Вход
 
Страниц: [1] 2 3 ... 6
 
Тема: 

"як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування

 (Прочитано 14162 раз)
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Добавлено: 10 Январь 2011, 11:53:13 » "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Що є?
є вхідні металеві двері з одним ціліндровим замком Azbe.
Що потрібно?
Додатковий захист проти взлому, проникнення чужих людей (про факти пограбування в Києві мені вже кілька знайомих говорили і я почала турбуватися про безпеку свого житла)
Що порадите??? Дуже потрібна ваша конкретна консультативна допомога!!! І ще, я зважаю на надійність людей/компанії, які будуть ставити замок, тому що чула про факти співпраці між злодіями і фірмами, які вставнолюють двері/замки (можливо це і плітки, а можливо і правда).

Двері можу чуть пізніше сфоркати, якщо в цьому буде потреба  
« Последнее редактирование: 10 Январь 2011, 11:57:17 от galari »
Forus
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+220

Сообщений: 3312
Поблагодарили 748 раз
Откуда (Город): Я с Донбасса!

Всё будет хорошо!


« Ответ #1 : 10 Январь 2011, 12:06:18 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Поставьте сигнализацию. К решению проблемы безопасности нужно подходить комплексно.
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #2 : 10 Январь 2011, 12:14:13 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: Forus от 10 Январь 2011, 12:06:18
Поставьте сигнализацию. К решению проблемы безопасности нужно подходить комплексно.

якщо ви мені дасте 3 тис.грн. і потім 100 грн щомісячно. То я згодна на сигналізацію.
Особисто для мене зараз ця сума є великою. Окрім того, в мене є тварина - кішечка.
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #3 : 10 Январь 2011, 12:16:54 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Безкоштовний сир - ...
ivan ivanovich
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+100

Сообщений: 2249
Поблагодарили 772 раза
Откуда (Город): Одесса

ОКОННАЯ ПРАВДА


« Ответ #4 : 10 Январь 2011, 12:21:24 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


шваброй не пробовали подпирать?  Позеленел от смеха (шутка)

безопасность, это комплекс мероприятий, как Вам уже сказал коллега  Пиво. даже против самых хороших дверей найдётся свой метод. а если не в двери, то в окно, а если не в окно, то "на хвосте" - главное чтобы было желание. все средства защиты лишь оттягивают время проникновения и утежеляют сам процесс

ставте двери со скрытыми петлями, антисрезами, накладками на замок чтобы не высверлили, сами ставте замок или запорный механизм, ключ в виде карты чипа, на окнах решётки и противоломная фурнитура, сигнализация на двери и окна (можно просто ревуна), видеокамеру в подъезд и в прихожую, смс сообщение на свой телефон о проникновении, мокрую тряпочку на порог и значок опасно высокое напряжение и обязательно на ночь шваброй подпирать. тогда можно немного выспаться

кошечку науськайте на чужих. у меня такая жила - никто без меня зайти не мог, а уж выйти тем более, передвигаться по квартире можно было только со мной рядом. и не надо было никаких доп засобов
Forus
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+220

Сообщений: 3312
Поблагодарили 748 раз
Откуда (Город): Я с Донбасса!

Всё будет хорошо!


« Ответ #5 : 10 Январь 2011, 12:26:42 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: galari от 10 Январь 2011, 12:14:13
якщо ви мені дасте 3 тис.грн. і потім 100 грн щомісячно. То я згодна на сигналізацію.
Особисто для мене зараз ця сума є великою. Окрім того, в мене є тварина - кішечка.


Второй замок не остановит грабителя, а только его раззадорит.
Посчитайте на какую сумму у вас ценного имущества. Стоит ли его лишаться? Или все-таки нужно что-то принять дополнительно?

Forus
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+220

Сообщений: 3312
Поблагодарили 748 раз
Откуда (Город): Я с Донбасса!

Всё будет хорошо!


« Ответ #6 : 10 Январь 2011, 12:31:41 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


В конце концов, никто вам не запрещает поставить обманки для грабителя. Муляж видеокамеры на площадке, мигающую лампочку на двери имитирующую включенную сигнализацию, табличку "объект находится под охраной" и т.п..
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #7 : 10 Январь 2011, 12:36:19 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: ivan ivanovich от 10 Январь 2011, 12:21:24
шваброй не пробовали подпирать?  Позеленел от смеха (шутка)

безопасность, это комплекс мероприятий, как Вам уже сказал коллега  Пиво. даже против самых хороших дверей найдётся свой метод. а если не в двери, то в окно, а если не в окно, то "на хвосте" - главное чтобы было желание. все средства защиты лишь оттягивают время проникновения и утежеляют сам процесс

ставте двери со скрытыми петлями, антисрезами, накладками на замок чтобы не высверлили, сами ставте замок или запорный механизм, ключ в виде карты чипа, на окнах решётки и противоломная фурнитура, сигнализация на двери и окна (можно просто ревуна), видеокамеру в подъезд и в прихожую, смс сообщение на свой телефон о проникновении, мокрую тряпочку на порог и значок опасно высокое напряжение и обязательно на ночь шваброй подпирать. тогда можно немного выспаться

кошечку науськайте на чужих. у меня такая жила - никто без меня зайти не мог, а уж выйти тем более, передвигаться по квартире можно было только со мной рядом. и не надо было никаких доп засобов

тю. Я думала що  на цьому форумі спеціалісти, а тут самостверджуються псевдо - жартуни.
sergendey
Гость
« Ответ #8 : 10 Январь 2011, 12:40:16 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: galari от 10 Январь 2011, 11:53:13
Що є?
є вхідні металеві двері з одним ціліндровим замком Azbe.
Що потрібно?
Додатковий захист проти взлому, проникнення чужих людей (про факти пограбування в Києві мені вже кілька знайомих говорили і я почала турбуватися про безпеку свого житла)
Що порадите??? Дуже потрібна ваша конкретна консультативна допомога!!! І ще, я зважаю на надійність людей/компанії, які будуть ставити замок, тому що чула про факти співпраці між злодіями і фірмами, які вставнолюють двері/замки (можливо це і плітки, а можливо і правда).

Двері можу чуть пізніше сфоркати, якщо в цьому буде потреба  

Що по вашому вхідні металеві двері? Хто виробник, чи часом не Китай. Товщина метала(якщо це метал), Розмір дверей, Врешті решт давайте фото, а потім будемо розмовляти.
scvap
Клуб Okna.ua
дока
*****

Компетенцияbeta:
+20

Сообщений: 467
Поблагодарили 195 раз
Откуда (Город): Ковель

тепло затишок комфорт безпека


« Ответ #9 : 10 Январь 2011, 12:42:25 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


galari, як варіант , замовте врізку додаткового замка  сувальдного типу."Різнотипові"замки продовжують час проникнення.(Якщо питання замка).
антизріз на  завіси(якщо завіси зовнішні).

sergendey ,на китай ціліндровий замок  Azbe ,здається,не ставлять. Покраснел
« Последнее редактирование: 10 Январь 2011, 12:45:00 от scvap »
ivan ivanovich
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+100

Сообщений: 2249
Поблагодарили 772 раза
Откуда (Город): Одесса

ОКОННАЯ ПРАВДА


« Ответ #10 : 10 Январь 2011, 12:44:13 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


что из того что я написал Вам не понравилось?

про швабру? правда жизни (мои знакомые до сих пор подпирают)
про комплекс мероприятий? извените, но это правда. ведь даже своей кошечке Вы создаёте комплекс условий, даже сигнализацию из-за неё не хотите поставить.
про высокое напряжение? один из вариантов имеющих право на существование

про кошку которая не впускала чужих? так это чистая правда. зайти в квартиру без меня, и то только на кухню и в туалет чтобы даьб ей поесть и убрать за ней, мог только мой кум, но даже он не мог пройти в комнату!!!

что Вам не понравилось? может то что Вам посоветовали потратить денег? тогда надо было сразу писать "нет денег, но хочется безопасности, что делать?"
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #11 : 10 Январь 2011, 12:44:31 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: VikVal от 10 Январь 2011, 12:16:54
Безкоштовний сир - ...

"не учите меня жить, лучче помогите материально" О.Бендер.
На справді я сприйняла цей пост
Цитата: Forus от 10 Январь 2011, 12:06:18
Поставьте сигнализацию. К решению проблемы безопасности нужно подходить комплексно.
як щось таке типу відповідь, щоб відстали. Адже я запитала.....а точно про  додатковий захист, під яким я мала на увазі замок. Бо сигналізація дорого зараз. Я не кажу що це не можливо, я кажу що зараз це дорого. І я думаю, що можна зробити  тепер, виходячи з теперішніх ресурсів.
Окрім того, я доросла   вже, і розумію що універсальних захистів немає, але я якісь які зупинять випадкових людей. І
Цитата: Forus от 10 Январь 2011, 12:26:42
Второй замок не остановит грабителя, а только его раззадорит.
Посчитайте на какую сумму у вас ценного имущества. Стоит ли его лишаться? Или все-таки нужно что-то принять дополнительно?

Для мене найголовніше в моєму майні є моє життя і здоровя, моє і моїх близьких. І власне для цього я хочу внести доступні зміни в безпеку свого житла.

що можна зробити щоб убезпечити житло доступними методами, які би ви використали і для себе, в обмежених матеріальних ресурсах
Двері вже є. 1 двері - металеві, українського виробництва, другі - деревяні.
Жартувати прошу в спеціальних для цього темах!!!!  Показывает язык
« Последнее редактирование: 10 Январь 2011, 12:54:42 от galari »
Forus
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+220

Сообщений: 3312
Поблагодарили 748 раз
Откуда (Город): Я с Донбасса!

Всё будет хорошо!


« Ответ #12 : 10 Январь 2011, 12:52:45 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Вот, можете посмотреть

 [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
Взлом входной двери 2



 [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
Взлом входной двери 1
« Последнее редактирование: 10 Январь 2011, 12:54:47 от Forus »
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #13 : 10 Январь 2011, 12:53:23 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Цитата: ivan ivanovich от 10 Январь 2011, 12:44:13
что из того что я написал Вам не понравилось?

про комплекс мероприятий? извените, но это правда. ведь даже своей кошечке Вы создаёте комплекс условий, даже сигнализацию из-за неё не хотите поставить.
про высокое напряжение? один из вариантов имеющих право на существование

про кошку которая не впускала чужих? так это чистая правда. зайти в квартиру без меня, и то только на кухню и в туалет чтобы даьб ей поесть и убрать за ней, мог только мой кум, но даже он не мог пройти в комнату!!!



мені не сподобалось стиль в якому ви відповідали  на запитання до спеціалістів, якщо ви хотіли просто поговорити. прошу робіть це в спеціальній темі,жартуйте скільки хочете, і я теж з задоволенням пожартую.
Стосовно інших ваших пояснень дякую,  що накреативили. Можете це робити в своєму житлі, підключати до перемінного току скільки хочете.
Цитировать
что Вам не понравилось? может то что Вам посоветовали потратить денег? тогда надо было сразу писать "нет денег, но хочется безопасности, что делать?"

де я про це писала, що не хочу потратити гроші і де писала, що немає грошей? це ваші фантазії  Крутой
На всякий випадок копіюю
Цитата: galari от 10 Январь 2011, 12:14:13
Особисто для мене зараз ця сума є великою.

І ще, якщо ви подивитесь, людина до якої я зверталася доросла і не потребує, думаю, захисту від вас, а сам може запитати якщо буде потреба в цьому.
А ви якщо вам немає про що конкретно сказати,  розважайтесь в інших темах.  
sergendey
Гость
« Ответ #14 : 10 Январь 2011, 12:54:56 » Re: "як укріпити двері та захистити квартиру від пограбування


Якщо для вас так нагально стала тема безпеки проникнення вашого житла, а тратитись на нові двері, чи поставити дійсно "добротні" двері немає фінансів. То поставте звичайного "Ревуна", котрий буде спрацьовувати при відчинені дверей. А вимикач його поставте в тому місці де забажаєте, і все. Інакше якщо ваша квартира впала комусь в око, то замком більше, замком менше, не бачу сенса. Можна ще поставити залізну решітку між металевими та дерев"яними дверима.
Страниц: [1] 2 3 ... 6
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC