Вход
 
Страниц: [1] 2 3 ... 6
 
Тема: 

Гарантія на установку

 (Прочитано 10276 раз)
migomm
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 2 раза
Откуда (Город): Балта Одесской


« Добавлено: 18 Июль 2010, 22:14:46 » Гарантія на установку


   Проживаю у приватному  будинку з пічним опаленням  в сільській місцевості енергозбереження головне завдання.   Вікна   810-1150  2 шт., матеріал стін  цегла ,   1555-1445 5шт. матеріал  стін  саман. Профіль Internova   . Вікна  хочу замовити у дилера,інших варіантів просто немає.   Монтаж виконується  на анкерні пластини та  піну без  паро - гідро  ізоляції . Гарантії на установку  не надають .  Договір на продажу и установку  вікон не підписується, документи  які  отримує замовник – копія листка  замовлення, , а після встановлення гарантійний талон на  виріб.             При наполяганні використання  ізолюючих матеріалів  отримав категоричну відмову менеджера, а монтажник навів залізний аргумент-- скільки працюють  ніхто не нарікав,  а якщо  мені не подобається то можу ставити сам.        Прошу   підказати   1 - чим  я ризикую  зробивши  замовлення у такого постачальника   і  погодившись  на  такі  умови монтажу      2 – чи аналогічні по своїй ефективності  паро-гідро ізолюючі стрічки та герметик  СТИЗ-А   \ на  великих 5-ти вікнах  є  можливість встановити ПСУЛ, штукатурка  по периметру вікна  досягає4--5 см. тобто вікна стають в четверть , див. фото  \          3 – чи можлива   комплектація вікна необхідними  для монтажу   матеріалами   у  виробника  вікон,    якщо так , як це прийнято робити      4 – можливо я занадто переймаюсь  деталями монтажу,  нехай встановлять  як у всіх і я спокійно буду володіти та насолоджуватись  красивими вікнами багато років.                                                                                                                                                                                                                  


* IMG_0152.JPG (116.28 Кб, 640x480 - просмотрено 852 раз.)
« Последнее редактирование: 18 Июль 2010, 22:27:45 от migomm »
Splitter
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+140

Сообщений: 1435
Поблагодарили 396 раз
Откуда (Город): Харьковская обл.

ремонтирую и монтирую окна двери балконы и т.п.


« Ответ #1 : 18 Июль 2010, 22:29:53 » Re: Гарантія на установку


Без договору вікна кпувати не раджу. Повинен бути документ, відносно якого Ви зможете отримати гарантію як на сам виріб, так і на те, що цей виріб не випаде через пару років. Маю великий сумнів, що у вашому регіоні діе лише один дилер. Шукайте з нормальною гарантіею.
Splitter
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+140

Сообщений: 1435
Поблагодарили 396 раз
Откуда (Город): Харьковская обл.

ремонтирую и монтирую окна двери балконы и т.п.


« Ответ #2 : 18 Июль 2010, 23:06:23 » Re: Гарантія на установку


Тепер по пуктах:
Цитировать
1 - чим  я ризикую  зробивши  замовлення у такого постачальника   і  погодившись  на  такі  умови монтажу

Ризикуете залишитись без вікон взагалі. Хоча до недавна так працювала майже половина дилерів. Без укладання договору. Я пам`ятаю як бідкалась сусідка одніеї нашої замовниці трироки тому, коли побачила у неї договір, а сама на руках мала аркушик у клітинку із сумою передплати.
Цитировать
2 – чи аналогічні по своїй ефективності  паро-гідро ізолюючі стрічки та герметик  СТИЗ-А   \ на  великих 5-ти вікнах  є  можливість встановити ПСУЛ, штукатурка  по периметру вікна  досягає4--5 см

Аналогічні. Можливо використати ПСУС (Передчасно Стиснена Ущільнююча Стрічка), СТИЗ-А, або паропроникна стрічка ВІКАР. Навіть якщо Ви просто зашпатлюете цементно-піщаною сумішшю пара з пінного шва аиходитиме назовні. Головне, щоб вікна були заглиблені знадвору на 1/3 товщини стіни. І з кімнати віткоси повинні бути щільніші, ніз ззовні.
Цитировать
3 – чи можлива   комплектація вікна необхідними  для монтажу   матеріалами   у  виробника  вікон

Можлива, але в тому випадку, коли виробник сам мае мережу роздрібної торгівлі. Тобто сам може укласти договір і встановити вікна.
Цитировать
4 – можливо я занадто переймаюсь  деталями монтажу,  нехай встановлять  як у всіх і я спокійно буду володіти та насолоджуватись  красивими вікнами багато років.

Не у Вашому випадку. Отримайте нормальні гарантії, а тоджі вже можете не дуже перейматись. А якщо знадобиться відрегулювати вікно через рік-другий Ви самі цим займатиметесь?
У саманній стіні встановити на щось інше, крім пластин важкувато. А от у цегляну краще на анкери, хоча пластини теж не є порушенням технології. Також у саманній стіні утепленням відкосів можна не перейматись. А от у цегляній над цим варто замислитись. Залежить від товщини стіни. І вирішувати це повинен фахівець.
migomm
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 2 раза
Откуда (Город): Балта Одесской


« Ответ #3 : 19 Июль 2010, 19:21:07 » Re: Гарантія на установку


У  нашому регіоні діє напевно що не один дилер. Мої пошуки  обмежиллись нашим районним центром, сусідній за 50 км. Поступив так тому,  що мій  не приховує з ким працює, від іншого цю інформацію отримати не вдалося,  тільки загальні фрази. Є ще кілька місцевих виробників, але між ними іде суперечка-- хто дешевше, у мене особисто  вікно за 300 грн викликає підозру. До недавнього  часу я практично нічого   не знав про пластикові вікна. Але настав час і я нічого не підозрюючи завітав до найближчого офісу,  бувши впевненим , що всі вікна   однакові -- ціна різна, цю впевненість я отримав від кількох знайомих які користуються таким чудом. Завітав, вибрав профіль WDS.  Приблизно порахували, запросили  замірника.   І спрацював тормоз.  Проєм вікна  викладеного  на  фото, з вулиці  складає    угорі- внизу   1550 мм.    справа- зліва    1435-1440 мм.   Діагональ 2100--2110. мм.   Замірник по сумісництву монтажник  визначив розмір вікна  як 1550--1440 мм. Діагональ навіть і не міряв.    Спочатку  було трохи менше ніж 1550 мм.,   але між нами відбулася суперечка відносно цього розміру, я просив  заховати нові вікна в стіну як і старі  і таки виграв кілька сантиметрів.   Але чому вікно  по ширині  рівне проєму , а по висоті менше  я так і не зрозумів.  Як пояснив мені замірник - монтажник,   це для того,  щоб нічого не довбати,  а що мені потрібно буде  зсередини нашивати 10 см   відкосів  він  напевно  і не подумав , не його це справа.   Я розумів, що можливо глибоко помиляюсь , але  якаь підозра закралась і почав   пошуки хоч якоїсь інформаціі, це для мене складає певні труднощі  рівень користування  ПК--чайник ,  натрапив на форум і зрозумів, що мені гаплик .  В будинку проводиться перепланування та ремонт,  двох вікон взагалі немає, фасад  частини будинку  з цегляними стінами ззовні утеплено  пінопластом 80 мм + клей сітка  шпаклівка у майбутньому, надіюсь проблем з відкосами не буде  Прошу підказати, якщо  це можлливо  зрозуміти з першого фото  чи можна  заховати нові вікна в стіну  так як стоять старі?                                                                                                            ,                            
« Последнее редактирование: 19 Июль 2010, 19:23:02 от migomm »
ivan ivanovich
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+100

Сообщений: 2249
Поблагодарили 772 раза
Откуда (Город): Одесса

ОКОННАЯ ПРАВДА


« Ответ #4 : 19 Июль 2010, 21:49:49 » Re: Гарантія на установку


спрятать раму в проём тоже не совсем правильно и красиво. ели не хотите сильно штукатурить и получить с наружи красивый вид, то есть расширительные профиля (у WDS) есть расширитель 40 мм. у меня ещё вопрос - размер проёма соответствует размеру окна - а где подоконный профиль, а куда будет задута пена? или я чего то не понял? саманные дома очень интересная штука, с ними нужно буть поаккуратнее.
что касается договора - то одназначно нужно составлять, а то потом могут начятся непонятки: другой профиль, открывания не те, с/пакет другой и т.д. и т.п. я уже устал объяснять клиентам, что договор необходим в первую очередь им, а они шугаются как от огня. бред. и срок два-три дня ( а некоторые делают и за один!) - это уже слишком!!!
1. рискуете в первую очередь деньгами
2. слишком углублять в откос тоже не стоит - теряете в теплоизоляции
3. комплектацией Ваш поставщик пока не занимается, хотя поднял вопрос в беседе с дирктором - думаю кое в чём они пошевелятся, но это время
4. чем больше Вы будете знать про окна и про монтаж, тем больше Вы будете наслаждаться красивыми окнами

ещё совет - закажите с/пакет с энергосбережением и окна чтоб были с мауэрлатом

P.S. жаль я недобрался до Балты...
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #5 : 20 Июль 2010, 10:36:37 » Re: Гарантія на установку


Цитата: migomm от 19 Июль 2010, 19:21:07
 Прошу підказати, якщо  це можлливо  зрозуміти з першого фото  чи можна  заховати нові вікна в стіну  так як стоять старі?                                                                                                            ,                            

По фото трудно определить - есть четверти или нет (ИМХО-нет)
Если четверти есть, то можно, если нет, то замерщик прав
migomm
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 2 раза
Откуда (Город): Балта Одесской


« Ответ #6 : 21 Июль 2010, 00:23:44 » Re: Гарантія на установку



   Проошу пробачення,   зробив помилку.   Розмір проєму 1550--1440     Розмір вікна  1550--1400,  по висоті менше на 40 мм.,  мабуть  це і є зазор на підвіконний профіль та піну. А я не міг зрозуміти   куди пропали 4 сантиметри  і розпочав  писанину.                                                                           
  Наміру    глибоко ховатися в відкос не маю.  Хочу  стик вікна зі стіною заховати по периметру на 5-10 мм за облямівку вікна  яка утворена штукатуркою. 
  Спочатку вибрав профіль  WDS, потім Deceuninck ,  а тепер коли трохи побув на форумі \не вистачає часу\  задумуюсь над Internova 6000 ,  пакет пропонували  4і-16-4-16-4  або   4і-10-4-10-4   обидва без пластикової дистанції,  а мауэрлат  ось це вже питання.
1882
Гость
« Ответ #7 : 21 Июль 2010, 12:03:26 » Re: Гарантія на установку


Цитата: migomm от 21 Июль 2010, 00:23:44
.......................,  пакет пропонували  4і-16-4-16-4  або   4і-10-4-10-4   обидва без пластикової дистанції,  а мауэрлат  ось це вже питання.



с пластиковой дистанцией работают не все производители, у неё есть как и сторонники, так и противники.
мауэрлат - это подставочный, подоконный брус...
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #8 : 21 Июль 2010, 12:11:57 » Re: Гарантія на установку


У выбранного Вами производителя пластиковая дистанция для ИНТЕРНОВы 6000 не применяется, а для других систем только шириной 16 мм , т е для производства двухкамерных стеклопакетов не используется (ИМХО)
ivan ivanovich
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+100

Сообщений: 2249
Поблагодарили 772 раза
Откуда (Город): Одесса

ОКОННАЯ ПРАВДА


« Ответ #9 : 21 Июль 2010, 20:10:23 » Re: Гарантія на установку


а есть ли смысл ставить в полусаманный дом Интернова 6000? не слишком ли дорогое удовольствие? профиль хороший и если видете смысл и по карману - берите, но тогда с двухкамерным пакетом с энергосбережением, кстати, сейчас у производителя появилось стекло от Гардиан с тепло- светоотражением. спросите
1929
дока
*****

Компетенцияbeta:
+20

Сообщений: 311
Поблагодарили 51 раз
Откуда (Город): uman


« Ответ #10 : 21 Июль 2010, 21:42:34 » Re: Гарантія на установку


Смысл есть, основные потери тепла идут через окна.  Если финансы позволяют то берите. Советую поискать других производителей или диллеров, которые дают гарантию, даже если ехать в др. райцентр надо, то оно того стоит.
ivan ivanovich
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+100

Сообщений: 2249
Поблагодарили 772 раза
Откуда (Город): Одесса

ОКОННАЯ ПРАВДА


« Ответ #11 : 21 Июль 2010, 22:21:52 » Re: Гарантія на установку


основные потери действительно идут через окна, а если более точно, то через с/пакеты - ведь они занимают 70-80% от площади окна. Можно рассмотреть и пятикамерные профиля, но если нравится и есть возможность - то берите, это хорошо и "круто". в то же самое время возьмите фурнитуру Винкхауз с микропроветриванием и блокиратором. спецы знают. удачи
1882
Гость
« Ответ #12 : 21 Июль 2010, 23:26:24 » Re: Гарантія на установку


Цитата: ivan ivanovich от 21 Июль 2010, 22:21:52
................ в то же самое время возьмите фурнитуру Винкхауз с микропроветриванием и блокиратором. спецы знают. удачи


микропроветривание и блокиратор есть не только в Винхаусе, если выбор будет в пользу двухкамерных стеклопакетов, то лучше уделить внимание - приподнимателю створки (как на МАСО) или трапилину (как на Фаворите).....
ivan ivanovich
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+100

Сообщений: 2249
Поблагодарили 772 раза
Откуда (Город): Одесса

ОКОННАЯ ПРАВДА


« Ответ #13 : 22 Июль 2010, 10:14:27 » Re: Гарантія на установку


у этого производителя нет, к сожалению, Масо. Поэтому приходится выбирать из того что есть...
Ну, я так думаю, что советов надавали предостаточно, а человек уже наверное заказал. Интересно, что он заказал...
« Последнее редактирование: 22 Июль 2010, 10:56:58 от nock »
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #14 : 22 Июль 2010, 10:19:19 » Re: Гарантія на установку


А почему "к сожалению"?  Мако - достойная фурнитура, но не она одна, есть Винкхауз, ГУ, Рото и др. не менее достойные.
Страниц: [1] 2 3 ... 6
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC