Вход
 
Страниц: 1 [2]
 
Тема: 

Фурнітура для дерев'яних вікон - яка?

 (Прочитано 5735 раз)
Ювелир
модератор раздела
дока
*****

Компетенцияbeta:
+200

Сообщений: 729
Поблагодарили 110 раз
Откуда (Город): Киев-Житомир

Участники оконного рынка


« Ответ #15 : 19 Июль 2007, 13:39:31 » Фурнітура для дерев'яних вікон - яка?


Цитата: "snark"
Ставте Рото Центро 101 ( на дерево) или Зигениа Фаворит ( на дерево).
Так конкретно?

Так, це достатньо конкретно.

Щодо Рото.
Начебто Центро 101 знімають з виробництва? Чи, як це буває в інших сферах, будуть знімати ще 3 роки? І чи можна розраховувати що будуть доступні запчастини для ремонту ще років хоча б десять?
До речі, не склалось у нас попрацювати із ТБМ - таке враження що клієнти їм жити заважають Улыбка Не дочекаєшся ні інформації, ні дзвінка обіцяного, про додаткові матеріали й інструмент годі й казати. Тож МАСО нас "купили" гарним сервісом. Але сервіс сервісом, а вікна мають говорити за себе і через 5-10 років, тож з надійністю не хотілося б помилитись.

Щодо Зігенії - до якого постачальника б Ви порекомендували звернутись, так щоб і працювати з ним було добре, і ціни були нормальні?
snark
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 2564
Поблагодарили 8 раз
Откуда (Город): Днепропетровск, народная сеть "ОКОШКО"


WWW
« Ответ #16 : 19 Июль 2007, 14:11:57 » Фурнітура для дерев'яних вікон - яка?


Начнем с конца: По Зигениа- ФауБеХа-Офир. Львовский филиал работает превосходно. По Рото Центро 101-ее действительно снимают с производства, но, как раз, версию для пластика, а з/п будут производиться еще лет 20.
Ювелир
модератор раздела
дока
*****

Компетенцияbeta:
+200

Сообщений: 729
Поблагодарили 110 раз
Откуда (Город): Киев-Житомир

Участники оконного рынка


« Ответ #17 : 20 Июль 2007, 12:26:43 » Фурнітура для дерев'яних вікон - яка?


Вчора мав розмову із Рото Україна. Представник підтвердив, що Рото Центро 101 знімається з виробництва в повному складі, включаючи і "дерев'яні" вузли.
----------------------------------------------------
Дописано пізніше:

Аби тема мала логічне завершення, пишу свої висновки. Не хотілося б щоб вони стали приводом для суперечок, бо це мої особисті висновки профана, без претензії на істину в останній інстанції. Окрім цієї та подібних тем цього форуму, я брав інформацію безпосередьо в учасників ринку (як виробників, так і інсталляторів). До того ж, час плине, все змінюється...

1. МАСО. Гарна фурнітура взагалі, але занадто ціни підняли. За рахунок повного контролю над виробництвом і деяких змін в останні роки досягли дуже пристойної якості. Але своєї ціни вона поки що не варта.
2. РОТО Центро 101. Дещо застаріла за конструкцією, але перевірена часом достойна фурнітура. Не має перспектив бо знята з виробництва і вже мають місце проблеми з постачанням.
3. Рото НТ. Чудова фурнітура для німецьких умов виробництва, монтажу та експлуатації. В наших реаліях виявляє вибагливість до якості вікна та встановлення фурнітури (це в наших руках!) і монтажу вікна (а от тут багато різних "може бути"). До того ж велика кількість заводів (17, у тому числі в Турції) гарантує нестабільний рівень якості.
4. Зігенія Фаворит. Теж гарна фурнітура, підвищена відносно МАСО та РОТО витривалість (як мінімум у випадку з важкими створками, встановленими "нашими" монтажниками). Стабільно німецька якість та більш просте комплектування (менше лівих-правих деталей). Можливі проблеми з поставкою нестандартних комплектуючих, менше ніж у Рото можливостей в регулюванні.

Всі інші фурнітури, впевнений, теж чудові Улыбка Але я не став концентрувати на них увагу у зв'язку з або наріканнями від учасників форуму, або недостатньою на мій погляд масовістю, яка б гарантувала стабільність постачання та визнання клієнтами.

========================================================
Хто зна, може через 5 років всі будемо хизуватись китайською фурнітурою?
Страниц: 1 [2]
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
wiki.okna.ua - банк оконных знаний
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов
Строительство и архитектура BAU.ua
Строительный форум forum.BAU.ua
Инженерный форум forum.TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC