Вход
 
Страниц: 1 2 [3] 4
 
Тема: 

Украинские производители деревянных окон

 (Прочитано 46976 раз)
Ювелир
Модератор
дока
*****

Компетенцияbeta:
+200

Сообщений: 729
Поблагодарили 110 раз
Откуда (Город): Киев-Житомир

Участники оконного рынка


« Ответ #30 : 20 Июль 2007, 11:45:49 » Украинские производители деревянных окон


Цитата: "Klos"
У ТБМ есть все комплектующие для производства окон из евробруса. Из украинсого сырья окна сделать не получается(слоится). Нужен северный лес. Лучше конечно сибирская сосна.

Підтримую Olegp - це маячня. Головне - чітке виконання умов технології. Слоїтись брус може тільки в місці склеювання (бо інакше це вже називається тріщини), а склеювання німці знають як треба робити... Ознайомтесь із методикою перевірки клеєного шва D4 - скільки діб у воді, повітрі, окропі (кипятку - по москальські) його тримають перед тим як довбати зубилом в шов!!!
Покупцеві порекомендую - щоб не мучитись сумнівами запросіть результати експертизи бруса, тільки щоб проведена вона була не в рідній ненці Україні, а в зогниваючих буржуїв. Після цього Вам стане зрозуміло, що пластик вже б розлізся "в какашку" після таких дослідів Улыбка (шуткую).

А ви кажете - кухня....

До речі, Клос... Це некоректно і недоречно - рекламувати своє обладнання покупцю вікна. Навряд чи він вирішить купити фабрику на пів-мільйона паганоконвертованих, щоб собі вікна зробити Улыбка
Risa
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 3
Откуда (Город): Київ


« Ответ #31 : 12 Сентябрь 2007, 14:53:50 » Украинские производители деревянных окон


Дозволю собі задати те саме запитання - хто які фірми порадить? Я розраховую на якісні добротні вікна з сосни, але не обов"язково найкращі і найдорожчі, бо все-таки планую коли-небудь перебратися з теперішньої квартири за місто - от там уже намагатимуся все робити "на віки". А зараз хочеться золоту середину в плані співвідношення ціни та якості.

Я продзвонила кілька фірм (РКС, Древолюкс, Квін-свіг, Зілінський, Наш дім, Юна). Поки що найбільше сподобався Древолюкс (мої 3 вікна+балконні двері коштуватимуть там приблизно 1,500 дол.). Але якщо хтось може порадити ще якусь фірму, буду дуже вдячна. Самореклама теж приймається, але, мабуть, краще в "особисті повідомлення".
snark
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 2564
Поблагодарили 8 раз
Откуда (Город): Днепропетровск, народная сеть "ОКОШКО"


WWW
« Ответ #32 : 12 Сентябрь 2007, 14:57:09 » Украинские производители деревянных окон


А кроме того, что коштували 1500 у.е., что нибудь понравилось?
Risa
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 3
Откуда (Город): Київ


« Ответ #33 : 12 Сентябрь 2007, 15:07:13 » Украинские производители деревянных окон


Я поки сильно не заглиблювалася в тонкощі самого "продукту", але на перший погляд відмінностей між вікнами цих фірм (в межах одного класу) не помітила.

Якщо ви можете мені щось сказати по суті, дуже прошу.
snark
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 2564
Поблагодарили 8 раз
Откуда (Город): Днепропетровск, народная сеть "ОКОШКО"


WWW
« Ответ #34 : 12 Сентябрь 2007, 15:09:31 » Украинские производители деревянных окон


Лично мне, нравятся окна полтавской фирмы "Лори". В Киеве должны быть их салоны.
past master
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+130

Сообщений: 1016
Поблагодарили 274 раза
Откуда (Город): Киев

Верните меня на Марс


« Ответ #35 : 12 Сентябрь 2007, 16:49:45 » Украинские производители деревянных окон


В Киеве хорошие деревянные окна делают "Иберус" и "Удача".
kessler
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+390

Сообщений: 5194
Поблагодарили 1260 раз
Откуда (Город): Днепропетровск

тупиков нет,есть не прорубленные тоннели


« Ответ #36 : 12 Сентябрь 2007, 17:01:53 » Украинские производители деревянных окон


Иберус - согласен, еще нравится харьковский Модерн
Ювелир
Модератор
дока
*****

Компетенцияbeta:
+200

Сообщений: 729
Поблагодарили 110 раз
Откуда (Город): Киев-Житомир

Участники оконного рынка


« Ответ #37 : 12 Сентябрь 2007, 22:23:15 » Украинские производители деревянных окон


Коли така Ваша ласка...

Risa, snark мав на увазі, що відносно вікон (особливо дерев'яних) неприпустимо дивитись лише на ціну. Ви ж не соціальне замовлення на тендері викладаєте, а собі додому елемент оселі (не останній за важливістю) обираєте.

Якщо без балаканини. Вікно складається з вікна та монтажу - тобто недостатньо обрати виробника вікон, треба ще бути впевненим у монтажній бригаді.

Я б прислухався до порад olegp, snark або kessler; головне щоб в цій пораді були і виробник і монтажник.
Risa
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 3
Откуда (Город): Київ


« Ответ #38 : 13 Сентябрь 2007, 09:47:33 » Украинские производители деревянных окон


Цитата: "Ювелир"
Коли така Ваша ласка...

Risa, snark мав на увазі, що відносно вікон (особливо дерев'яних) неприпустимо дивитись лише на ціну. Ви ж не соціальне замовлення на тендері викладаєте, а собі додому елемент оселі (не останній за важливістю) обираєте.

Якщо без балаканини. Вікно складається з вікна та монтажу - тобто недостатньо обрати виробника вікон, треба ще бути впевненим у монтажній бригаді.

Я б прислухався до порад olegp, snark або kessler; головне щоб в цій пораді були і виробник і монтажник.


Звичайно, я не збираюся обирати найдешевшу фірму. Дякую всім за поради Улыбка
Eugen
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 4
Откуда (Город): Poltawa


« Ответ #39 : 10 Октябрь 2007, 17:08:04 » Украинские производители деревянных окон


Цитата: kessler
Иберус - согласен, еще нравится харьковский Модерн

А полтавские деревянные окна от ККК пробывали?


Коментар модератора: повідомлення в рекламних цілях. Назву змінено
« Последнее редактирование: 26 Август 2008, 19:15:03 от Ювелир »
snark
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 2564
Поблагодарили 8 раз
Откуда (Город): Днепропетровск, народная сеть "ОКОШКО"


WWW
« Ответ #40 : 11 Октябрь 2007, 09:25:03 » Украинские производители деревянных окон


Цитата: "Eugen"

А полтавские деревянные окна от Квант Пром пробывали?

Зачем? Это не вкусно и не полезно для желудка.
Olegp
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+170

Сообщений: 1920
Поблагодарили 238 раз

« Ответ #41 : 11 Октябрь 2007, 11:47:48 » Украинские производители деревянных окон


Проэксперементируйте на себе, Вы ведь гарантируете качество своей продукции или нет?
Olegp
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+170

Сообщений: 1920
Поблагодарили 238 раз

« Ответ #42 : 11 Октябрь 2007, 11:49:08 » Украинские производители деревянных окон


Цитата: "snark"
Цитата: "Eugen"

А полтавские деревянные окна от Квант Пром пробывали?

Зачем? Это не вкусно и не полезно для желудка.

То ли дело ПВХ Веселый
snark
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 2564
Поблагодарили 8 раз
Откуда (Город): Днепропетровск, народная сеть "ОКОШКО"


WWW
« Ответ #43 : 11 Октябрь 2007, 12:21:45 » Украинские производители деревянных окон


... или алюминий. Веселый
okna_A_Z
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 65
Откуда (Город): киев


« Ответ #44 : 11 Октябрь 2007, 23:56:36 » Украинские производители деревянных окон


Цитата: "snark"

Зачем? Это не вкусно и не полезно для желудка.


Вы их просто готовить не умеете г-г-г
Страниц: 1 2 [3] 4
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC