Вход
 
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
 
Тема: 

Правила дотримання відстані між місцями кріплення

 (Прочитано 33133 раз)
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #60 : 10 Август 2011, 10:34:43 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Я хочу сказати що якість самого профілю останнім часом змінилася, причому не в кращий бік.
KOTOFEY
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+80

Сообщений: 1685
Поблагодарили 537 раз
Откуда (Город): киев

Украина-темный лес!!!Прорубим ОКНО в Европпу!


« Ответ #61 : 10 Август 2011, 10:41:43 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Цитата: VikVal от 10 Август 2011, 10:34:43
Я хочу сказати що якість самого профілю останнім часом змінилася, причому не в кращий бік.



Ну это относится не ко всем системам! Снимаю шляпу
И мы все таки на рынке,и сами склонны вибирать сырье с которым нам работать!

Если пена для бритья "арко"стала со временем меньше пениться,то я сознательно перешел на"жилет" Праздник
ИМХО
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #62 : 10 Август 2011, 11:08:24 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Ви впевнені що не до всіх систем? На чому ґрунтується ця впевненість?

"Давайте подивимось навкруги та прислухаємось...

Що ми чуємо? Ми чуємо стогін, звідусіль лунає стогін" (с) (Ільф та Петров "12 стільців", переклад та інтерпретація - мої)

Останнім часом почастішали скарги саме на вікна з ламінованого профілю. І саме на деформації. І далеко не у всіх випадках винне армування та монтаж. І армування бувало те що має бути і зазори монтажні витримані, а імпости вигинає... Приблизно так як у випадку топікстартера.

KOTOFEY
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+80

Сообщений: 1685
Поблагодарили 537 раз
Откуда (Город): киев

Украина-темный лес!!!Прорубим ОКНО в Европпу!


« Ответ #63 : 10 Август 2011, 11:16:39 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Виктор Валериевич,цветной профиль всегда был намного хлопотнее белого-это не секрет,главная проблема в том,что на многих производствах он собирается на общем конвеере,со всеми остальными окошками,а на мой взгляд собираться цветные окошки должны на нестандартном участке!И соответствовать сборка должна всем нормам и правилам!
А мое убеждение основано,на том же на чем и Ваше,только вот Вы фото выложили(на котором безобразное хранение и профиль непригодный к сборке)но ведь можно и другие фотки выложить(где хранится как положено,и вид имеет совершенно другой) Снимаю шляпу
ИМХО
mayer
Удаленные пользователи
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+250

Сообщений: 4471
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Южный

Учетная запись удалена по просьбе пользователя.


« Ответ #64 : 10 Август 2011, 11:32:03 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


И все-таки, я бы хотел еще раз спросить, какие размеры окон, створок, конфигурация?
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #65 : 10 Август 2011, 11:34:13 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Це не вади зберігання. Його такий вже привезли з ламінації, і на ламінацію коли везли - він був не кращій.

Вікна мають бути 2400 на 1780 два вертикальних імпости з інтервалом 800, посередині стулка на всю висоту вікна.

3-4 поверх.
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #66 : 10 Август 2011, 11:36:02 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Я вдавлюся, а не буду тих вікон робити...

Ні, не вдавлюся - не дочекається ніхто, звільнюся.
mayer
Удаленные пользователи
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+250

Сообщений: 4471
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Южный

Учетная запись удалена по просьбе пользователя.


« Ответ #67 : 10 Август 2011, 11:37:12 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Цитата: VikVal от 10 Август 2011, 11:34:13
Це не вади зберігання. Його такий вже привезли з ламінації, і на ламінацію коли везли - він був не кращій.

Вікна мають бути 2400 на 1780 два вертикальних імпости з інтервалом 800, посередині стулка на всю висоту вікна.

3-4 поверх.

Ув. VikVal, это я не у Вас спросил. А повторяю свой вопрос к Ruslan R3
KOTOFEY
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+80

Сообщений: 1685
Поблагодарили 537 раз
Откуда (Город): киев

Украина-темный лес!!!Прорубим ОКНО в Европпу!


« Ответ #68 : 10 Август 2011, 11:37:22 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Цитата: VikVal от 10 Август 2011, 11:34:13
Це не вади зберігання. Його такий вже привезли з ламінації, і на ламінацію коли везли - він був не кращій.



Значит проблемы транспортировки!В любом случае-причина такого исхода есть,и врядли она от завода изготовителяПВХ!
ИМХО Снимаю шляпу
mayer
Удаленные пользователи
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+250

Сообщений: 4471
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Южный

Учетная запись удалена по просьбе пользователя.


« Ответ #69 : 10 Август 2011, 11:38:45 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Цитата: VikVal от 10 Август 2011, 10:10:15
Від початку до кінця, кажете? А як ще ДО початку зрозуміло що вікна не стоятимуть як слід? Пропоную Вашій увазі зображення профілю, з якого планується виготовляти вікна висотою 1780мм!

Очень и очень грустно. Шокирован
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #70 : 10 Август 2011, 12:18:19 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Цитата: KOTOFEY от 10 Август 2011, 11:37:22
Цитата: VikVal от 10 Август 2011, 11:34:13
Це не вади зберігання. Його такий вже привезли з ламінації, і на ламінацію коли везли - він був не кращій.



Значит проблемы транспортировки!В любом случае-причина такого исхода есть,и врядли она от завода изготовителяПВХ!
ИМХО Снимаю шляпу


Ви помиляєтесь. Це не вади зберігання та не проблеми транспортування. Це порушення режиму охолодження під час екструзії профілю. Профіль або нерівномірно охолоджувався і його покрутило безпосередньо після виходу з екструдеру, або недостатньо охолоджувався, він виходив з екструдера надто гарячим і ще м'яким, згодом вже на повітрі охолоджувався знову-таки нерівномірно, більш холодна сторона скорочувалася швидше, зігнула ще розм'якшений гарячий профіль та він так і захолов.

Запевняю Вас, в цьому випадку ми маємо саме брак виробника ПВХ профілю.

Крім того, його колірне забарвлення "з зеленцею" в мене також викликає подив та нерозуміння.

Скажу ще що не далі як два тижні тому, приходив інший профіль, поважного європейського виробника, від абсолютно іншого постачальника, білий, з тими самими проблемами. Покручений в двох площинах. Всю партію було повернуто назад постачальнику.

« Последнее редактирование: 10 Август 2011, 12:20:05 от VikVal »
KOTOFEY
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+80

Сообщений: 1685
Поблагодарили 537 раз
Откуда (Город): киев

Украина-темный лес!!!Прорубим ОКНО в Европпу!


« Ответ #71 : 10 Август 2011, 12:26:33 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Цитата: VikVal от 10 Август 2011, 12:18:19
Всю партію було повернуто назад постачальнику.





Значит есть таки методы борьбы!
Мы ведь с Вами понимаем,что такое возможно у каждого производителя своей продукции-это жизнь!!!
Я надеюсь,что поставки такого чуда-непостоянны??? Снимаю шляпу
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #72 : 10 Август 2011, 12:52:30 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Не постійні, періодичні але майже регулярні.

Я веду до того що, останнім часом, сліпо покладатися на виробника профілю, на його порядність, фаховий рівень та доброчесність - як мінімум недалекоглядно. Це може призвести до серйозних проблем з якістю власної продукції. І ці проблеми вже проявляються все наочніше та наочніше.

От згадайте температуру розм'якшення ПВХ профілю. Для профілю стабілізованого свинцем вона становить 80 градусів Цельсію, а для профілю стабілізованого новомодним кальцій-цинком - 78. А якщо ще трошки зекономити на складових? Хто перевіряє ті показники розм'якшення? Покажіть хоч один протокол випробувань. Якщо й покажуть - то дво-трирічної давнини. Я з чого і як виробляють той профіль що постачається саме Вам, а не для лабораторних випробувань. От тільки не треба говорити щось накшталт "профіль фірми ХХХ - хороший бо це профіль фірми ХХХ, яка має двохсотрічний досвід виробництва та продукцію фірми ХХХ знає весь світ і нею засклено всю земну кулю у два шари...". Бачив я і вікна з ХХХ і з УУУ, які покрутило незважаючи на нормальне армування та на монтаж за всіма законами шаріату. А скільки стулок крутить на всі боки, там монтаж ні до чого, а армування - згідно теки виробника і розклинено вірно...
KOTOFEY
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+80

Сообщений: 1685
Поблагодарили 537 раз
Откуда (Город): киев

Украина-темный лес!!!Прорубим ОКНО в Европпу!


« Ответ #73 : 10 Август 2011, 13:03:00 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Цитата: VikVal от 10 Август 2011, 12:52:30
Не постійні, періодичні але майже регулярні.

Я веду до того що, останнім часом, сліпо покладатися на виробника профілю, на його порядність, фаховий рівень та доброчесність - як мінімум недалекоглядно. Це може призвести до серйозних проблем з якістю власної продукції. І ці проблеми вже проявляються все наочніше та наочніше.

От згадайте температуру розм'якшення ПВХ профілю. Для профілю стабілізованого свинцем вона становить 80 градусів Цельсію, а для профілю стабілізованого новомодним кальцій-цинком - 78. А якщо ще трошки зекономити на складових? Хто перевіряє ті показники розм'якшення? Покажіть хоч один протокол випробувань. Якщо й покажуть - то дво-трирічної давнини. Я з чого і як виробляють той профіль що постачається саме Вам, а не для лабораторних випробувань. От тільки не треба говорити щось накшталт "профіль фірми ХХХ - хороший бо це профіль фірми ХХХ, яка має двохсотрічний досвід виробництва та продукцію фірми ХХХ знає весь світ і нею засклено всю земну кулю у два шари...". Бачив я і вікна з ХХХ і з УУУ, які покрутило незважаючи на нормальне армування та на монтаж за всіма законами шаріату. А скільки стулок крутить на всі боки, там монтаж ні до чого, а армування - згідно теки виробника і розклинено вірно...



Прочитавши Ваше заявление,Виктор Валериевич,делаю вывод-цветными окнами заниматься нельзя,а простыми очень опасно Позеленел от смеха
Нужно срочно менять сферу деятельности Осчастливлен
А если по теме,то смените поставщика,если Вас неустраивает качество его продукции!
На рынке масса брендовых систем,которые с большим удовольствием будут лицезреть Вас-в лице своего партнера,или переработчика Снимаю шляпу
А проблемы бывают у всех,машины тоже ламаются!
Вот только хороший поставщик-это не тот,который работает безупречно(таких нет)!А тот,который решает появившуюся проблему-быстро,четко,и без денежных потерь для партнера! Снимаю шляпу
ИМХО
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #74 : 10 Август 2011, 14:31:39 » Re: Правила дотримання відстані між місцями кріплення


Без втрат не виходить, бо час - це гроші.
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC