Вход
 
Страниц: 1 [2] 3 4 5
 
Тема: 

Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?

 (Прочитано 8721 раз)
all75
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Кировоград


« Ответ #15 : 26 Апрель 2010, 00:41:03 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Зрозуміло, і ще раз дякую за поради шановний VikVal.
Тепер спробую дати відповідь на всі поставлені мені запитання.
Фото: надані вище.
Нажаль виробника обирав не я, а мої батьки. Критеріїв в них було 2: розстрочка, та гарніі, теплі вікна. І мають вони зовсім не те що шукали, шановний VikVal.
Питання про найнижчу ціну не стояло. Тому були заказані вікна з 5-ти камерного профілю Трокал і двокамерними склопакетами.
Назву фірми, котра їх встановила, я обов'язково розголошу (зараз я не пам'ятаю точну назву) і на цьому форумі і на інших, які пов'язаня з віконною тематикою, додаючі фотографії їх досягнень та договір з ними. Дякую за пораду шановний SMG.
Що до виробника вікон: директор фірми запевняв що замовляє вікна в одного з найбільших виробників України але конкретну назву не повідомив. Які документи я можу в нього вимагати для підтвердження факту виготовлення вікон на заводі а також встановлення назви виробника?
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #16 : 26 Апрель 2010, 00:50:18 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Він забов'язаний надати сертифікат відповідності вікон з ПВХ провілю до ДСТУ Б.В.15-99. В цьому сертифікаті має бути вказаний виробник вікон, профіль та склопакет. Сертифікат повинен бути діючим, тобто термін його дії має бути не "просроченим".

До речі, двокамерний склопакет зі звичайним склом не відповідає вимогам енергозбереження згідно ДБН В.2.6-31 2006 ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ. Це ще одна зачіпка до судового позову.
« Последнее редактирование: 26 Апрель 2010, 00:56:03 от VikVal »
all75
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Кировоград


« Ответ #17 : 26 Апрель 2010, 01:05:58 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Я погоджуюсь з
Цитата: NASA от 25 Апрель 2010, 15:05:41
Качество изделия состоит из качества материалов и качества сборки.

Але давайте не забувати про обладнання. Воно теж має відповідати певним нормам та стандартам.
Я інженер з ремонту двигунів і можу відрізнити шов який зачищений на спеціальному верстаті, спеціальною фрезою від шва який зачишали  болгаркою в гаражі або де інде.
До речі один кутовий шов на створці зачищений до дирки - в прямому сенсі цього слова.
І в мене великі сумніви щодо виготовлення ціх вікон на заводі на спеціальному обладнанні. На гаражі можна краскою написати завод, ала обладннання від цього краще не стане. А якщо вікна виготовлені в "гаражі" чи є сенс вимагати заміни вікон? Адже якщо вони дуже постараються і зроблять вікна без наочних вад то
Цитата: VikVal от 25 Апрель 2010, 23:56:07
В цих вікнах крім наочних вад може згодом з'явитися безліч прихованих сюрпризів та несподіванок.

І з цим я повністью згоден.
« Последнее редактирование: 26 Апрель 2010, 01:13:47 от all75 »
all75
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Кировоград


« Ответ #18 : 26 Апрель 2010, 01:13:08 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Цитата: VikVal от 26 Апрель 2010, 00:50:18
Він забов'язаний надати сертифікат відповідності вікон з ПВХ провілю до ДСТУ Б.В.15-99. В цьому сертифікаті має бути вказаний виробник вікон, профіль та склопакет. Сертифікат повинен бути діючим, тобто термін його дії має бути не "просроченим".

До речі, двокамерний склопакет зі звичайним склом не відповідає вимогам енергозбереження згідно ДБН В.2.6-31 2006 ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ. Це ще одна зачіпка до судового позову.

Про двокамерний склопакет чую вперше... Не так давно однокамерний склопакет відповідав всім вимогам... 
А крім сертифікату? Невже ніяких рахунків-фактур чи будь чого іншого що вказувало б саме на ці вікна, як окреме замовлення.
all75
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Кировоград


« Ответ #19 : 26 Апрель 2010, 01:20:04 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Піду почитаю ДСТУ Б.В.15-99 та ДБН В.2.6-31 2006
all75
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Кировоград


« Ответ #20 : 26 Апрель 2010, 09:12:21 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Цитата: VikVal от 25 Апрель 2010, 10:07:28
Армування дійсно прикручується до профілю за допомогою саморізів, але вони не повинні виходити з профілю з іншого боку.


Зазори між іпостом та рамою 1-2мм це ненормально. Вони мають бути не більші 0,5мм. Існує стандарт ДСТУ Б В.2.6.15-99, який чітко регламентує розмір цього зазору. Посилаючись на пункт 4.2.39 Зміни №1 ДСТУ Б В.2.15-99 можна позиватись до суду або Комітету захисту прав споживача.

До речі, з яких міркуваннь було вибрано виробника вікон? Чи не була єдиною вимогою низька ціна? Якщо так, то маєте саме те що шукали.

Підкажіть будь ласка в якому пункті ДСТУ Б В.2.6.15-99 регламентується розмір зазору між імпостом та рамою? І де можна взяти Зміни №1 ДСТУ Б В.2.15-99?
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #21 : 26 Апрель 2010, 09:17:23 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Ширина зазору регламентується в пункті 4.2.39 змін. У самому ДСТУ такого пункту немає.

Текст змін у прикріпленому файлі.

* dstuBV.2.6-15-99u_izm1.rar (33.31 Кб - загружено 200 раз.)
kessler
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+390

Сообщений: 5194
Поблагодарили 1260 раз
Откуда (Город): Днепропетровск

тупиков нет,есть не прорубленные тоннели


« Ответ #22 : 26 Апрель 2010, 09:45:24 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Вообще такое впечатление,что использовался б/у профиль
FOX
Клуб Okna.ua
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 232
Поблагодарили 57 раз
Откуда (Город): Nikolaev

"Лучше не делать, чем делать лишь бы как..."


« Ответ #23 : 26 Апрель 2010, 10:14:15 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Ничего удивительного, пришла весна (гаражники) активизировались от зимней спячки, чему очень способствует наше экономическое sosтояние. Фрезы подбирать нет времени и возможности. Главное деньгу скосить.
ИМХО Пишите заявления во все инстанции и добивайтесь денег или замены конструкций.
Gray
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+130

Сообщений: 2838
Поблагодарили 490 раз
Откуда (Город): Одесса

"... только тех, кто верит в себя"


« Ответ #24 : 26 Апрель 2010, 10:17:07 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


all75, я б на Вашем месте поговорил с руководителем фирмы - подрядчика. Если он.... человек разумный и планирует жить и работать в стране и дальше - то должен заменить все.
Кстати, не исключена ситуация, что он сам в не в курсе, что такое поставили Вам.... Ну разное может быть....
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #25 : 26 Апрель 2010, 10:17:18 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Цитата: kessler от 26 Апрель 2010, 09:45:24
Вообще такое впечатление,что использовался б/у профиль

очень на то похоже
ИМХО:
сквозные отверстия в фурнитурном пазе и отверстия на коробке - скорее всего, места от саморезов от ранее установленной фурнитуры
зазор между коробкой и импостом - результат его переустановки в кустарных условиях
штапики подрезолись не штапикорезом, а неизвестным инструментом на коленках.
Причина такой переделки - створка справа вместо слева или наоборот, к примеру
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #26 : 26 Апрель 2010, 10:18:45 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Цитата: FOX от 26 Апрель 2010, 10:14:15

ИМХО Пишите заявления во все инстанции и добивайтесь денег или замены конструкций.



Згоден на сто відсотків.
all75
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 35
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Кировоград


« Ответ #27 : 26 Апрель 2010, 11:10:18 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Цитата: FOX от 26 Апрель 2010, 10:14:15
Ничего удивительного, пришла весна (гаражники) активизировались от зимней спячки, чему очень способствует наше экономическое sosтояние. Фрезы подбирать нет времени и возможности. Главное деньгу скосить.
ИМХО Пишите заявления во все инстанции и добивайтесь денег или замены конструкций.

З цим я теж згоден на 100 відсотів, крім одного моменту: "замены конструкций". Якщо це дійсно кустарне виробництво то небачу сенсу - вимагати заміни. Ще раз процетую VikVal: "В цих вікнах крім наочних вад може згодом з'явитися безліч прихованих сюрпризів та несподіванок." Навіщо заготовлювати собі неприємні сорприза? Виходить що треба вимагати повернення коштів. Але як довести що ці вікна виготовлені не там де потрібно? Я не зрозумів сертифікат видається на всю продукцію загалом, чи на конкретний заказ?
« Последнее редактирование: 26 Апрель 2010, 11:13:20 от all75 »
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #28 : 26 Апрель 2010, 11:15:31 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Сертифікат видається на те, що підприємство, якому видано цей сертифікат МОЖЕ виготовляти якісні вікна, зробили одне вікно та декілька зразків, що пройшли віпробування та відповідають вимогам стандартів.
Сертифікат потрібен для ідентефікації виробника. А судовий позов потрібно подавати щодо невідповідності ПРОДАНОЇ ВАМ продукції вимогам тих самих стандартів.
« Последнее редактирование: 26 Апрель 2010, 11:19:37 от VikVal »
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #29 : 26 Апрель 2010, 11:21:40 » Re: Как закрепляеться армирование внутри оконного профиля?


Первым делом организуйте встречу с руководителем предприятия, продавшего Вам окна непосредственно на объекте.
Вы уже знаете, какие аргументы предъявить.
Предложите исправить проблему "полюбовно" ( но без КОСМОФЕНА)
Будет упираться - обращайтесь в Общество Защиты Прав Потребителей, предварительно официально уведомив исполнителя.
Там Вам расскажут последовательность действий подробнее.
И если Исполнитель сам себе не враг, то должен поменять изделие (-я) до обращения в Органы - это в его интересах и это обойдется ему дешевле
Страниц: 1 [2] 3 4 5
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC