Вход
 
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
 
Тема: 

Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000

 (Прочитано 16643 раз)
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #60 : 02 Октябрь 2010, 12:13:02 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Отже маю 4 пропозиції. Трошки важкувато мені приймати рішення, оскліьки традиційно я вибираю так, наприклад технику: шукаю модель яка буде мені підходити по якості-ціні-параметрах, а потім шукаю де воно дешевше (в інтернет-магазинах звичайно).

З вікнами та розширенням виходить складніше, бо ви пишите, що в принципі профілі не важливо які головне виробництво і монтаж. так чи ні?

1 пропозиція.
Саламандер 2Д, Масо, 4-16-4і

2 пропозиція
Века Euroline 3, 4-16-4і, Siegenia
по ціні ці пропозиції майже одинакові, десь в 1 тис. менше чим у саламандері

3 пропозиція
Декко 70, Масо, 4-16-4і
десь на 2 тис.більше за саламандер

4 пропозиція Рехао Евро60, Масо, 4-16-4і виніс лише на 250 мм, по ціні як Века

Що скажете, на яку пропозицію звернути увагу?

1, 3, 4-лише телефонні розмови. 2 - зразу приїхали замірщики, акуратно все обміряли, прислухалися по побажань.
« Последнее редактирование: 02 Октябрь 2010, 12:15:00 от galari »
1882
Гость
« Ответ #61 : 02 Октябрь 2010, 12:30:02 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Цитировать
2 пропозиція
Века Euroline 3, 4-16-4і, Siegenia
по ціні ці пропозиції майже одинакові, десь в 1 тис. менше чим у саламандері


ИМХО мне больше нравиться  2 вариант........ уточните, что за серия фурнитуры, хорошо если  фурнитура Siegenia FAVORIT...
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #62 : 04 Октябрь 2010, 07:46:45 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


 Покраснел up.

Ще добавлю про розширення - винос від нижньої плити. Оцініть по матеріалах і техніці, яку мені дали наскільки безпечне

варіант 1 пропозиції

Використовується балка-швелер шириною 80 мм, заводиться в стіну, 6 балок, відстань між ними 600 мм, на них буде наварюватися кутник, щоб на нього поставити вікна, кут 500 мм. Арматура товщиною 10 мм. Полоса 50 мм, щоб трималися вікна. Швелер буде з’єднується  кутником чи трубами. Це буде в стіну заводиться. І буде кріпитися до балконної плити.

варіант 2 пропозиції
по выносу балкона-
Используется швелер 8 ,монтируется в заднюю стену на 10-15см.+прибуривание к нижней панели.
По кантику уголок 40,зашивка коробом ранила в цвет окон.
« Последнее редактирование: 04 Октябрь 2010, 07:54:25 от galari »
kessler
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+390

Сообщений: 5194
Поблагодарили 1260 раз
Откуда (Город): Днепропетровск

тупиков нет,есть не прорубленные тоннели


« Ответ #63 : 04 Октябрь 2010, 13:28:51 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


безопасность приведенных выше вариантов может на 100 % оценить только экспертиза.
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #64 : 05 Октябрь 2010, 07:10:09 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Цитата: kessler от 04 Октябрь 2010, 13:28:51
безопасность приведенных выше вариантов может на 100 % оценить только экспертиза.

звернулася до знайомої, що працює в інституті, що проектує, для оцінки.
P4el
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 2566
Поблагодарили 1386 раз
Откуда (Город): Луцк


« Ответ #65 : 06 Октябрь 2010, 11:15:43 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


galari присвячується
Не хочу наговорювати, але давайте заглянемо в майбутнє.
На протязі н-ної кількості років в наші державі  буде встановлено н-на кількість балконів такого типу із "виносом" включно.
99,9% таких балконів встановлюється без дозвільних документів, сюди включимо і скління балконів-лоджій зі зміною призначення на житлове, розширення кімнати.
Чисто за теорією ймовірності - чим більша кількість н-років та н-штук, тим більша буде кількість випадків, пов"язаних із обвалом балконних плит внаслінок самовільного їх додаткового навантаження, на яке наші балконні плити нажаль не розраховані.
Не знаю скільки людей повинно при цьому постраджати, але рано чи пізно будуть проведені інспекції таких балконів, при цьому по певному % таких конструкцій  буде рішення примусового демонтажа за рахукнок власника.
Це якщо пощастить і архітектурне управління не візьметься за це раніше через порушення архітектурних ансамблів.
При цьому за все відповідає власник, фінансово в тому числі.
Не кажу про можливі проблеми із БТІ при самовільній зміні призначення балкона, ці проблеми менш небезпечні та легше вирішувані.ІМХО
Чим можна перестрахуватись сьогодні від завтрішніх проблем.
Це проект, розроблений проектантом, ним підписаний - делегування відповідальності за надійність та безпеку змін.
Узгодження проекту з архітектурою та ЖЕКом, хоча б з ЖЕКом - делегування відповідальності по відповідності "ансамблю" міста та  безпеки експлуатації.
Демонтаж,"виніс", монтаж згідно проекту, по договору, організацією яка має на це право згідно ліцензїї - делегування вдповідальності за співпадання того, що узгоджене та  тим що зроблено.
При правильній експлуатації, при можливих проблемах, ймовірність яких ми знизили, відповідальність несе не власник, а особи, яким відповідальність делегована.
Але нажаль і тут ми застраховані максимум на 50%.
50% "забрав собі" сусід зверху, що зробив собі "виніс" без будь-яких проектів та ліцензій.
ПС
Дуже хочу помилитись в прогнозі та в правоті своєї точки зору.

 
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #66 : 06 Октябрь 2010, 12:22:28 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Цитата: P4elovek от 06 Октябрь 2010, 11:15:43
galari присвячується
ПС
Дуже хочу помилитись в прогнозі та в правоті своєї точки зору.



Дякую за детальну відповідь Роза. Приємно. Стосовно всього іншого ,я сама трохи тривожна і про те, що ви пишете вже думала не один день, якщо чесно.
Навіть ось це знайшла  [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
http://forum.autoua.net/showthreaded.php?Cat=0&Number=4203879&page=0


де ось таке

"Пока что единственное что я нашел - это такой абзац

    В ответ на:
    Согласно разъяснению Минстроительства от 03.04.2006, остекление балконов или лоджий, не связанное с изменениями жилплощади и разрушениями несущих конструкций здания, не требует разрешения районных властей и не считается перепланировкой. Выходит, за простое остекление с вас никто спросить не имеет права. Но если вы увеличиваете балконную плиту более чем на 25—30 см, нужно уже будет получать разрешение районных властей: райадминистрации и ЖЭКа. Ведь это не только увеличение принадлежащей вам площади, но и — нагрузки на фасад здания. Разрешения требует и кардинальная перестройка балкона или его пристройка. Что касается лоджий, то здесь запрещено присоединение лоджии к жилой комнате.

текст самого этого разъяснения я не нашел и откуда взялись 25-30 см тоже непонятно.
Но, если всё так, то придраться могут только к "разрушениям несущих конструкций здания""

та таке

Так я ж привел отрывок из него.
Вот полный текст

    В ответ на:
    МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

    РОЗ'ЯСНЕННЯ

    Щодо порядку перепланування квартири

    Порядок та умови надання дозволу на виконання будівельних робіт з нового будівництва, розширення, реконструкції, технічного переоснащення, реставрації та капітального ремонту об'єктів (далі - роботи з будівництва) визначено Положенням про порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт, затвердженим наказом Держбуду України від 05.12.2000 N 273 та зареєстрованим у Мін'юсті України 25.12.2000 за N 945/5166. Положення обов'язкове для застосування усіма суб'єктами будівництва незалежно від форм власності, відомчої належності та джерел фінансування. Дозвіл на виконання будівельних робіт надається інспекціями державного архітектурно-будівельного контролю, які одночасно ведуть реєстр наданих дозволів. Виконання будівельних робіт без вищезазначеного дозволу забороняється. Індивідуальним забудовникам житлових будинків, господарських та побутових споруд дозволи на виконання будівельних робіт надаються на підставі заяви забудовника, документа, що посвідчує право власності чи користування (у тому числі на умовах оренди) земельною ділянкою, дозволу на будівництво об'єкта містобудування, який видається відповідним органом місцевої виконавчої влади, проектної документації, погодженої місцевими органами у справах містобудування і архітектури. Для індивідуальних забудовників інспекція держархбудконтролю зобов'язана у термін, що не перевищує 15 днів, розглянути надані забудовником (замовником) документи і прийняти рішення про надання дозволу на виконання будівельних робіт та видати його або надати обґрунтовану відмову. Відповідно до п. 3.2 Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Держбуду України від 24.05.2001 N 127 та зареєстрованої в Мін'юсті України 10.07.2001 за N 528/5773 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом Мінбуду від 08.02.2006 N 42), не належать до самочинного будівництва: 1) при будівництві будинків садибного типу - зведення на земельній ділянці тимчасових будівель (навісів, палаток, кіосків, накриття, літніх душових, теплиць, покритих поліетиленовою плівкою, споруд тощо), які не потребують виконання робіт з улаштування фундаментів; перестановка обладнання в межах призначених приміщень; улаштування чи закриття дверних або віконних прорізів; збільшення або зменшення площ за рахунок демонтування чи влаштування перегородок, комор, знесення печей та грубок; перепланування, не пов'язані зі змінами (збільшення чи зменшення) житлової або допоміжної площі; 2) у квартирах (багатоповерхових будинках) -перепланування, не пов'язані зі змінами (збільшення чи зменшення) житлової або допоміжної площ, без порушення несучих конструкцій; збільшення житлової чи допоміжної площ за рахунок демонтування перегородок, комор, знесення печей, камінів та грубок, засклення балконів, лоджій, улаштування дверних прорізів у внутрішніх некапітальних стінах; перестановка в межах призначених приміщень, обладнання; поточний ремонт будівель та споруд без змін призначення приміщень.
    ____________

    Надруковано:
    "Інформаційний бюлетень Держбуду",
    N 4, квітень, 2006 р.
Насправді питання мене хвилює. В сенсі яке рішення прийняти. Бо проходити всі круги дозволів які ви написали, меня якось не то що лінь, а те, що цей винос буде золотим  То може і не треба їх узгоджувати, виходячи з цих документів. Хоча краще ще перестрахуватися, уточнити в тих хто цим питанням займався недавно. Було б добре.
Djentelmen
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+120

Сообщений: 1599
Поблагодарили 719 раз
Откуда (Город): Kiev

Все буде як має бути - навіть, якщо й буде інакше.


« Ответ #67 : 06 Октябрь 2010, 12:56:21 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Шановна galari, У Вашому випадку будь-які роботи, виконані без відповідних узгоджень, не будуть мати відповідної гарантії виробника-виконавця, навіть в тому випадку, якщо такі роботи виконуються щоденно... Також прошу звернути увагу на узгодження з архітектурними службами, що цілком ймовірно буде зробити дуже важко у нашому місті.
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #68 : 06 Октябрь 2010, 13:01:29 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Цитата: Djentelmen от 06 Октябрь 2010, 12:56:21
У Вашому випадку будь-які роботи, виконані без відповідних узгоджень, не будуть мати відповідної гарантії виробника-виконавця, навіть в тому випадку, якщо такі роботи виконуються щоденно... Також прошу звернути увагу на узгодження з архітектурними службами, що цілком ймовірно буде зробити дуже важко у нашому місті.

Ваша позиція почута. У вас є змога допомоги в цьому?
Djentelmen
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+120

Сообщений: 1599
Поблагодарили 719 раз
Откуда (Город): Kiev

Все буде як має бути - навіть, якщо й буде інакше.


« Ответ #69 : 06 Октябрь 2010, 13:08:29 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Цитата: galari от 06 Октябрь 2010, 13:01:29
Ваша позиція почута. У вас є змога допомоги в цьому?


Нажаль... всі узгодження технічного завдання мають бути виконані Замовником до початку виконання робіт.
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #70 : 11 Октябрь 2010, 12:35:29 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


дивні якісь відчуття. Бачу купу балконів з виносом в Києві. А мені тут страшні різні аргументи понаводили. Наче це робити дуже складно. Я розумію, що є складності, але чи то таке уж "ужас-ужас".
Та ладно, я вже в принципі зважила.

Ще трошки дивуюся як спеціалісти обіцяють позвонити, домовилися про контакт і не роблять цього. Навіть з цього форума. Це така особливість ведення бізнесу в Україні? Чи що? Може я чогось не розумію?
1882
Гость
« Ответ #71 : 11 Октябрь 2010, 13:10:23 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Цитата: galari от 11 Октябрь 2010, 12:35:29
..........

Ще трошки дивуюся як спеціалісти обіцяють позвонити, домовилися про контакт і не роблять цього. Навіть з цього форума. Це така особливість ведення бізнесу в Україні? Чи що? Може я чогось не розумію?



значить ,так им хочется денег заработать......
galari
завсегдатай
***

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 98
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Київ


« Ответ #72 : 11 Октябрь 2010, 13:18:05 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Цитата: 1882 от 11 Октябрь 2010, 13:10:23
значить ,так им хочется денег заработать......

Фух, ви мене заспокоїли. Значить розумію Улыбка значить будемо шукати
1882
Гость
« Ответ #73 : 11 Октябрь 2010, 13:20:32 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


сейчас в оконной индустрии тяжелые времена, цены скачут, комплектующих нет, а те, что есть по очень дорогой цене... возможно надо о себе лишний раз напомнить, а можно и не делать этого, найдите того, кто будет бегать за вами....
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #74 : 11 Октябрь 2010, 13:20:50 » Re: Подскажите, хочу застеклить балкон, высота 3000


Скорее- так они пытаются свои деньги сохранить Позеленел от смеха
Страниц: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC