Вход
 
Страниц: [1]
 
Тема: 

Балконний блок

 (Прочитано 1654 раз)
nikudyshko
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 1
Откуда (Город): kyiv


« Добавлено: 04 Август 2012, 00:24:02 » Балконний блок


Доброго дня,

зібрався я замінити балконний блок. розмір внутрішній приблизний вікно 140х138см, двері - 217х70.
вибір прийшовся на профіль саламандер стрімлайн, подвійний енергозберігаючий склопакет, глухе вікно, поворотно-відкидні двері. з фурнітурурою не визначився.
після спілкування з потенційним продавцем виникли запитання. вечір перечитування форуму навів на ще більшу кількість запитань. сподіваюсь шановне товариство зможе відповісти на них.

початкові запитання
планував я поставити балконні двері з одним суцільним склопакетом, без імпосту і сендвіч-панелі. але майстер не розділив мого ентузіазму. навіть більше запевнив, що це призведе до майбутніх проблем. профіль буде деформуватись від температурних і фізичних впливів(при відкритих дверях зачепився за ручку, вдарився плечем об відкриті двері) на декілька мм по ширині. звідси проблеми з закриванням-відкриванням і постійні дзвінки йому. Дуже хочеться знати чи це загальнопоширена проблема? бо я категорично проти сендвіч-панелі, а імпост при двох слопакетах виглядає зайвим на мою думку.

також було запропоновано профіль тріумф польского виробництва, який не відрізняється за якісними характеристиками від саламандеру, але є на 2см нижче, що збільшить дверний проєм і світловий проєм вікна. Ваші відгуки про профіль, будь ласка. бо інформації по ньому не знайшов, а різниця у ціні незначна(~15%)

інші запитання
якшо виробник вікон - завод у броварах(назву не запам'ятав), чи профіль буде справді німецький(=якісний/сертифікований/оригінальний) саламндер? майстер завірив, що процент замовлень вікон з цього профілю невеликий і сенсу підробляти його нема. форум говорить інше.

past master  [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
негативно відгукується про таку конструкцію балконного блоку
. є якісь негативні конструкційні, технологічні, експлуатаційні недоліки у такій схемі? яку Ви порадите?

яку вибрати фурнітуру для вибраної конструкції? чи подвійний склопакет не суперечить вибору відкидного механізму?

наперед дякую за увагу і відповіді
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #1 : 04 Август 2012, 12:32:20 » Re: Балконний блок


Цитата: nikudyshko от 04 Август 2012, 00:24:02
планував я поставити балконні двері з одним суцільним склопакетом, без імпосту і сендвіч-панелі. але майстер не розділив мого ентузіазму. навіть більше запевнив, що це призведе до майбутніх проблем. профіль буде деформуватись від температурних і фізичних впливів(при відкритих дверях зачепився за ручку, вдарився плечем об відкриті двері) на декілька мм по ширині. звідси проблеми з закриванням-відкриванням і постійні дзвінки йому. Дуже хочеться знати чи це загальнопоширена проблема? бо я категорично проти сендвіч-панелі, а імпост при двох слопакетах виглядає зайвим на мою думку.

В принципе, конструкция балконной двери с импостом более стабильная, но не настолько, чтобы объявить дверь с цельным стеклопакетом изначально проблемной - как показывает практика, регулировка и проблемы с открыванием-закрыванием в одинаковой мере присущи створкам как с импостом, так и без него. Чтобы не было деформаций,  использовать нужно соответствующие комбинации профиля и армирования
Цитата: nikudyshko от 04 Август 2012, 00:24:02

також було запропоновано профіль тріумф польского виробництва, який не відрізняється за якісними характеристиками від саламандеру, але є на 2см нижче, що збільшить дверний проєм і світловий проєм вікна. Ваші відгуки про профіль, будь ласка. бо інформації по ньому не знайшов, а різниця у ціні незначна(~15%)


Что за профиль - тоже не знаю, сегодня он есть - завтра все следы испарились, я бы не стал экспериментировать на себе, тем более, что  финансовая выгода весьма призрачная, и 2 см по высоте в Вашем случае не добавят жесткости конструкции
Цитата: nikudyshko от 04 Август 2012, 00:24:02
чи профіль буде справді німецький(=якісний/сертифікований/оригінальний) саламндер? майстер завірив, що процент замовлень вікон з цього профілю невеликий і сенсу підробляти його нема. форум говорить інше.

Форум говорит о  SALAMANDER 2D, подделки STREAMLINE замечены не были

Цитата: nikudyshko от 04 Август 2012, 00:24:02
є якісь негативні конструкційні, технологічні, експлуатаційні недоліки у такій схемі? яку Ви порадите?

 Схема весьма распространенная, особых проблем ИМХО не вижу, разве что необходимость поддерживать порядок на балконе в сформировавшейся зоне видимости
Могут быть некоторые проблемы с москитной сеткой на незастекленном балконе
Современная европейская фурнитура вполне справится с двухкамерным стеклопакетом, выбор следует отдать той, которая имеет в своем комплекте механизм "дотягивания" верха створки (или он уже есть везде???)
Еще бы добавил ограничитель открывания створки, чтобы открытая створка при порывах ветра или нервном поведении пользователей  Улыбка  не билась об откос и не зажевывала занавески
« Последнее редактирование: 04 Август 2012, 12:48:09 от Alejandro »
Страниц: [1]
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC