Вход
 
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 6
 
Тема: 

"як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування

 (Прочитано 14148 раз)
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #15 : 10 Январь 2011, 12:56:04 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Пані та панове. Або розмова повертається в конструктивне русло або тему буде закрито та перенесено у буфер.

Шановна пані galari, будь-ласка, максимально конкретизуйте запитання. Тут всі - люди дорослі, але "дитячі" запитання викликають відповідну реакцію.

Ще до Вас прохання, не намагайтеся відповісти на кожне зауваження чи жарт, повірте, це Вам не вдасться. Реагуйте на нормальні відповіді, а жартівливі - просто ігноруйте. Буде більше користі. Тим більше що перехід на особистості в форумі заборонений.

Вам було надано рекомендацію від пана scvap
Цитата: scvap от 10 Январь 2011, 12:42:25
galari, як варіант , замовте врізку додаткового замка  сувальдного типу."Різнотипові"замки продовжують час проникнення.(Якщо питання замка).
антизріз на  завіси(якщо завіси зовнішні).

sergendey ,на китай ціліндровий замок  Azbe ,здається,не ставлять. Покраснел


Прислухайтесь до неї.

« Последнее редактирование: 10 Январь 2011, 12:58:35 от VikVal »
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #16 : 10 Январь 2011, 13:00:23 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: scvap от 10 Январь 2011, 12:42:25
galari, як варіант , замовте врізку додаткового замка  сувальдного типу."Різнотипові"замки продовжують час проникнення.(Якщо питання замка).
антизріз на  завіси(якщо завіси зовнішні).

дякую!!! я так і думала,  вибрала ось такий замок. Эльбор.Але який саме ставити. І чи він є кращим доступним варіатом ще думаю!!!!!

Цитировать
sergendey ,на китай ціліндровий замок  Azbe ,здається,не ставлять. Покраснел

 Смеющийся конечно Смеющийся навіть я знаю що в китайських дверях все вмонтовано. А мої двері я купувала сама замок Azbe, ручку Colombo і глазок.

Цитата: Forus от 10 Январь 2011, 12:52:45
Вот, можете посмотреть

не лякайте мене. Краще шукати варіанти убезпечення,  власне для цього я і створила тему!!!!! шановні спеціалісти
« Последнее редактирование: 18 Январь 2011, 12:13:34 от nock »
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #17 : 10 Январь 2011, 13:03:17 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Вас не лякають а надають Вам об'єктивну інформацію.
galari Это сообщение скрыто модератором (Порушення правил. п 12 =VV=)
Forus
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+220

Сообщений: 3312
Поблагодарили 748 раз
Откуда (Город): Я с Донбасса!

Всё будет хорошо!


« Ответ #19 : 10 Январь 2011, 13:09:58 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: galari от 10 Январь 2011, 13:00:23

не лякайте мене. Краще шукати варіанти убезпечення,  власне для цього я і створила тему!!!!! шановні спеціалісти



Выложите фотографии двери, если у вас дверь из тонкостенного металла, то добавление еще одного замка не принесет положительного результата. Кстати, хорошая дверь, с высоким классом прочности будет стоить в районе стоимости сигнализации.
galari Это сообщение скрыто модератором (Дублювання повідомлення. =VV=)
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #21 : 10 Январь 2011, 13:12:55 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: VikVal от 10 Январь 2011, 13:03:17
Вас не лякають а надають Вам об'єктивну інформацію.

я про це знаю. І про це писала в самому першому пості
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #22 : 10 Январь 2011, 13:16:12 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: Forus от 10 Январь 2011, 13:09:58
Цитата: galari от 10 Январь 2011, 13:00:23

не лякайте мене. Краще шукати варіанти убезпечення,  власне для цього я і створила тему!!!!! шановні спеціалісти



Выложите фотографии двери, если у вас дверь из тонкостенного металла, то добавление еще одного замка не принесет положительного результата. Кстати, хорошая дверь, с высоким классом прочности будет стоить в районе стоимости сигнализации.


двері я міняти не буду. Я про це писала в першому пості. Вони мене влаштовують. Шукаю варіанти убезпечення на базі того, що є, з адекватними ціна/якість витратами. Фотки зроблю коли зарядяться акумулятори.
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #23 : 10 Январь 2011, 13:23:31 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: sergendey от 10 Январь 2011, 12:54:56
Якщо для вас так нагально стала тема безпеки проникнення вашого житла, а тратитись на нові двері, чи поставити дійсно "добротні" двері немає фінансів. То поставте звичайного "Ревуна", котрий буде спрацьовувати при відчинені дверей. А вимикач його поставте в тому місці де забажаєте, і все. Інакше якщо ваша квартира впала комусь в око, то замком більше, замком менше, не бачу сенса. Можна ще поставити залізну решітку між металевими та дерев"яними дверима.

ну ревун щоразу якщо відкриваються двері, як то буде. це ж додаткова атракція для сусідів, невдала Крутой думаю. можливо і помиляюся.
стосовно решітки, який в ній смисл? якою вона має  бути? як її кріпити. У мене між дверима є невеликий простір,  між двома дверними коробками.  обшито простір гіпсокартоном. Сфоткаю, коли буде змога.
ivan ivanovich
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+100

Сообщений: 2249
Поблагодарили 772 раза
Откуда (Город): Одесса

ОКОННАЯ ПРАВДА


« Ответ #24 : 10 Январь 2011, 13:32:05 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


будем считать, что было недоразумение
1. про ревун - подумайте. совсем несложно сделать дистанционно включение и выключение как на автомобиле, или поставить сигнализацию от авто
2. между дверями, если сомневаетесь в решотках, поставьте ролеты
3. в деревянные двери врежте второй замок

таким образом Вы получите три рубежа защиты, а с ревуном (или сигнализацией) - четыре
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #25 : 10 Январь 2011, 13:42:13 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


ivan ivanovich
 Пиво
 Подмигивающий
дякую за розповідь про ревуна. Тоді треба ще подумати, як він буде відключатися, коли випадково хтось торкнеться за ручку чи за двері. Бо коли вні буде ревіти на такі випадкові рухи то може буде важко Крутой
я деревяні двері ще один замок думаю, що не потрібно. мало смислу, вони звичайні старі двері, оновлені шкірзамінником. І зламати їх все ж легко. Краще вже замок на металеві, чи решітка.
почекаю поки мені розкажуть щось детальніше по решітці, як її кріпити, якою вона має бути
Стосовно ролетів - ідея. Правда не знаю, скільки то буде коштувати. Може краще вже збирати гроші на сигналізацію. Хоча потім щомісячно платити, і залежати від удорожання послуг  Хм не дуже звісно.

« Последнее редактирование: 10 Январь 2011, 13:46:47 от galari »
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #26 : 10 Январь 2011, 13:44:58 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Проміжні грати можна зробити розсувними.
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #27 : 10 Январь 2011, 13:46:14 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: VikVal от 10 Январь 2011, 13:44:58
Проміжні грати можна зробити розсувними.

це як?
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #28 : 10 Январь 2011, 13:48:43 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Вертикальні прути рухомо з'єднуються між собою "ромбиками" поперечних планок та зходяться-розходяться.
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #29 : 10 Январь 2011, 13:50:52 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: VikVal от 10 Январь 2011, 13:48:43
Вертикальні прути рухомо з'єднуються між собою "ромбиками" поперечних планок та зходяться-розходяться.


таке?
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 6
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC