Вход
 
Страниц: [1]
 
Тема: 

Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.

 (Прочитано 3004 раз)
Alik
активист
****

Компетенцияbeta:
+0

Сообщений: 113
Поблагодарили 13 раз
Откуда (Город): Ивано-Франковск


« Добавлено: 20 Декабрь 2010, 12:54:21 » Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


Прошу допомогти у вирішенні такої проблеми, встановили замовнику штульпове вікно з профілю deceuninck zendow + WinkHaus AutoPilot такої конфігурації
Проте потрібно замовнику потрібно щоб менше створка могла відкриватися самостійно ( незалежно від більшої ), в принципі помилка не наша, проте хочемо допомогти замовнику у вирішенні даної проблеми.
Зміни потрібно внести звичайно ж без демонтажу цілого вікна, виробництва в нас також немає, проте "праві" руки знайдуться.
Цікавить думка професіоналів яким чином тут можна зарадити і чи можна взагалі, які підводні каміння.
В мене два сумнівних варіанти - переставити штульп та п/о фурнітуру з однієї створки на іншу, або ж до замовити імпост і встановити його, проте чи можливо технічно це зробити не знаю.
P4el
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 2566
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Луцк


« Ответ #1 : 20 Декабрь 2010, 13:05:11 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


При встановленні імпоста не зможете його торцеве з"єднання притягнути до рами зі сторони монтажного шва, плюс, щоб його встановити потрібно зменшувати одну зі стулок.
У Вашому випадку  бачу тільки "рокіровку"
sergendey
Гость
« Ответ #2 : 20 Декабрь 2010, 13:10:49 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


Цитата: P4elovek от 20 Декабрь 2010, 13:05:11
При встановленні імпоста не зможете його торцеве з"єднання притягнути до рами зі сторони монтажного шва, плюс, щоб його встановити потрібно зменшувати одну зі стулок.
У Вашому випадку  бачу тільки "рокіровку"


Можна з імпостом, але проблем буде більше та й по вартості, як на мене, дорожче, плюс переробляти одну стулку. Перекладіть штульп, та добавте ножиці на маленьку створку, буде дешево і сердито.
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #3 : 20 Декабрь 2010, 13:14:12 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


А як тоді бути з отворами від ручки на великій стулці?
Alik
активист
****

Компетенцияbeta:
+0

Сообщений: 113
Поблагодарили 13 раз
Откуда (Город): Ивано-Франковск


« Ответ #4 : 20 Декабрь 2010, 13:17:40 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


Ок. Якщо для встановлення імпосту потрібно переробляти стулку ( чого я й боявся ), тоді цей варіант дійсно відпадає, можна детальніше про "рокіровку", які можуть виникнути нюанси, чи потрібно ще якісь елементи фурнітури до замовляти?
Alik
активист
****

Компетенцияbeta:
+0

Сообщений: 113
Поблагодарили 13 раз
Откуда (Город): Ивано-Франковск


« Ответ #5 : 20 Декабрь 2010, 13:19:06 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


Отвори не така вже й велика проблема, залишемо ручку на тому місці, в якості муляжу  Веселый , тільки от закріпити її якось буде потрібно, думаю для клієнта це не буде проблемою.
P4el
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 2566
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Луцк


« Ответ #6 : 20 Декабрь 2010, 13:28:45 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


На велику стулку, під штульп, встановлюється механізм зі зрізаними цапфами, через кутові передачі або середні запори  відбувається "зацеп" із рамою.
Верхню петлю треба буде замінити на поворотну.
П/в стулка - стандарт, з "штульповими" відповідними планками.
Єдиний момент - ширина поворотної стулки, чи підберете на неї п/в комплект?
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #7 : 20 Декабрь 2010, 13:32:27 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


Поворотно-откидной комплект на такую створку есть, с узкой угловой передачей
На широкой створке ручку оставьте, но заблокируйте ее (надо придумать вариант ее крепления)
Alik
активист
****

Компетенцияbeta:
+0

Сообщений: 113
Поблагодарили 13 раз
Откуда (Город): Ивано-Франковск


« Ответ #8 : 20 Декабрь 2010, 13:41:02 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


В принципі там же стоїть вікно з одною поворотно-відкидною стулкою такої ж ширини, так що думаю що підберу якщо буде потреба, проте я більше схильний зробити стулку просто поворотною, думаю клієнт погодиться.
В такому випадку, якщо я правильно зрозумів, мені потрібно буде встановити "наружні або скриті" прижими на обидві стулки, завіси я так розумію тоді міняти не прийдеться ( якщо дві стулки будуть тільки попоротними )?
nik_andrey
Гость
« Ответ #9 : 20 Декабрь 2010, 14:38:03 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


Не нужно на широкой створке добавлять никакие средние прижимы и ничего подбирать ведь у вас уже и так все есть, а нужно действительно срезать цапфы с привода GRM 1400/1, развернуть угловую передачу ER 1 цапфой вверх и заблокировать возможность откидывания створки путем вкручивания самореза или "неправильной установкой" нижней угловой передачи ER 15EF, а после этого накрыть все это штульпом. На узкой створке сделайте тройное сверление и установите комплект поворотно-откидной фурнитуры(если не сможете самостоятельно сделать подбор - обращайтесь, поможем, или можете обратиться во Львовское представительство Винкхауса). Выглядеть окно после переделки будет "круче" чем до неё, так как ручки будут на обеих створках, а такое делают далеко не всегда.
Alik
активист
****

Компетенцияbeta:
+0

Сообщений: 113
Поблагодарили 13 раз
Откуда (Город): Ивано-Франковск


« Ответ #10 : 11 Февраль 2011, 15:47:46 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


Дякую всім за допомогу  Снимаю шляпу , питання закрили, зробили все як описав nik_andrey , зтикнулись з тим що прийшлось обрізати "ніжку" на штулпі яка мала б сісти у фурнітурний паз, також не помішала б декоративна заглушка фурнітурного пазу на штульпі, на жаль в нас її не було, тепер вікно дійсно виглядає краще чим до того, дві створки з ручками, штульп відкриваємо з допомогою ручки..... Зтикнувся з несподіванкою - в штульпі відсутнє армування ( при чому вікна з дорожчої серії, у рамі, наприклад, квадратне армування ), це допустимо чи це відноситься до розряду економії яка шкодить якості?
P4el
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 2566
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Луцк


« Ответ #11 : 11 Февраль 2011, 15:53:57 » Re: Help! Переробка штульпового вікна без демонтажу.


Наскільки знаю штульп підлягає обов"язковому підсиленню
Страниц: [1]
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC