Вход
 
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 6
 
Тема: 

Гарантія на установку

 (Прочитано 10294 раз)
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #15 : 22 Июль 2010, 10:23:20 » Re: Гарантія на установку


Цитата: ivan ivanovich от 22 Июль 2010, 10:14:27
у этого производителя нет, к сожалению, Масо

ИНТЕРНОВА именно с МАКО
ivan ivanovich
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+100

Сообщений: 2249
Поблагодарили 772 раза
Откуда (Город): Одесса

ОКОННАЯ ПРАВДА


« Ответ #16 : 22 Июль 2010, 10:31:29 » Re: Гарантія на установку


С интерновой у них ещё не работал, поэтому спасибо за подсказку.
а по поводу "к сожалению нет Масо" - привык я к ней больше и более понятная. а другие фурнитуры умалять и уменьшать никак не хочу, достойных фурнитур много, всё зависит от сборки и комплектации у производителя.
извините, если кого случайно обидел
« Последнее редактирование: 22 Июль 2010, 10:57:32 от nock »
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #17 : 22 Июль 2010, 12:01:13 » Re: Гарантія на установку


Цитата: ivan ivanovich от 22 Июль 2010, 10:31:29
С интерновой у них ещё не работал, поэтому спасибо за подсказку.
а по поводу "к сожалению нет Масо" - привык я к ней больше и более понятная. а другие фурнитуры умалять и уменьшать никак не хочу, достойных фурнитур много, всё зависит от сборки и комплектации у производителя.
извините, если кого случайно обидел
Никаких обид, просто не хочу, чтобы у потребителя формировалось мнение, что Мако (да и любая другая фурнитура) - гарантия качества окна.
migomm
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 2 раза
Откуда (Город): Балта Одесской


« Ответ #18 : 23 Июль 2010, 02:53:44 » Re: Гарантія на установку


Замовлення ще не зроблено . Сьогодні  звязався напряму із виробником   обіцяли підтримку щодо підписання  договору виготовлення та установки вікон та надання гарантій.  Також уточнив  можливість комплектації гідро-ізолюючими матеріалами, отримав позитивну відповідь.   Але  думаю що перевагу надам  СТИЗ-А  так  як  монтажники з якими я розмовляв  і які будуть ставити вікна  технологією  правильного монтажу не володіють.      Вибираю  профіль Internova 6000, під нього є  добавочний профіль  25, 50, 120 мм., а також рідний мауерлат,  фурнітуру уточнимо,  при попередніх обговореннях  була Вінкхауз автопілот , с.пакет двокамерний енергозберігаючий   4-16-4-16-4і,  у виробника  запевнили,  що з наступного тиждня  починають працювати  з пластиковою дистанцією 16 мм , а чи потрібна вона мені ? Скло від Гардиан с тепло-світловідбиванням  дійсно є, напевно річ хороша, але у мене буде непрактична, вікна південної та західної сторони закриті від сонця виноградною аркою.     Два  малі вікна,   для коридора та кухні  800-1150 без імпоста  поворотно відкидні,   великі вікна  1550-1400   глухі-поворотновідкидні  2\3-1\3 відповідно.  Якщо правильно зрозумів  фурнітуру обовязково комплектувати    блокіратором,  мікропровітрюванням та мікроліфтом \це і є захист від провисання створки чи це інше  щось?\
   Смисл  ставити трохи дорогуваті для мене вікна    вважаю що є, те що сьогодні  "круто"   через 2-3 роки буде актуально, я підходжу до вибору вікон з точки зору їх  практичності, ефективності  та довговічності, крім того ,  будинок хоч і саманний , але в непоганому стані,  поставлено на міцному фундаменті,  водяне опалення - котел на твердому паливі,  ванна та санвузол в будинку,  підведена вода,  є міісцева каналізація,    З цегли  раніше  було  добудовано  ванну, санвузол та коридор.
 Замовлення думаю робити  з наступного тижня після остаточного вирішення питань  договору та гарантії.
Splitter
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+140

Сообщений: 1435
Поблагодарили 396 раз
Откуда (Город): Харьковская обл.

ремонтирую и монтирую окна двери балконы и т.п.


« Ответ #19 : 23 Июль 2010, 16:31:37 » Re: Гарантія на установку


Заказ хороший  Хорошо И подход к заказу правильный. Удачи в реализации!
1929
дока
*****

Компетенцияbeta:
+20

Сообщений: 311
Поблагодарили 51 раз
Откуда (Город): uman


« Ответ #20 : 23 Июль 2010, 18:57:17 » Re: Гарантія на установку


Что бы побольше было таких клиентов, а не только тех для кого дешевизна решающий фактор.
Splitter
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+140

Сообщений: 1435
Поблагодарили 396 раз
Откуда (Город): Харьковская обл.

ремонтирую и монтирую окна двери балконы и т.п.


« Ответ #21 : 23 Июль 2010, 21:13:10 » Re: Гарантія на установку


Слава всевышнему (и прошлой зиме) сейчас требуют минимум однокамерку энергосберегающую и на профиль подешевле косятся. Люди посмотрели, попробовали, послушали, посмотрели на сервис. Теперь к выбору подходят более тщательно.
Марго
Клуб Okna.ua
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 111
Поблагодарили 137 раз
Откуда (Город): Одесса

Акуна Матата


« Ответ #22 : 23 Июль 2010, 21:21:34 » Re: Гарантія на установку


Поддерживаю!
ЗЫ! С каждым месяцем статистика продаж становится все более красивой))), постепенно отщипывая от "более дешевого" сегмента в пользу "обдуманного, добротного" выбора
migomm
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 2 раза
Откуда (Город): Балта Одесской


« Ответ #23 : 24 Июль 2010, 00:23:40 » Re: Гарантія на установку


     Cьогодні  у нас в Балті  як  у Яндексі  -  знайшлося все, і договір на виготовлення та встановлення вікон і гарантія на установку.    Виявилося,  що мій дилер  є структурним підрозділом  відомого виробника ,  і  так як працюють приблизно   півроку , то не все ще виходить добре.  Але головним  у цій ситуації  є питання – чи є і буде бажання змінюватись на краще.
  Дякую всім за консультації  і допомогу.  Дуже добре що є такий форум.

    Р.S.   На Internovu   дійсно ставлять  фурнітуру  Maco.
Maksim
дока
*****

Компетенцияbeta:
+0

Сообщений: 384
Поблагодарили 50 раз
Откуда (Город): ЛЬвов


« Ответ #24 : 24 Июль 2010, 02:34:00 » Re: Гарантія на установку


дилер и производтель, как муж и жена... Веселый (одинаковые, ИМХО) и друг без друга жить не могут! хотя бочку катят .... сами понимаете. есть наверно повод для вопросов, но нет однозначного ответа.
Кулиш
участник
**

Компетенцияbeta:
-30

Сообщений: 32
Поблагодарили 4 раза
Откуда (Город): Одесса


« Ответ #25 : 06 Август 2010, 02:29:58 » Re: Гарантія на установку


Цитата: ivan ivanovich от 19 Июль 2010, 21:49:49
                                                                                                                                                 2. слишком углублять в откос тоже не стоит - теряете в теплоизоляции


В нашам регионе среднее промирзание стены 70мм поэтому углублять окно желательно минимум 50-60мм 
migomm
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 2 раза
Откуда (Город): Балта Одесской


« Ответ #26 : 08 Август 2010, 21:49:06 » Re: Гарантія на установку


   Заглиблюватись в стіну не планую. хоча рекомендують 1\3 товщини стіни, нові вікна  хочу поставити так як стоять старі.   Можливо  буду  обшивати будинок  піноплексом з метою зміни зовнішньго вигляду фасаду, заодно отримаю додаткове утеплення. За порадою учасників форуму та на свій розсуд ,  до замовлення добавив розширювальний профіль 25 мм, щоб заховати монтажний шов .  Прошу підказати чи потрібна додаткова герметизація  з’єднання  основного  та розширювального  профілю?    Запитую це тому,  що  на місці дуже здивувались,   що за рекомендацією форуму  я  бажаю посадити підвіконний брус на герметик та відповіли, що такого не роблять так як це не потрібно.   Хоча на вітрині виставлено зразок зі стрічкою всередині  з’єднання,   це виробник потурбувався.
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #27 : 08 Август 2010, 22:00:40 » Re: Гарантія на установку


Цитата: migomm от 08 Август 2010, 21:49:06
   Прошу підказати чи потрібна додаткова герметизація  з’єднання  основного  та розширювального  профілю?
   Запитую це тому,  що  на місці дуже здивувались,   що за рекомендацією форуму  я  бажаю посадити підвіконний брус на герметик та відповіли, що такого не роблять так як це не потрібно.   Хоча на вітрині виставлено зразок зі стрічкою всередині  з’єднання,   це виробник потурбувався.

расширитель желательно посадить на силикон или проложить уплотнительный шнур
Если это тот производитель, о котором я думаю, то силиконить подставочный прорфиль нет необходимости, так как действительно на призводстве устанавливают уплотнительный шнур
Если вдруг такого шнура не окажется - нужно силиконить
И вообще - дополнительный слой силикона в местах соединения профилей лишним никогда не будет
« Последнее редактирование: 08 Август 2010, 22:04:34 от vidok »
Maksim
дока
*****

Компетенцияbeta:
+0

Сообщений: 384
Поблагодарили 50 раз
Откуда (Город): ЛЬвов


« Ответ #28 : 08 Август 2010, 22:46:44 » Re: Гарантія на установку


ИМХО: будте благоразумны, окна- не подводная лодка. герметизация требует дополнительных опций. - вентиляция как минимум.
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #29 : 08 Август 2010, 22:50:54 » Re: Гарантія на установку


речь идет не о герметизации окна в проеме, а отдельных его элементов
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 6
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC