Вход
 
Страниц: 1 [2]
 
Тема: 

Помогите с выбором

 (Прочитано 4793 раз)
snark
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 2564
Поблагодарили 8 раз
Откуда (Город): Днепропетровск, народная сеть "ОКОШКО"


WWW
« Ответ #15 : 13 Ноябрь 2007, 15:54:38 » Re: Помогите с выбором


Это Вам нужно обратиться в компанию "ТЕККО". Координаты найдете в каталоге на этом сайте.
IRISA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 20

« Ответ #16 : 13 Ноябрь 2007, 16:02:13 » Re: Помогите с выбором


Чи хороший мій вибір , чи ні НепонимающийНепонимающий? Так як в мене було поставлено від Salamander , то я зовсім не задоволена. Надіюсь на те , що ці вікна будуть кращі.
IRISA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 20

« Ответ #17 : 13 Ноябрь 2007, 16:05:26 » Re: Помогите с выбором


А ще порекомендуйте який взяти склопакет, для тепло і шумоізоляції.  І щоб вікна не потіли як у мене ці від Salamander.
IRISA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 20

« Ответ #18 : 13 Ноябрь 2007, 16:30:42 » Re: Помогите с выбором


У мене ще таке питання. Ми живемо біля самої Київської дороги. За день крізь наші вікна проїзджає близько тисячі машин. Всей цей "угарний" дим на наших вікнах ,чи можна їх замовити другого кольору і чи варто ?
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #19 : 13 Ноябрь 2007, 19:33:57 » Re: Помогите с выбором


Цитата: IRISA от 13 Ноябрь 2007, 15:51:16
Якщо купляти пластикові вікна , то профіль-PlusTec , а фурнітура - Roto, Maco, або Siegenia 
Шокирован Ви купляєте, чи продаєте? Така безапеляційність насторожує Крутой.
« Последнее редактирование: 14 Ноябрь 2007, 10:55:23 от ok »
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #20 : 13 Ноябрь 2007, 19:36:01 » Re: Помогите с выбором


Цитата: IRISA от 13 Ноябрь 2007, 16:05:26
  І щоб вікна не потіли як у мене ці від Salamander.
Ви замовляли вікна в Саламандер Індастрі Шокирован?
snark
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 2564
Поблагодарили 8 раз
Откуда (Город): Днепропетровск, народная сеть "ОКОШКО"


WWW
« Ответ #21 : 14 Ноябрь 2007, 09:16:55 » Re: Помогите с выбором


Цитата: IRISA от 13 Ноябрь 2007, 16:30:42
За день крізь наші вікна проїзджає близько тисячі машин.

Напевно: біля вікон? В іншому разі, Вам потрібні гаражні ворота. Смеющийся
IRISA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 20

« Ответ #22 : 14 Ноябрь 2007, 10:08:30 » Re: Помогите с выбором



Цитата: snark от 14 Ноябрь 2007, 09:16:55
Цитата: IRISA от 13 Ноябрь 2007, 16:30:42
За день крізь наші вікна проїзджає близько тисячі машин.

Напевно: біля вікон? В іншому разі, Вам потрібні гаражні ворота. Смеющийся
Взагалі зайшовши на цей сайт думала отримаю пораду, а тут знущаються.
Цитата: Алік от 13 Ноябрь 2007, 19:33:57
Цитата: IRISA от 13 Ноябрь 2007, 15:51:16
Якщо купляти пластикові вікна , то профіль-PlusTec , а фурнітура - Roto, Maco, або Siegenia 
Шокирован Ви купляєте, чи продаєте? Така безапеляційність нас торожує Крутой.
замінюю старі на нові......думаю , що кращі...........і прослужать не два, а більше років.
СЕРВИС
Клуб Okna.ua
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 247
Поблагодарили 57 раз
Откуда (Город): КИЕВ


« Ответ #23 : 14 Ноябрь 2007, 11:32:11 » Re: Помогите с выбором


Что то я ничего не понял. Вы меняете "старые " пластиковые окна из Саламандры, простоявшие 2 года, на новые из ПласТека? Зачем? Если это так, то опишите суть проблемы, производителя, может быть не нужно кардинально что то менять, а поменять или добавить некоторые моменты в старом окне? Это намного дешевле и быстрее!!!! Саламандер очень качественный профиль, практически все производители из этого профиля используют хорошую фурнитуру. Зачем менять шило на мыло?
« Последнее редактирование: 14 Ноябрь 2007, 11:34:49 от СЕРВИС »
IRISA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 20

« Ответ #24 : 14 Ноябрь 2007, 13:50:16 » Re: Помогите с выбором


Та в мене від  Salamander стоять тільки два вікна, а в мене їх 5, та плюс балкон.Не буду я нічого мінять , але тієї фірми , яка нам привозила і устанавлювала вікна вже немає , а до кого звернуться тепер щоб подивились може то так і треба.....а може із-за того що на батареї я інколи вішаю дещо підсушити. Та мене зараз більше цікавить ,що ми живемо біля самої Київської дороги. За день крізь наші вікна проїзджає близько тисячі машин. Всей цей "угарний" дим на наших вікнах , все чорне і відмити важко,чи можна їх замовити другого КОЛЬОРУ і ЧИ ВАРТО ? Чим відрізняється білий пластік від пластік "під дерево"(ламінована поверхня ).
Ювелир
модератор раздела
дока
*****

Компетенцияbeta:
+200

Сообщений: 729
Поблагодарили 110 раз
Откуда (Город): Киев-Житомир

Участники оконного рынка


« Ответ #25 : 14 Ноябрь 2007, 14:19:13 » Re: Помогите с выбором


Вашу проблему з трафіком складно зрозуміти людям, які встановлюють вікна на проспектах Києва - де за день проходять, напевне, сотні тисяч машин. Думаю, Вам треба визначитись з вимогами до вікон - що для Вас вкрай важливо.

1. Щодо вікон, які вже встановлені. Непагано було б знайти виробника і, якщо він у Києві, є шанс привести вікна до ладу. Для цього пошукайте які-небудь документи на вікна, гляньте чи нема на алюмінієвій стрічці склопакету (дистанційна рамка) якоїсь лейби з назвою виробника.

2. Щодо сажі. Якщо Ви живете на поверхах від 1 до 4-го, то це дійсно може бути від машин. Якщо від 7 і вище - причина в заводській трубі в радіусі кількох километрів. Хоча це і не так важливо... Важливо інше: або у Вас вкрай нездорова ситуація з повітрям, або Ви чимось таким миєте вікна що до них все починає приставати.

2.1. Якщо це брудне повітря, причому все так погано як Ви описуєте, тоді не вікна треба міняти, а житло. Або жити в протигазах (знову ж таки клопіт - протигаз пагано впливає на колір обличчя). Вимоги до вікна такі: зовнішня (вулична) поверхня має бути дуже гладкою і при цьому стійкою до витирання. Я думаю це мають бути алюмінієві захисні накладки. Вимоги до Вас: проволочною мочалкою вікна не мити.

2.2. Якщо проблема в тому чим і як Ви мили вікна, то:
       а) якщо пошкождена поверхня і вона стала шоршавою, то це вже "гайки". Мабуть, ремонтується але як не скажу - займаюсь деревом.
       б) якщо Ваш миючий засіб залишає за собою "супер-захисну плівку від радіації" або ще що-небудь до чого липне пилюка - то просто треба мити тим чим написано в Вашому папірці, який Вам дав продавець вікна.
« Последнее редактирование: 14 Ноябрь 2007, 14:20:55 от Ювелир »
IRISA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 20

« Ответ #26 : 14 Ноябрь 2007, 14:34:31 » Re: Помогите с выбором


Факт в тім , що ніяких папірців нам ніхто не давав.Завірили, що так і треба, коли ми запитали , а як же на рахунок гарантії. У вас є чек , от з ним і прийдете, коли щось трапиться. Але їх вже не існує( цієї фірми ). Вони самі замовляли десь у Києві , забирали і привозили нам на установку. Таких людей в нас у місті багато, що займаються таким бізнесом. І ясна річ всі там і замовляють , а де ж НепонимающийНепонимающийНепонимающий?
IRISA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 20

« Ответ #27 : 14 Ноябрь 2007, 14:38:54 » Re: Помогите с выбором


Цитата: Ювелир от 14 Ноябрь 2007, 14:19:13

2. Щодо сажі. Якщо Ви живете на поверхах від 1 до 4-го, то це дійсно може бути від машин. Якщо від 7 і вище - причина в заводській трубі в радіусі кількох километрів. Хоча це і не так важливо... Важливо інше: або у Вас вкрай нездорова ситуація з повітрям, або Ви чимось таким миєте вікна що до них все починає приставати.



   Да ми живемо на третьому поверсі і я не сказала , що не витирається, а важко витирається. От і хочемо потемніші вікна хоча б ззовні ( з надвору )


« Последнее редактирование: 14 Ноябрь 2007, 19:20:45 от ok »
olegs
заскочил на минутку
*

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 3

« Ответ #28 : 14 Ноябрь 2007, 15:16:24 » Re: Помогите с выбором


Всё таки есть решение  Вашей проблемы IRISA - это ГЕАЛАН АКРИЛКОЛОР, но об этом в личку, так как мастадонты (в хорошем смысле) этого форума не уважают сообщения, тотя бы издали похожие на рекламные.
Страниц: 1 [2]
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC