Вход
 
Страниц: 1 [2]
 
Тема: 

Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!

 (Прочитано 4561 раз)
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #15 : 15 Октябрь 2013, 19:51:02 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Профіль 5-камерний і три скла, але це мало про що говорить. Ваші вікна дуже великі, тут мають також велике значення метал, і фурнітура.
"Без гарантії" це означає, що на таку середньоринкову по нашому місту пропозицію я особисто гарантії не дам. Але багато хто дасть. На словах...
MASHULJA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 19
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Львов


« Ответ #16 : 15 Октябрь 2013, 19:56:36 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Цитата: Алік от 15 Октябрь 2013, 19:51:02
Профіль 5-камерний і три скла, але це мало про що говорить. Ваші вікна дуже великі, тут мають також велике значення метал, і фурнітура.
"Без гарантії" це означає, що на таку середньоринкову по нашому місту пропозицію я особисто гарантії не дам. Але багато хто дасть. На словах...

[/quote

Мені рахували декйонінг і зігенія 13200грн
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #17 : 15 Октябрь 2013, 20:02:58 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Марки профілю та фурнітури мало що означають у Вашому випадку. Ви, як жінка, маєте знати, що таке "холодець". Так от Ваші вікна ризикують виявитись такими ж "міцними".
kessler
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+390

Сообщений: 5194
Поблагодарили 1260 раз
Откуда (Город): Днепропетровск

тупиков нет,есть не прорубленные тоннели


« Ответ #18 : 15 Октябрь 2013, 20:24:56 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Алик, а что это за "профессиональный" подход - втиснуться без гарантии Непонимающий Непонимающий Не ожидал. Не хулиганить
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #19 : 15 Октябрь 2013, 20:50:42 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Я знаю львовский оконный рынок. Масса предложений от ТМ "ДешЕвше".
MASHULJA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 19
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Львов


« Ответ #20 : 16 Октябрь 2013, 02:36:34 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Цитата: Алік от 15 Октябрь 2013, 20:50:42
Я знаю львовский оконный рынок. Масса предложений от ТМ "ДешЕвше".


Так чого дешевше, мені насправді рахували в такому діапазоні цін як Ви говорите, але гарантію давали ну я там незнаю на словах чи ні, але 3 роки що найменше.Ви мені так і не написали чим відрізняється за 16 від 13?
MASHULJA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 19
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Львов


« Ответ #21 : 16 Октябрь 2013, 02:41:11 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Цитата: Алік от 15 Октябрь 2013, 20:50:42
Я знаю львовский оконный рынок. Масса предложений от ТМ "ДешЕвше".


реально не почувала Вашої думки щодо профілю, фурнітури, ітд,
напишіть конкретно рекомендую тото, холодець то ясно але до свят вікна треба поставити)))))))) Пиво
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #22 : 16 Октябрь 2013, 18:06:35 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Марка профілю тут має менше значення, ніж жорсткість металевого армування. Власне, головною різницею між варіантами за 13 і за 16 тисяч і є застосування невідповідного та відповідного армування. Інше питання, що не у всякий профіль вдасться запхнути потрібний метал. Тому, наприклад, я давав попередню оцінку у першому випадку з профільної системи Рехау Євро70, а у другому з комбінації Євро70 та Брільянту. Ткаож при такій площі засклення бажано використовувати максимально енергоефективні склопакети, я би радив двокамерні енергозберігаючі з аргоном, а ще краще - з криптоном (але криптон відчутно дорожчий). Ну і конструкцію шириною 3150 краще розділити на 4, а не на 3 частини. Цілком ймовірно, що для зручності та безпеки користування слід відділити зверху "глухі" фрамуги, зменшивши тим самим стулки по висоті.
Десь так...
MASHULJA
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 19
Поблагодарили 1 раз
Откуда (Город): Львов


« Ответ #23 : 16 Октябрь 2013, 19:22:29 » Re: Допоможіть вибрати профіль!Будь-ласка!!!


Цитата: Алік от 16 Октябрь 2013, 18:06:35
Марка профілю тут має менше значення, ніж жорсткість металевого армування. Власне, головною різницею між варіантами за 13 і за 16 тисяч і є застосування невідповідного та відповідного армування. Інше питання, що не у всякий профіль вдасться запхнути потрібний метал. Тому, наприклад, я давав попередню оцінку у першому випадку з профільної системи Рехау Євро70, а у другому з комбінації Євро70 та Брільянту. Ткаож при такій площі засклення бажано використовувати максимально енергоефективні склопакети, я би радив двокамерні енергозберігаючі з аргоном, а ще краще - з криптоном (але криптон відчутно дорожчий). Ну і конструкцію шириною 3150 краще розділити на 4, а не на 3 частини. Цілком ймовірно, що для зручності та безпеки користування слід відділити зверху "глухі" фрамуги, зменшивши тим самим стулки по висоті.
Десь так...

ясно Снимаю шляпу
Страниц: 1 [2]
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC