Вход
 
Страниц: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13
 
Тема: 

Выбор алюминиевого профиля

 (Прочитано 42847 раз)
koko
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+170

Сообщений: 1682
Поблагодарили 796 раз
Откуда (Город): Одесса

I still go back


WWW
« Ответ #105 : 14 Сентябрь 2012, 12:07:36 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: wow4yk от 14 Сентябрь 2012, 11:58:21
Цитата: Rosfed от 14 Сентябрь 2012, 00:49:53
При идеальной порезке на пиле ни каких щелей быть не должно - т.е. и силиконить не чего было бы. Это погрешности монтажа. Я говорил что такую раму сложно выставить идеально ровно - вот и получили  Грустный

Порізка була хороша, щільнього прилягання не получилось бо, як виявляється, неправильно скріпили кути.
Те що кути кріпились шурупами через фіксуючі кутники АА035-021 мені також не подобалось, бо не получалось щільного прилягання.

Имхо) Проблема с раскроем рамы, получилось из за того, что не на каждом производстве имеется оборудование с шагом пила 140мм, да еще и по высоте. Доводили вручную нажёвкой по металлу. Да и фиг с ними, ничего страшного в этом нет. Эстетика не более! Веселый
wow4yk! В углах, вычистите силикон, обезжирьте и нанесите клей. Подберите и установите пвх заглушки на шурупы, что в углах.
А вообще внешне, получилось отлично. Пусть вас все радует, дотошный вы наш! Пиво
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #106 : 14 Сентябрь 2012, 12:19:24 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: krik от 14 Сентябрь 2012, 12:07:36
Цитата: wow4yk от 14 Сентябрь 2012, 11:58:21
Цитата: Rosfed от 14 Сентябрь 2012, 00:49:53
При идеальной порезке на пиле ни каких щелей быть не должно - т.е. и силиконить не чего было бы. Это погрешности монтажа. Я говорил что такую раму сложно выставить идеально ровно - вот и получили  Грустный

Порізка була хороша, щільнього прилягання не получилось бо, як виявляється, неправильно скріпили кути.
Те що кути кріпились шурупами через фіксуючі кутники АА035-021 мені також не подобалось, бо не получалось щільного прилягання.

Имхо) Проблема с раскроем рамы, получилось из за того, что не на каждом производстве имеется оборудование с шагом пила 140мм, да еще и по высоте. Доводили вручную нажёвкой по металлу. Да и фиг с ними, ничего страшного в этом нет. Эстетика не более! Веселый
wow4yk! В углах, вычистите силикон, обезжирьте и нанесите клей. Подберите и установите пвх заглушки на шурупы, что в углах.
А вообще внешне, получилось отлично. Пусть вас все радует, дотошный вы наш! Пиво


Якщо глянути на  [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]
кути зрізу
(1-е фото) то ніби всьо ок - зрізи гарні, і судячи по рівноміорній стурктурі зрізу це не ручна ножовка по металу.  Щільне прилягання не получилось тому що дири під шурупи сверлились без жорсткої фіксації кутів - відповідно скріплючі кутники на міліметри всерівно "повтікали".

Я за цей нюанс не дуже сильно переймаюсь - звісно, що головки шурупів з внутрішнього боку естетики не додають, але що поробиш - мені не привикати, ще ніодне вікно ні двері мені вдома ніхто без косяків не встановив Улыбка Я вже змирився, така реальність Улыбка І в черговий раз переокнався в свому висновку - якщо не стандарт, то замовнику терба самому знати всю нюанси щоб результат був хороший.

Але це ще не всі недоліки-проблеми, далі буде.
« Последнее редактирование: 14 Сентябрь 2012, 12:34:52 от wow4yk »
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #107 : 14 Сентябрь 2012, 13:06:41 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Протирав я конструкцію і незрозумів чому пластикові заглушки АА035-032 на торцях зацепів 35-502 так бовтаються і навіть вилятають із пазів коли нечайно задіваю ганчіркою. Глянув в каталог профілю і зрозумів що заглушки не зафіксовані шурупами. Принаймі з торців отоври порожні, а ще млаи б бути шурупи і під щітками.

Що ж, заставлю повкручувати шурупи з потайними шляпками.




* profilco-pr-35-plpl_032.jpg (87.05 Кб, 577x843 - просмотрено 205 раз.)
« Последнее редактирование: 14 Сентябрь 2012, 13:09:12 от wow4yk »
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #108 : 14 Сентябрь 2012, 13:22:29 » Re: Выбор алюминиевого профиля


А тепер про нюанс, про який попереджав раніше. І получилось як і передбачав.

Цитата: wow4yk от 13 Август 2012, 14:07:59

Ось моє питання вище, як захищаються бокові торці стулок від контакту з боковими полозами (в даному випадку pr35)?:
- в одній комерційній пропозиції не знайшов елемнта який виконує таку роль;
- менджер-переробник внтятно відповісти не зміг, каже "щось би мало бути..."
- на форумі відповіді покишо також немає(див вище);

А менеджери-продавці, часто люблять вихваляти переваги, але замовчувати недоліки.

І в моїй голові зараз намальована картина, подібну до якої, я вже пару раз мав:

"привозять і встановлюють мені готову розсувку, я зсуваю її в одну сторону і торці стулок контактують із бковими полозами - з часом фарба буде обдиратись. Я тоді задаю питання: шо за хвігня ? А у відповідь почую варіанти, подібні до яких, вже пару раз мав:
- а ви що не знали що в цій системі (pr35) це стандартний недолік - вот в дорожчих(напр. шуко-рейнарсі) такого недоліку нема
або
- а нам ніхто не казав, що терба встановити додаткові обмежувачі... "  



Цитата: krik от 24 Август 2012, 09:06:15
Цитата: wow4yk от 11 Август 2012, 16:58:28
Наразі залишились для мене деякі незясовані питання.

2) Якщо глянути на конструктив стулок із круглим зацепом 35-515, то задвся питанням, як захищається торець стулки від пошкоджень - контакту з полозою боковини у "відкритому стані" ? (див схему). Хоча, таке саме питання і у випадку "пряомокутного зацепу" (35-502).


Вопросов по конструкции, у вас не должно остаться, после посещения офиса поставщика или нашего форума. Для полноты открытия темы на данном форуме, дублирую свой ответ.

Вопрос №2. см.рис ниже. Данный девайс может быть установлен как на горизонтальных, так и на вертикальных частях рамы. Основное назначение, остановить движение створки.
 [ гиперссылка скрыта Зарегистрируйтесь или Войдите ]



Говрив я про цей нюанс із технічним директором і технолгом в цеху який збирав конструкцію , і всі мене завіряли що "всьо буде пучком", про стопери 203-001 знають...

Приїхали монтажники встановили стулки ну і результат на фото.

Питаю а де гумові стопери на бокових полозах, щоб контатку торців стулок з полозами не було ? Відповідь - "нам ніхто нічого не казав, ні проякі стопери незнаєм тут маю бути всьо ок без них..."   Смеющийся  картина маслом...

Що ж, може критичність контакту "помякшує" те, що контачать пластикові загулшки вверху і низу, але коли в дирочки повкручують шурупи (попередінй пост), то шляпки шурупів можуть почати контактувати з боковими полозами.  

Заставлю всетаки щоб привезли ці стопери , але як варіант думаю може просто на платсикові заглушки понаклеюю мебельні "підкладки під ніжки" білого кольору і заодно закрию шляпки шурупів.



* IMG_5463_S.jpg (137.38 Кб, 768x1024 - просмотрено 207 раз.)
« Последнее редактирование: 14 Сентябрь 2012, 13:27:15 от wow4yk »
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #109 : 14 Сентябрь 2012, 13:42:35 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Тепер, наразі про найгірші недоліки.

На одній із крайніх стулок встановлена ручка із ракушкою здругого боку. Тут напартачили найбліьше.

Перше це те що, ракушка сильно подряпана до металу.






* IMG_5469_S.jpg (84.42 Кб, 768x1024 - просмотрено 182 раз.)

* IMG_5470_S.jpg (79.01 Кб, 768x1024 - просмотрено 186 раз.)
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #110 : 14 Сентябрь 2012, 13:50:16 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: wow4yk  
Тепер, наразі про найгірші недоліки.

На одній із крайніх стулок встановлена ручка із ракушкою здругого боку. Тут напартачили найбліьше.

Перше це те що, ракушка сильно подряпана до металу.



З протилежного боку, де ручка результати явно якогось "кулібінства".

Дзвонив на виробництво - толком не можуть пояснити для чого зробили прокладку "реблену топором".  Я вже запропонував, хай дадуть мені кусок пластмаси необхідної товщини і я сам побавлюсь , але виріжу гарну прокладку.
Але як на мене, це або помилки фрезерування, або болти для стяжки задовгі були, або якась недоробка профілко(сумніваюсь), що ручка нормлаьно не сідає без підкладки

Одним словом пообіцяли ручку поміняти через подряпини ракушки, а вот непонятна прокладка  - наразі відкрите питання.


* IMG_5466_S.jpg (98.26 Кб, 768x1024 - просмотрено 188 раз.)

* IMG_5467_S.jpg (97.61 Кб, 768x1024 - просмотрено 198 раз.)
« Последнее редактирование: 14 Сентябрь 2012, 14:04:51 от wow4yk »
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #111 : 14 Сентябрь 2012, 13:58:26 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: wow4yk
Цитата: wow4yk  
Тепер, наразі про найгірші недоліки.

На одній із крайніх стулок встановлена ручка із ракушкою здругого боку. Тут напартачили найбліьше.

Перше це те що, ракушка сильно подряпана до металу.



З протилежного боку, де ручка результати явно якогось "кулібінства".

Дзвонив до виробника - толком не можуть пояснити для чого зробили прокладку "реблену топором".  Я вже запропонував, хай дадуть мені кусок пластмаси необхідної товщини і я сам побавлюсь , але виріжу гарну прокладку.
Але як на мене, це або помилки фрезерування, або болти для стяжки за довгі були, або якась недоробка профілко(сумніваюсь), що ручка нормлаьно не сідає без підкладки

Одним словом пообіцяли ручку поміняти через подряпини ракушки, а вот непонятна прокладка  - наразі відкрите питання.



На другій стулці де двостороння ракушка із защіпкою всьо пучком - ніяких підкладок, нічого не поцарапано.


* IMG_5472_S.jpg (123.84 Кб, 768x1024 - просмотрено 192 раз.)
« Последнее редактирование: 14 Сентябрь 2012, 14:01:03 от wow4yk »
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #112 : 14 Сентябрь 2012, 14:11:44 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Як би "не згалядав монтажникам під руки" то напартачили б більше Улыбка А так вдалося ще пару нюансів поепердити на самій ранній стадії. А так би мусіли переробляти з демонтажем всієї констуркції Улыбка

Про те що, не зовсім стосується нюансів по самій профільній системі напишу на іншому форумі Улыбка

Якщо відкинути промахи і недоробки переробника і монтажників, то загалом результатом загалом задовлений. Жорсткість стулок получилась, імхо, із значним запасом, але як кажуть "лучше передбеть чем недобдеть" Улыбка

Стулки важкі - приємно відчувати вагу в руках коли совгаєш стулки, катаються по алюмінєвим рельсам як по маслу, всяких щіточок-ущільнювачів немало... профільна система мені сподобалась  Пиво  

wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #113 : 14 Сентябрь 2012, 14:27:26 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Забув написати про "бонус". На іншому форумі вказував інфу що получилось лишніх 5 метрів профілю стулки.

Ось порізали мені його приблизно на куски , з яких можна буде замінити частини стулок в розсувці якщо що. Але, як враінат може колись прийде ідея куда ці залишки використати.





* IMG_5455_S.jpg (125.81 Кб, 1024x768 - просмотрено 205 раз.)
Ruslan_R
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+230

Сообщений: 2728
Поблагодарили 704 раза
Откуда (Город): Киев

Розробка проектів складних конструкцій: fs-bud.com


« Ответ #114 : 14 Сентябрь 2012, 14:34:50 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: wow4yk от 14 Сентябрь 2012, 14:27:26
Забув написати про "бонус". На іншому форумі вказував інфу що получилось лишніх 5 метрів профілю стулки.

Ось порізали мені його приблизно на куски , з яких можна буде замінити частини стулок в розсувці якщо що. Але, як враінат може колись прийде ідея куда ці залишки використати.


 Шокирован Это ж как надо было "достать" производителя чтобы они вам остатки профиля отдали ...  Улыбка
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #115 : 14 Сентябрь 2012, 14:46:18 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: Rosfed от 14 Сентябрь 2012, 14:34:50
Цитата: wow4yk от 14 Сентябрь 2012, 14:27:26
Забув написати про "бонус". На іншому форумі вказував інфу що получилось лишніх 5 метрів профілю стулки.

Ось порізали мені його приблизно на куски , з яких можна буде замінити частини стулок в розсувці якщо що. Але, як враінат може колись прийде ідея куда ці залишки використати.


 Шокирован Это ж как надо было "достать" производителя чтобы они вам остатки профиля отдали ...  Улыбка


Не назва би це остатками і так довелось лишню 6м палку замовляти, з якої використалось тільки 1м. Доречі ця лишня палка "зїла" знижку на профіль від профілко. А так я заплатив за весь профіль а не за фактично виокристані погонні метри, то з якої радості я маю залишити це переробнику - не заслужив Улыбка
« Последнее редактирование: 14 Сентябрь 2012, 14:49:11 от wow4yk »
Ruslan_R
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+230

Сообщений: 2728
Поблагодарили 704 раза
Откуда (Город): Киев

Розробка проектів складних конструкцій: fs-bud.com


« Ответ #116 : 14 Сентябрь 2012, 15:21:21 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: wow4yk от 14 Сентябрь 2012, 14:46:18
...то з якої радості я маю залишити це переробнику - не заслужив Улыбка


В качестве бонуса "производителю"  Улыбка
wow4yk
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 135
Поблагодарили 7 раз
Откуда (Город): Львів


« Ответ #117 : 14 Сентябрь 2012, 17:34:26 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: Rosfed от 14 Сентябрь 2012, 15:21:21
Цитата: wow4yk от 14 Сентябрь 2012, 14:46:18
...то з якої радості я маю залишити це переробнику - не заслужив Улыбка


В качестве бонуса "производителю"  Улыбка


А Ви б на мому місці думали про бонуси переробнику ? Улыбка

Преробник по суті у вирішенні "моєї задачі" участі не брав - конструктив розсувки довелось пропрацьовувати самостійно (як вставляти звичайне шкло 6мм в 35 стулку, додатковий бортік для утоплення з другого боку трьохполозки, чому 35 створка міцніша від 26) та ще й по при мене переробник трохи навчився працювати з 35 профілем, хоч технологічні промахи всерівно зробив; знижку на профіль вибивав самостійно, освнову під розсувку рівняв своїми силами... ну хіба скло це була повна відповідальність переробника.








« Последнее редактирование: 14 Сентябрь 2012, 17:36:32 от wow4yk »
koko
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+170

Сообщений: 1682
Поблагодарили 796 раз
Откуда (Город): Одесса

I still go back


WWW
« Ответ #118 : 14 Сентябрь 2012, 19:51:18 » Re: Выбор алюминиевого профиля


wow4yk! Все правильно сделали, что взяли бонус. На вашем заказе, производитель впервые произвел конструкцию из этой серии. Да еще  и с вашей помощью.
Теперь подсказываю, что делать с остатком. Заказываете однополосную раму(по размеру) и собираете створку(заполнение по желанию). Устраиваете себе аля шкаф купэ, перегородку и.т.д. и т.п. Естественно с доплатой на производство за сборку. Так, что ничего лишним не бывает! Пиво
koko
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+170

Сообщений: 1682
Поблагодарили 796 раз
Откуда (Город): Одесса

I still go back


WWW
« Ответ #119 : 14 Сентябрь 2012, 20:15:56 » Re: Выбор алюминиевого профиля


Цитата: wow4yk от 14 Сентябрь 2012, 13:50:16
Тепер, наразі про найгірші недоліки.
На одній із крайніх стулок встановлена ручка із ракушкою здругого боку. Тут напартачили найбліьше.



Подсказка: Убираем подкладки, укорачиваем винты крепления и все ложиться за "под лицо". В этой ручке еще иметься регулировка Веселый
« Последнее редактирование: 14 Сентябрь 2012, 20:17:58 от krik »
Страниц: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC