В чем не соответсвуют, кроме вторичной герметизизации.
В одном из форумов, я уже писал:
Выпускаемая продукция должна соответствовать требованиям стандартов.
У нас действует государственный стандарт ДСТУ Б В.2.7-107-2001 СКЛОПАКЕТИ КЛЕЄНІ БУДІВЕЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ Технічні умови
Этот стандарт гласит:
1 ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ
Даний стандарт розповсюджується на склопакети клеєні будівельного призначення (далі -склопакети), призначені для заскління світло-прозорих конструкцій віконних і дверних блоків, перегородок, зенітних ліхтарів та ін. ...
Вимоги даного стандарту є обов'язковими (крім застережених у тексті як рекомендовані або довідкові).
3.1 Склопакети повинні виготовлятися відповідно до вимог даного стандарту за конструкторською та технологічною документацією, затвердженою у встановленому порядку.
3.12 Глибина внутрішнього герметизуючого шару (перший шар) повинна бути не менше 4 мм. Глибина зовнішнього герметизуючого шару по торцю склопакета повинна бути не менше 3 мм, а загальна глибина герметизуючого шару - не менше 9 мм. Товщину першого герметизуючого шару встановлюють у технологічній документації у залежності від виду герметика, що застосовують.
4.2.2 ...Дистанційні рамки повинні мати перфоровані отвори з боку міжскляного простору. Розмір отворів повинен бути менше діаметра гранул вологопоглинача.
4.2.3 При виготовленні склопакетів як вологопоглинач використовують синтетичний гранульований цеоліт без зв’язуючих речовин (молекулярне сито) або технічний силікагель, яким заповнюють порожнини дистанційних рамок.
Розміри гранул вологопоглинача повинні бути більші ніж дегідраційні отвори у дистанційній рамці. При заповнені склопакета інертними газами розміри пор у вологопоглиначі повинні бути менше 0,3 мкм.
Ефективність вологопоглинача, визначена за методом підвищення температури, повинна бути не менше 20°С для силікагелів і не менше 35°С для молекулярного сита, а за методом максимальної вологоємності при відносній вологості 60 % - не менше 15 %.
Об'єм заповнення дистанційних рамок во¬логопоглиначем і порядок його контролю встановлюють у технологічній документації у залежності від розмірів склопакетів і герметиків, які використовують, але не менше 50 % об'єму.
4.2.4 Як герметики першого герметизуючого шару використовують поліізобутиленові герметики (бутили). Для другого герметизуючого шару застосовують полісульфідні (тіоколові), по-ліуретанові або силіконові герметики.
5.1 Склопакети повинні бути прийняті службою технічного контролю на відповідність вимогам даного стандарту.