Вход
 
Страниц: 1 [2]
 
Тема: 

ремонт деревянного окошка

 (Прочитано 7875 раз)
Ювелир
модератор раздела
дока
*****

Компетенцияbeta:
+200

Сообщений: 729
Поблагодарили 110 раз
Откуда (Город): Киев-Житомир

Участники оконного рынка


« Ответ #15 : 21 Октябрь 2008, 16:29:34 » Re: ремонт деревянного окошка


Цитата: GreyM от 18 Октябрь 2008, 13:51:36
рассматриваю как вариант закрыть наружные части анодированным алюминиевым отливом (козырьком). проблема в том, что не могу найти подходящий материал (цвет и форма). окно у меня из соснового бруса, лак прозрачный. коллеги, ай нид хелп!  Веселый


На мій погляд, цього робити не можна (пришпандьорити профіль туди де його не планували. Буде багато роботи для рашпиля; естетика застрелиться на місці), але може мої відповіді Вам допоможуть.

1. Ви хочете закрити всю зовнішню поверхню бруса, чи "козирьок" буде просто над вікном?
2. Зазвичай до дерева йде коричневий (RAL 8017 якщо не помиляюсь), до світлих вікон (Ваш випадок) нерідко беруть білий.
3. Взяти його можна у будь-якого виробника дерево-алюмінієвих вікон у варіанті реалізації "алюмінієві накладки на брус". Або постачальника цього щастя; у Офіра вони є, у ТБМ чи Єврофасаду теж мають бути.
Ювелир
модератор раздела
дока
*****

Компетенцияbeta:
+200

Сообщений: 729
Поблагодарили 110 раз
Откуда (Город): Киев-Житомир

Участники оконного рынка


« Ответ #16 : 21 Октябрь 2008, 17:20:38 » Re: ремонт деревянного окошка


Панове.

Недоречно порівнювати пластикові стільці і дерев'яні табурети, пластикові тремпелі і дерев'яні, так само і з вікнами. В кожного з них є свої переваги. І як модератор розділу попереджаю що обговорення цих переваг в даному топіку не буде.

Я хочу звернути Вашу увагу на те, що всі згадані тут випадки пов'язані з грубим порушенням технології. Дуже грубим. І робити висновки про вид продукції, спираючись на аналіз бракованих екземплярів... Якщо я обираю пральну машину, то мене цікавить карбоновий там барабан чи НЕРЖ., як це впливає на ефективність прання і його довговічність. Виробника теж обираю, і нізащо не куплю Самсунг поки не буде статистики "машинки Гнусмас последние 10-15 лет производятся надёжными".

А вікна, які коштують в декілька разів більше, дехто обирає за ціною, не дивлячись (або майже не дивлячись) більше ні на що. Чи тому що повірили менеджеру в магазині.
Що відомо про виробника брусу?
Наскільки надійна фурнітура?
Як зарекомендувало себе покриття?
Чи можна бути впевненим в якості і стабільності виробника вікна?
Які відгуки про монтажну фірму?

Так, із ПВХ вибір зробити легше - інформація більш поширена, виробників більше... Але скажіть мені, що буде із ПВХ-вікном через 10 років, якщо я зараз куплю його керуючись правилом "лишь бы подешевле" або "рекомендациями лучших стоматологов"?

Я купляю Бош (там де він ще ТЕЙ Бош), Вестфрост, Макіта, Фольксваген і годинник із сапфіровим склом... Нехай я дурний і переплачую більше. Але те що я купляю не ставить мені запитань - воно просто працює.
Ювелир
модератор раздела
дока
*****

Компетенцияbeta:
+200

Сообщений: 729
Поблагодарили 110 раз
Откуда (Город): Киев-Житомир

Участники оконного рынка


« Ответ #17 : 21 Октябрь 2008, 17:53:01 » Re: ремонт деревянного окошка


"И тут Остапа понесло"...  Курю

Тепер згідно теми (особливо до Желающий та GreyM).

Я проконсультувався щодо результатів перефарбування віконними лаками.  Пройшло кілька років, результат "дуже непогано". Тому скоригую свою пораду так:
1. Якщо естетика дуже важлива, заміна вікон.
2. Якщо вона (естетика) згідна на деякі компроміси, реставрувати покриття силами спеціаліста який вже має досвід з таких робіт.
3. Якщо такого спеціаліста в області нема, то знайти того хто досвіду не має або зробити самому наступне:
- купити Пінотекс чи Тікурілу, що там у Вас було раніше
- захистити дерево, наприклад, Пінотексом, до кращих часів
- коли прийдуть кращі часи (це температура стабільно не менше приблизно 14 гр. за цельсієм і без дощів) - купит грунт і лак (Глазуріт вже перевірений, але навряд чи Зобель чи там Сіккенс буде гірший). Кількість, думаю, десь 100 гр. грунта та 300 гр. лаку на 1 м.пог. бруса.
- з усією пролетарською ненавистю відшкурити до дерева, а потім дрібною шкуркою (150 підійде) - ще трошки
- прогрунтувати щіткою так начебто Ви цей грунт втираєте
- трішечки заматувати (шкурка 240, легенько пошарудіти)
- нанести лак щіткою більш-менш рівно
- заматувати вирівнюючи поверхню
- нанести лак поролоновим валиком

Порада всім іншим, в кого лак віконний: використовуйте засіб для догляду за покриттям. Це не так складно: раз на рік, навесні (ще краще повторити восени), провести змащеним тампончиком по брусу. І ФСЁ. Може ваші вікна простоять 20 років і без цього, але якщо доглядати - результат буде ГАРАНТОВАНО кращий. Ви ж робите хоч що-небудь для свого здоров'я, хоча і не знаєте скільки зозуля накувала?
GreyM
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+360

Сообщений: 5681
Поблагодарили 1146 раз
Откуда (Город): Киев

Пессимист - это хорошо информированный оптимист


« Ответ #18 : 22 Октябрь 2008, 21:11:06 » Re: ремонт деревянного окошка


благодарю за исчерпывающий и содержательный ответ.
з.ы. по поводу несоответствия накладок изначальному проекту - это не моя идея, я консультировался с людьми, которые когда-то занимались производством деревянных окон, они отливные доски и наружную часть рамы (низ) изначально прикрывали алюминиевой накладкой, методика себя оправдывала.
хотя, согласен, в моем случае - эстетикой пахнуть уже не будет  Смеющийся
еще раз спасибо за консультацию!
Страниц: 1 [2]
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC