Вход
 
Страниц: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
 
Тема: 

Фурнитура Г У

 (Прочитано 42314 раз)
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #45 : 25 Июнь 2010, 15:08:34 » Re: Фурнитура Г У


 в Winkhaus autoPilot при использовании ступенчатого откидывания ручку перевести в положение "повернуто" невозможно - гребенка расположена на приводе и приподнимаясь, упирается в ответку
Для перевода из положения "частично откинуто" в положение "повернуто" необходимо прижать верх створки, предварительно установив ручку на 12-00  
Микролифт с блокиратором и ступенчатое откидывание не конфликтуют
« Последнее редактирование: 25 Июнь 2010, 15:16:57 от vidok »
Yurko_r
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 8
Откуда (Город): Тернопіль


« Ответ #46 : 27 Июнь 2010, 23:53:25 » Re: Фурнитура Г У


Почуваюсь як герой того анекдота: "Якщо "Му-му" написав Тургенєв, тоді чому пам'ятник поставили Пушкіну"  Blink blink

Згадуване вікно встановлене в спальні батьків-пенсіонерів і їм, мабуть, не одразу вдасться запам'ятати, що перед тим як проводити які-небудь маніпуляції з вікном з положення ступінчатого провітрювання, спочатку необхідно повернути ручку на 12-00 і притиснути стулку вікна ло рами. У зв'язку з цим чи було краще при даних критеріях (сумнівна доцільність протизламної і бажана наявність ступінчатого провітрювання і блокування) використати autoPilot.

Почитав топік Winkhaus proPilot vs. autoPilot. Зокрема висловлювання VikVal Найдосконалиший АктивПілот є подобою ЮніДжета, але з можливістю ручного регулювання цапф, що не є добре. Чи можна стверджувати, що autoPilot є більш функційною ніж UNI-JET (vidok Микролифт с блокиратором и ступенчатое откидывание не конфликтуют), але, можливо, менш надійною?
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #47 : 28 Июнь 2010, 01:27:03 » Re: Фурнитура Г У


У кожної фурнітури є свої особливості. Однією з особливостей Юні Джета є конфлікт ступінчастого провітрювання з запобіжником неправильного користування, це не означає того, що ЮніДжет кращій чи гірший за інші фурнітури.
Наприклад у більшості фурнітур балконна заскочка конфліктує з мікропровітрюванням (в тому числі й зі ступінчастим), у Рото й Мако не дуже надійні, як на мою думку, самі балконні заскочки, у Зигенії, також на мою думку, не зpучний мікроліфт, у ВінкХауза Автопілота великий люфт у верхньому навісі та слабка опора нижнього навісу, у Ромба дуже крихкий нижній навіс, і таке інше. Взагалі, наразі я дуже ризикую викликати на свою голову праведний гнів апологетів названих мною фурнітур, але така вже в мене тяжка доля.
Скажіть мені відверто, чи так вже було необхідно встановлювати у вікна Ваших батьків те ступінчасте провітрювання? Чи не достатньо було-б простого, надійного, та некофліктуючого ні з чим мікропровітрювання?
Доведеться вже Вашим шановним батькам запам'ятати порядок дій для переведення стулки вікна з положення ступінчастого провітрювання в положення "відчинено". (Сподіваюсь що це моє висловлювання не викличе Вашого праведного гніву.)
А в ідеалі, менеджер, що приймав у Вас замовлення на ці вікна, мав би прояснити ситуацію, та проявивши високий професіоналізм запропонувати Вам вікна з фурнітурою без зайвих "наворотів", які можуть зіпсувати життя користувачам похилого віку, але з клапаном провітрювача. ІМХО
« Последнее редактирование: 28 Июнь 2010, 09:36:19 от VikVal »
Yurko_r
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 8
Откуда (Город): Тернопіль


« Ответ #48 : 28 Июнь 2010, 09:52:44 » Re: Фурнитура Г У


Щиро вдячний шановному VikVal за досить грунтовне пояснення. Я здогадуюсь, що коли йдеться про складові вікна від різних виробників, то це скоріше питання "віри", тому намагався запитати обережно.  Покраснел
У квартирі необхідно поміняти ще 2 вікна і дружина дуже насторожено ставиться до провітрювання (восьмирічна донька часто простуджується). Тому я намагався підібрати конфігурацію вікна, придатну на більшість випадків життя (шукаючи компроміс між конфігурацієї та ціною).
Тому це вікно - "пробний шар". Хоча, коли мама його побачила, то поцікавилась, чи можна відхиляти не повністю, а трішки  Подмигивающий
У нашому місті я перейшовся по кількох фірмах, що працюють на цьому ринку від 2-3 років і більше. Часом складалось враження, що я прочитав на цю тему більше ніж окремі менеджери  Покраснел. Хоч я не дуже дивуюсь, бо в одній фірмі при мені зайшов чоловік і поцікавився в менеджера скільки коштує м2 вікна.  Плачущий
Наявні на складі штапики дозволяють ставити в 70-мм профіль склопакет до 32 мм. Про ПСУЛ на одній фірмі чули, але сказали, що я перший, хто про таке запитав. (Коли поміняв вікно, то сам побачив, що використовувати на таких четвертях ПСУЛ - дурного робота). Кожна фірма (ті, де я був) працює переважно з однією фурнітурою - це або GU або Winkhaus. Про клапани провітрювання не цікавився, але не певен, що ними хтось займається. Хоча кілька раз в тролейбусі бачив рекламу фірми, де згадувались віконні клапани. Але фірма мала лише контактний телефон.
Jon Это сообщение скрыто модератором (Відхилення від теми. =VV=)
Yurko_r Это сообщение скрыто модератором (Відхилення від теми. =VV=)
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #51 : 28 Июнь 2010, 12:44:42 » Re: Фурнитура Г У


Чому-б не замовити такі самі вікна з тією-ж фурнітурою? Можна застосувати замість ступінчастого відхилення звичайне мікропровітрювання, або просто пам'ятати порядок дій для ступінчастого...
Клапани - непаганий вихід але також не панацея.
Yurko_r
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 8
Откуда (Город): Тернопіль


« Ответ #52 : 28 Июнь 2010, 13:12:25 » Re: Фурнитура Г У


Скоріш за все так і зроблю. Роботою фірми на поточний момент задоволений. Сьогодні, на моє прохання, приходив їхній представник і трохи (0.5-1 мм) припідняв створку вікна (зацеп ступінчатого ледве торкався гребінки).
Про клапани (віконні і стінні) трохи читав на ixbt в гілці по м/п вікнах. Думки про абсолютну необхідність їх встановлення не виникло.
Ще раз дякую всім за детальні пояснення по фурнітурі. Про ці відмінності раніше ніде не чув і не читав.
Gray
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+130

Сообщений: 2838
Поблагодарили 490 раз
Откуда (Город): Одесса

"... только тех, кто верит в себя"


« Ответ #53 : 28 Июнь 2010, 13:21:19 » Re: Фурнитура Г У


Виктор Валерьевич, мои специалисты по монтажу убеждали меня, что микропроветривание намного тяжелее поддается регулировке, чем пошаговое. Интересно Ваше мнение. Речь шла об автопилоте.
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #54 : 28 Июнь 2010, 16:26:38 » Re: Фурнитура Г У


Не зовcім зрозуміле запитання. Що саме регулювати у мікропровітрюванні?
« Последнее редактирование: 28 Июнь 2010, 18:29:35 от VikVal »
Gray
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+130

Сообщений: 2838
Поблагодарили 490 раз
Откуда (Город): Одесса

"... только тех, кто верит в себя"


« Ответ #55 : 28 Июнь 2010, 16:36:13 » Re: Фурнитура Г У


При монтаже окна фурнитуру с пошаговым легче отрегулировать, чем с микропроветриванием. Мои монтажники говорили, что минимальном смещении створки верхняя угловая передача микропроветривания начинает цеплять.
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #56 : 28 Июнь 2010, 16:55:34 » Re: Фурнитура Г У


В такому разі зачіп мікропровітрювання потрібно встановлювати після монтажу "за місцем". Якщо розмір стулки повністю відповідає розміру рами і зачіп провітрювання точно встановлений на своєму місці, ніяких додаткових регулюваннь не потрібно.
SMG
Клуб Okna.ua
дока
*****

Компетенцияbeta:
+40

Сообщений: 575
Поблагодарили 145 раз
Откуда (Город): Днепропетровск


« Ответ #57 : 28 Июнь 2010, 17:38:34 » Re: Фурнитура Г У


Цитата: VikVal от 28 Июнь 2010, 16:55:34
В такому разі зачіп мікропровітрювання потрібно встановлювати після монтажу "за місцем". Якщо розмір стулки повністю відповідає розміру рами і зачіп провітрювання точно встановлений на своєму місці, ніяких додаткових регулюваннь не потрібно.

100% Хорошо
Кроме того, если ширина створки по фальцу более 610мм, то зацеп микровентеляции вообще не нужен. Режим микровентеляции получается автоматически.
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #58 : 28 Июнь 2010, 21:38:39 » Re: Фурнитура Г У


Может кому-то покажется странным, но для наших немолодых родителей идеальным вариантом является поворотное-откидное  окно с гребенкой....
P4el
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 2566
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Луцк


« Ответ #59 : 29 Июнь 2010, 10:02:26 » Re: Фурнитура Г У


Цитата: Yurko_r от 28 Июнь 2010, 13:12:25
... Сьогодні, на моє прохання, приходив їхній представник і трохи (0.5-1 мм) припідняв створку вікна (зацеп ступінчатого ледве торкався гребінки).
...

Якщо не відрегулювали при цьому мікроліфт:
1. При піднятті стулки регулюванням тільки на нижній петлі, виникає зазор між мікроліфтом та його відповідкою, на величину висоти підняття стулки.
2. З часом  стулка (стороною де розміщений мікроліфт) може просісти на висоту зазору, що виникнув.
Що ми маємо:
Зацеп ступінчатого знову ледве торкається гребінки, стулка втратила свою "прямокутність".
Страниц: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC