-за неякісного монтажу   через 2-3 роки  одне з  вікнон  дістане якийсь  дефект?  
Якось воно занадто слизько,  а може я перестраховщик?  
      
« Последнее редактирование: 10 Август 2010, 17:28:43 от migomm »
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #42 : 10 Август 2010, 17:43:31 » Re: Гарантія на установку


Чтобы давать гарантию на монтаж и прописывать условия монтажа в договоре нужна лицензия на право выполнения определенных работ
Скорее всего такого документа у этих людей нет
Поэтому и разговор такой
Комплектация заказа,как правило, указывается в приложении к договору
Почему не дают такую бумагу Вам на руки - даже не могу предположить
Короче, контора в состоянии становления 
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #43 : 10 Август 2010, 20:50:10 » Re: Гарантія на установку


Відверто кажучі, гарантійні зобов'язання - це, як передвиборчі обіцянки, пишуться не для того, щоб їх виконувати, а для заохочення виборців покупців.  Захочуть обдурити - обдурять з любими зобов'язаннями, віднесуться сумлінно - все буде ОК і без купи паперів. Звичайно, на Вашому боці закон, але щоб змусити його працювати потрібно мати певний вплив. Се ля ві, ітс Юкрейн. Улыбка 
ROMA
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 5
Откуда (Город): Одесcа


« Ответ #44 : 10 Август 2010, 22:30:33 » Re: Гарантія на установку


Цитата: vidok от 10 Август 2010, 17:43:31
Чтобы давать гарантию на монтаж и прописывать условия монтажа в договоре нужна лицензия на право выполнения определенных работ
Скорее всего такого документа у этих людей нет
Поэтому и разговор такой
Комплектация заказа,как правило, указывается в приложении к договору
Почему не дают такую бумагу Вам на руки - даже не могу предположить
Короче, контора в состоянии становления 
Может быть потому, что прошло больше месяца, а желание заказать окна упирается в требование прописать непонятные обязательства на неопределенный срок(хотя, если нет заказа, то и нет приложения). Наверное, нужно еще брать обязательство от дилеров просуществовать на этом рынке не менее 5-ти лет))
Страниц: 1 2 [3] 4 5 6
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC