Вход
 
Страниц: [1] 2
 
Тема: 

Пошкоджений склопакет

 (Прочитано 4310 раз)
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Добавлено: 19 Август 2012, 21:53:28 » Пошкоджений склопакет


Після того як помив вікна, після "брудних" робіт по ремонту, виявив неприємний дефект слкопакету на глухій стулці - невеличкий скол в діаметрі 2-3мм ідесь 1-2мм глибиною, зі сторони приміщення. Правда є мілімітрові тріщинки і в глибину і вбоки. Склопакет однокамерний енергозберігаючий. Звісно вважаю це своїм провтиком, що непомітив цього дефетку раніше, але задався питанням коли точно зявився цей дефект і чому я його провтикав.

Найбільше вірогідним був варіант коли монтажник, той що і встановлював вікно, коли встановлював відлив (через 1 міс), розпакечував це вікно і десь нечайно стукнув може і гострим кутом відливу.  Інших "небезпечних" робіт біля цього вікна ніхто ніколи не робив, наскільки знаю.

Думаю, якщо тріщина-скол пройде наскрізь то склопакету і його енергозберігаючим властивовстям настане кришка. Склопакет умовно 145х70 см (ВхШ) та щей зі шпросами, що мабуть додасть ціни заміни в майбутньому.

Тому перше питання, яке виникло, як його(скол) підремонтувати власними силами ? Вроді є якісь полімери на зразок стоматологічних (твердіють під УФ) чи якесь рідке скло...  Лобові вікна авто знаю латають, але там гартоване скло або триплекс.  Оптичні дефекти після ремонту мене не дуже цікавлять, найбліьше перживаю за розгерметизацію склопакету в майбутньому, якщо тріщини почнуть рости.

Коротше мучало мене питання вже давно, але якось на ньому не було можливості зосередитись. Ось недавно вирішив сфотографувати скол фотоапартом в режимі макрозоймки, щоб задати вищезгадане питання про ремонт на форумі.

Але збільшені фото додали тільки ще більеш запитань.  Судячи по характеру сколу - це скол в результаті темпартурної дії типу сварки, або може іскри від болгарки - дов фото. По центру видно щось назразок куску сплаву металу і почорніння-нагар місцями.
Може і помиляюсь, але закралсь підозра що або склопакет з самого початку був дефектний (з виробництва), або може коли монтажник різав болгаркою відлив коло склопакету - кусочок розпеченого металу попав на скло.

Що скажете про характер пошкодженян судячи по фото ?

Якщо таке діло, то тут я вже, мабуть, почну качати права в інсталятора щоб замінили слкопакет, якщо це точно пошкодження в рузельтаті термічної дії...





* IMG_5370_1.jpg (202.51 Кб, 1331x1152 - просмотрено 872 раз.)

* IMG_5371_1.jpg (185.89 Кб, 1279x1061 - просмотрено 853 раз.)
« Последнее редактирование: 19 Август 2012, 21:59:45 от wow4yk »
sergendey
Гость
« Ответ #1 : 19 Август 2012, 22:20:29 » Re: Пошкоджений склопакет


Шановний топікастер, що це не від сварки то це однозначно. Просто я дома проводив парове опалення, і як не старався як не закривав все одно краплі попадали на скло. Після сварки залишаються "потьоки", іншого слова не підберу.Це  тобто верхній шар скла зплавляється і тече донизу. після ж іскор від болгарки утворюються "бульбашкі", як маленькі нарости, котрі неприємні на дотик. У вашому ж випадку, видно конкретні тріщини  та сколи котрі йдуть від центру вбоки. Як на мене тут був присутній "удар". А ось хто його зробив, та на якій стадії це вже питання.  Снимаю шляпу
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #2 : 19 Август 2012, 22:35:39 » Re: Пошкоджений склопакет


Цитата: sergendey от 19 Август 2012, 22:20:29
Шановний топікастер, що це не від сварки то це однозначно.

Для уточнення, Ви пробувлаи завнтажити фото і глянути на збільшене ?

Цитата: sergendey от 19 Август 2012, 22:20:29
після ж іскор від болгарки утворюються "бульбашкі", як маленькі нарости, котрі неприємні на дотик.  Снимаю шляпу


А що буде якщо цю бульбашку відколоти ?  Вікна відчищав від капель фарби, гіпсу  ітд. плстиковим скребком під час миття. Просто скол, так виглядає, проявився після того як вікна помили, може його і не було видно раніше, але підозрюю що він саме "проявився" після миття. Знаю точно що біля цього вікна ніхто нічого небзпечного не робив після монтажу -були деякі роботи дома, але що до того як вікно встановили. Тільки монтажник вікна-відливу знімав цей склопакет, підрізав відлив ...

І основне питанян як правильно "ремонутвати" ?
« Последнее редактирование: 19 Август 2012, 22:43:57 от wow4yk »
sergendey
Гость
« Ответ #3 : 19 Август 2012, 22:46:45 » Re: Пошкоджений склопакет


Та "бульбашку" не відколите, тому що вона вварюється в скло. Відносно ж вашого випадку. Не звалюйте всю вину на монтажників. У мене був випадок, поставили вікна прийшов майстер, клав плитку у кухні та робив відкоси. На другий день після відходу майстра виявися тріснутий склопакет, ніякі доводи не доходили. Прийшлось замінити, до речі склопакет теж був зі шпросам, але розмір маленький. Виявилося майстер коли ставив плитку користувався рівнем та правилом, ось одного разу правило зповзло по стіні і вдарикло по склу.
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #4 : 19 Август 2012, 22:57:18 » Re: Пошкоджений склопакет


Цитата: sergendey от 19 Август 2012, 22:46:45
Та "бульбашку" не відколите, тому що вона вварюється в скло. Відносно ж вашого випадку. Не звалюйте всю вину на монтажників. У мене був випадок, поставили вікна прийшов майстер, клав плитку у кухні та робив відкоси. На другий день після відходу майстра виявися тріснутий склопакет, ніякі доводи не доходили. Прийшлось замінити, до речі склопакет теж був зі шпросам, але розмір маленький. Виявилося майстер коли ставив плитку користувався рівнем та правилом, ось одного разу правило зповзло по стіні і вдарикло по склу.


Ну це вина монтажників-виробників 99%, в іншому Ви мене не переконаєте. Я прекрасно знаю які роботи і де робились вквартирі. Там ще ніхто не живе і ремонт призупинений. Але це не настільки принципове питання, якщо це можна легко "залатати". Якщо ж ні, то солодко монтажникам не буде - є довсід.  Я навіть не побачив скол відразу після миття, а вже через пару днів коли заглянув на квартиру - таке враженян від дії води, миючого засобу, скребка він проявився сам по собі.

« Последнее редактирование: 19 Август 2012, 22:59:32 от wow4yk »
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #5 : 19 Август 2012, 22:58:18 » Re: Пошкоджений склопакет


Цитата: sergendey от 19 Август 2012, 22:46:45
Та "бульбашку" не відколите, тому що вона вварюється в скло.

Не зовсім розумію на чому грунтуєтсья така впевненість Улыбка
Splitter
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+140

Сообщений: 1435
Поблагодарили 396 раз
Откуда (Город): Харьковская обл.

ремонтирую и монтирую окна двери балконы и т.п.


« Ответ #6 : 20 Август 2012, 08:48:00 » Re: Пошкоджений склопакет


Это дефект стекла. Мне попадались такие раза два или три. По виду походе на вплавленные песчинки, над которыми скололся кусочек. Один раз нашел такой дефект, но он был в слое стекла и прощупывался пальцем небольшой бугорок. Ковырнул ногтем - выпал кусочек стекла и стало прям как на фото. Так что на монтажника не грешите.
kessler
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+390

Сообщений: 5194
Поблагодарили 1260 раз
Откуда (Город): Днепропетровск

тупиков нет,есть не прорубленные тоннели


« Ответ #7 : 20 Август 2012, 09:17:35 » Re: Пошкоджений склопакет


Еще может быть вариант, что кому-то делать нечего было и стрельнуди из воздушки по вашему окошку. У нас в доме была аналогичная ситуация - соседи стали замечать на стеклах такие сколы - оказалось, что "детишки" с соседней 5-ти этажки развлекались воздушным пистолетом по соседским окнам. Пришлось их родителям пакетов пять поменять.
Splitter
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+140

Сообщений: 1435
Поблагодарили 396 раз
Откуда (Город): Харьковская обл.

ремонтирую и монтирую окна двери балконы и т.п.


« Ответ #8 : 20 Август 2012, 09:25:21 » Re: Пошкоджений склопакет


Если присмотреться, то от дефекта вправо уходят тянутые плавные полосочки. Это говорит о том, что включение было в еще жидком стекле. ИМХО
P4el
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 2566
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Луцк


« Ответ #9 : 20 Август 2012, 10:44:10 » Re: Пошкоджений склопакет


Для пневматики/рогатки не характерний скол,
плюс добре видно місця температурної дії,
не думаю
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #10 : 20 Август 2012, 11:56:44 » Re: Пошкоджений склопакет


Стосовно воздушки - це пошкодження із середини приміщення.
Стосвоно вини монтажників, я вказував вище, що найвірогідніше виною є одна з ланок виробник або монтажник.

Дружина нагадал мені що на якомусь вікні, коли мили, був бугорок-прищик який не хотів зіскрібатись пластмасовим скребком. Перемили ми вікон тоді немало, включаючи зі старими демонтованими, так пригадали що ця проблема здається і була на цьому вікні.

Я поки не глянув на збільшене в макрозйомці фото сколу, то був впеннений що це механічне пошкодження.
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #11 : 20 Август 2012, 14:56:54 » Re: Пошкоджений склопакет


Цитата: wow4yk от 19 Август 2012, 21:53:28

Тому перше питання, яке виникло, як його(скол) підремонтувати власними силами ? Вроді є якісь полімери на зразок стоматологічних (твердіють під УФ) чи якесь рідке скло...  Лобові вікна авто знаю латають, але там гартоване скло або триплекс.  Оптичні дефекти після ремонту мене не дуже цікавлять, найбліьше перживаю за розгерметизацію склопакету в майбутньому, якщо тріщини почнуть рости.


На іншому форумі підказали клей для скла Уф-клей,"soGLASSie"
« Последнее редактирование: 20 Август 2012, 16:31:44 от P4el »
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #12 : 20 Август 2012, 16:16:45 » Re: Пошкоджений склопакет


Цитата: wow4yk от 19 Август 2012, 21:53:28
Склопакет однокамерний енергозберігаючий.........

...........Тому перше питання, яке виникло, як його(скол) підремонтувати власними силами ?


Замените стеклопакет, любые другие методы ни удовлетворения ни приличного результата не дадут
« Последнее редактирование: 20 Август 2012, 16:24:23 от Alejandro »
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #13 : 20 Август 2012, 16:23:07 » Re: Пошкоджений склопакет


Цитата: Alejandro от 20 Август 2012, 16:16:45
Цитата: wow4yk от 19 Август 2012, 21:53:28
Склопакет однокамерний енергозберігаючий.........

...........Тому перше питання, яке виникло, як його(скол) підремонтувати власними силами ?


Замените стеклопакет, любые другие методы не удовлетворения ни приличного результата не дадут

Заміняти зараз за свій кошт дорого. Як враіант думаю "підлатаю", а як розгерметизується- почне запотівати всередині, то тоді вже буде заміняти.
Інший варіант - якщо 100% буду знати що це був дефект скла, або термічна дія - спробую покачати права - напрягати монтажника-вробника за заміну. Такий варіант нервів забере і ймовірність позитивного результату не дуже велика.
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #14 : 20 Август 2012, 16:24:27 » Re: Пошкоджений склопакет


Цитата: wow4yk от 20 Август 2012, 14:56:54
Цитата: wow4yk от 19 Август 2012, 21:53:28

Тому перше питання, яке виникло, як його(скол) підремонтувати власними силами ? Вроді є якісь полімери на зразок стоматологічних (твердіють під УФ) чи якесь рідке скло...  Лобові вікна авто знаю латають, але там гартоване скло або триплекс.  Оптичні дефекти після ремонту мене не дуже цікавлять, найбліьше перживаю за розгерметизацію склопакету в майбутньому, якщо тріщини почнуть рости.


На іншому форумі підказали клей для скла Уф-клей,"soGLASSie"

Також підказали  [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
народний метод
.
« Последнее редактирование: 20 Август 2012, 16:32:14 от P4el »
Страниц: [1] 2
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC