Вход
 
Страниц: 1 2 3 [4]
 
Тема: 

Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся

 (Прочитано 12131 раз)
sergendey
Гость
« Ответ #45 : 19 Октябрь 2010, 11:14:38 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


 Я б, на крайній випадок, демонтував би вікно, витрати 1-2 балони піни, і зверху би добавив би розширювач 30 мм, підставочний заховався би за підвіконник, і зверху би не було щелі. Варіант як на мене оптимальний, інакше переробка, промір однозначно.
bvg
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 23
Откуда (Город): Kiev


« Ответ #46 : 19 Октябрь 2010, 11:25:12 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Цитата: sergendey от 19 Октябрь 2010, 11:14:38
Я б, на крайній випадок, демонтував би вікно, витрати 1-2 балони піни, і зверху би добавив би розширювач 30 мм, підставочний заховався би за підвіконник, і зверху би не було щелі. Варіант як на мене оптимальний, інакше переробка, промір однозначно.

1. Демонтувати потрібно 2 вікна, а не одно. І що з цього вийде - ще питання велике.
2. Моя головна помилка була в тому, що я зв'язався з фірмою, яка не робить роботи "під ключ" . Мав же 2 пропозиції від таких фірм. Дещо дорожче виходило, але заплатив би гроші - отримав готові вікна з відкосами. Отже ГОЛОВНИЙ висновок з цієї історії - не треба мати справу з фірмами, які не роблять свою справу "під ключ"!
Це занадто великий ризик для споживача.
Десь так...
кроха
Гость
« Ответ #47 : 19 Октябрь 2010, 11:45:10 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


данная ситуация практически в большей половине заказов, где оставляют подоконник,  скорее всего четверть с улицы не позволила опустить ниже окно, иначе бы отлив не встал на место, а был бы сборником для воды, можно было сбить данную четверть, но мы часто сталкивались с проблемой при ее демонтаже -вываливаеться очень большие куски и так как все это снаружи - вернуть красоту не удасться.
в вашем варианте -лучше сейчас положить сверху подоконник на старый бетонный,  будет и прочно и эстетично

под "уличным" подоконником на балконе  нужно будет сделать стяжку, предварительно его демонтировав, у самого дома такой же вариант
bvg
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 23
Откуда (Город): Kiev


« Ответ #48 : 19 Октябрь 2010, 12:58:57 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Цитата: P4elovek от 19 Октябрь 2010, 10:25:57
Чиє було заключення про промір?
Яка в даній ситуації реакція та позиція фірми-встановника?

Ось реакція від фірми-встановника. Коротка  та лаконічна. Цитую їх лист:
 
"Здравствуйте ! Для полной оценки качестка монтажа,
необходимо вызвать нашего мастера и по месту сделать заключение."

Подзвонив та визвав. Повідомили - коли він приїде, невідомо. "Він з Вами зв'яжеться."
Звучить таке "дуже оптимістично" Улыбка  Це мені нагадало  - "після дощика в четвер". В когось ще якісь юлюзії є?

« Последнее редактирование: 19 Октябрь 2010, 13:08:34 от bvg »
Алік
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+210

Сообщений: 6890
Поблагодарили 1733 раза
Откуда (Город): Львів

З нами тепліше! :)


WWW
« Ответ #49 : 19 Октябрь 2010, 15:01:20 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


ІМХО Ви гарячкуєте, варіантів рішення багато, а Ви чомусь вибираєте найдорожчий.
Цитата: VikVal от 17 Октябрь 2010, 15:00:09
1. На старе підвіконня "попасти" новим вікном практично неможливо. Це пов'язано з тим що тощина старого й нового вікна не співпадають у півтора-два рази та й горизонтальність старого підвіконня, як правило, під великим питанням. Крім того, у випадку залишення старого підвіконня, не залишається місця для розташування підставочного профілю нового вікна, тож доводиться встановлювати нове вікно дещо вище старого підвіконня. Все це ми й бачемо у Вашому випадку. Про ці особливості Вас мали повідомити під час приймання замовлення коли Ви виявили бажання залишити старі підвіконня.

На фото показано підставочний профіль, до якого й має бути прикручений відлив. Про яку пластинку товщиною 1мм Ви говорите - не зрозуміло.

Висіти у повітрі вікно не повинне. Знизу мають бути як мінімум дві чи три опори, на яких повенне спиратися вікно, по краях та безпосеоедньо під імпостом.  

2. Анкерні пластини дійсно мають бути закріплені до стіни у двох точках. У Вашому випадку має місце порушення вимог як рекомендацій до монтажу ВЕКИ так і стандарту, нажаль росповсюджене. Застосування пінопласту у зашпаруванні монтажних швів не є порушенням. Це припустимо.

3. Підвіконня має бути встановлене на цементно-піщану подушку, або принаймні на піну (що практикується, хоч і не правильно). Наскільки я зрозумів, це зовнішнье підвіконня на балконному вікні. Якшо це підвіконня має достатньо точок опор то під час оздоблювальних робіт з виготовлення укосів можна буде заштукатурити цю щілину.

4. Нерівномірність ширини шву у примиканні до чверті може свідчити про відхолення самої стіни від вертикалі. Клини з підручних матеріалів призначені для попередньої фіксації конструкції, повинні вийматися пред виготовленням укосів, отвори що залишаються у зашпаруванні шву після виймання клинів зашпаровуються безпосередньо перед виготовленням укосів.

Нічого особливо-небезпечного та невиправного я у Ваших фото не вбачаю.

ІМХО
І висновок робите також не зовсім вірний. ІМХО.
Djentelmen
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+120

Сообщений: 1599
Поблагодарили 719 раз
Откуда (Город): Kiev

Все буде як має бути - навіть, якщо й буде інакше.


« Ответ #50 : 19 Октябрь 2010, 15:18:26 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Цитата: bvg от 19 Октябрь 2010, 11:25:12
1. Демонтувати потрібно 2 вікна, а не одно. І що з цього вийде - ще питання велике.
2. Моя головна помилка була в тому, що я зв'язався з фірмою, яка не робить роботи "під ключ" . Мав же 2 пропозиції від таких фірм. Дещо дорожче виходило, але заплатив би гроші - отримав готові вікна з відкосами. Отже ГОЛОВНИЙ висновок з цієї історії - не треба мати справу з фірмами, які не роблять свою справу "під ключ"!
Це занадто великий ризик для споживача.
Десь так...

 Снимаю шляпу Дозвоьте дещо не погодитись з Вашим висновком. Робити справу "під ключ" ще не означає виконати роботи професійно та якісно. Кожну роботу має виконувати той, хто має відповідний фах. Лише одиниці фірм мають в своєму штаті мулярів, які влаштовують укоси після встановлення вікон. Ми, наприклад, пропонуємо своїм Замовникам скористатись, (для відновлення укосів), скористуватись послугами наших партнерів, професійність яких перевірена роками. Таким чином Замовник отримує виконання робіт "під ключ".
Наголошу ще раз - кожен має займатись своєю справою! ІМХО.
bvg
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 23
Откуда (Город): Kiev


« Ответ #51 : 19 Октябрь 2010, 16:05:10 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Цитата: Djentelmen от 19 Октябрь 2010, 15:18:26
Дозвоьте дещо не погодитись з Вашим висновком. Робити справу "під ключ" ще не означає виконати роботи професійно та якісно. Кожну роботу має виконувати той, хто має відповідний фах. Лише одиниці фірм мають в своєму штаті мулярів, які влаштовують укоси після встановлення вікон. Ми, наприклад, пропонуємо своїм Замовникам скористатись, (для відновлення укосів), скористуватись послугами наших партнерів, професійність яких перевірена роками. Таким чином Замовник отримує виконання робіт "під ключ".
Наголошу ще раз - кожен має займатись своєю справою! ІМХО.

1. Ці одиниці фірм мені відомі. Строки робіт мене не влаштовували, у них багато замовлень і це зрозуміло.
2. Це дуже добре коли є партнери "професійність яких перевірена роками".
3. А проти тези, що кожен має займатись своєю справою у мене нічого Вам заперечити. Комусь везе, комусь - ні. C'EST LA VIE ....
Djentelmen
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+120

Сообщений: 1599
Поблагодарили 719 раз
Откуда (Город): Kiev

Все буде як має бути - навіть, якщо й буде інакше.


« Ответ #52 : 19 Октябрь 2010, 17:23:23 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


От мене завжди цікавить, яку мету переслідуєте Ви, наші шановні Замовники, коли вимагаєте збереження старого підвіконня Непонимающий Цеж виходить як купівля нової автівки на "старій лисій гумі" (До речі саме таке порівняння якнайчастіше призводить до заміни підвіконня). Жоден з нас не буде вплутувати у нові туфлі старі шнурівки... А от нове вікно ставимо на старе підвіконня, навіщо Грустный  Непонимающий
Що стосується вищеописаного випадку, то звісно є шляхи вирішення проблеми, та й рекомендацій прозвучало вдосталь. Тож, залишається здійснити вибір. Нажаль, Ваша ситуація довела у черговий раз істину - скупий платиь двічі.  Не влаштовували ціни, строки, умови  Непонимающий - от і маєте те, що маєте. ІМХО.
Р.S. Прошу зрозуміти мене правильно - жодним чином не вигороджую "боки" Вмконавця, але в той же час хочу зауважити, що, мабуть винен не лише Виконавець. (Знову таки ІМХО.)  Снимаю шляпу
bvg
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 23
Откуда (Город): Kiev


« Ответ #53 : 19 Октябрь 2010, 19:38:40 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Цитата: Djentelmen от 19 Октябрь 2010, 17:23:23
От мене завжди цікавить, яку мету переслідуєте Ви, наші шановні Замовники, коли вимагаєте збереження старого підвіконня Непонимающий Цеж виходить як купівля нової автівки на "старій лисій гумі" (До речі саме таке порівняння якнайчастіше призводить до заміни підвіконня). Жоден з нас не буде вплутувати у нові туфлі старі шнурівки... А от нове вікно ставимо на старе підвіконня, навіщо Що стосується вищеописаного випадку, то звісно є шляхи вирішення проблеми, та й рекомендацій прозвучало вдосталь. Тож, залишається здійснити вибір. Нажаль, Ваша ситуація довела у черговий раз істину - скупий платиь двічі.  Не влаштовували ціни, строки, умови  Непонимающий - от і маєте те, що маєте. ІМХО. Р.S. Прошу зрозуміти мене правильно - жодним чином не вигороджую "боки" Вмконавця, але в той же час хочу зауважити, що, мабуть винен не лише Виконавець. (Знову таки ІМХО.)  Снимаю шляпу

1. Про ціль.
  1.1. Демонтаж старого підвіконня на кухні приведе до того, що впаде кахельна плитка на цій частині стіни (вона має за опору це підвіконня).
  1.2. Демонтаж старого підвіконня в кімнаті становить загрозу для батареї опалення - майже впритул стоїть.
  1.3. Обидва підвіконня глибоко вмонтовано в стіну - дірки будуть ще ті.
  1.4. Надійність бетонного підвіконня ніяк не зрявняється з дешевим пластиковим.
2. Скупий патить двічі. Вартість замовлення приведено у першому ж посту. Я не вважаю це дешевим. Може для Вас це й дешево - для мене , аж ніяк.
3. Рекомендаціями учасників я скористався і написав який варіант вибрав. Фірма-встановник "радила" купити й поставити друге підвіконня,але за власний рахунок. За їх рахунок (як винуватцям) - ця ідея їм не сподобалася. Смеющийся






« Последнее редактирование: 19 Октябрь 2010, 19:40:38 от bvg »
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Оценка сообщения: +1
Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #54 : 19 Октябрь 2010, 19:54:38 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Вибачте, а де, в якому документі написано як має стояти нове вікно відносно старого підвіконня?

Ви поставили "воза перед кобилою" та звинувачуєте кучера що той пагано править.


Сообщение оценили: logvinov
« Последнее редактирование: 19 Октябрь 2010, 19:56:30 от VikVal »
bvg
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 23
Откуда (Город): Kiev


« Ответ #55 : 19 Октябрь 2010, 20:26:11 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Цитата: VikVal от 19 Октябрь 2010, 19:54:38
Вибачте, а де, в якому документі написано як має стояти нове вікно відносно старого підвіконня?
Ви поставили "воза перед кобилою" та звинувачуєте кучера що той пагано править.

Про "воза, кобилу та кучера"
Ніде не написано - як воно буде стояти. Але ВИЩЕ підвіконня на 30-40 мм воно НІДЕ не повинно стояти і представник фірми з цим погодився. Іхня провина.
Промашка замірника.


А як все повинно бути - читаємо тут:
Киев, 2007,  Совместный проект компаний VEKA, WINKHAUS и журнала "Витрина", Руководство по монтажу  современных окон Издание шестое, переработанное
и и дополненное. На этом сайте этот документ есть.
« Последнее редактирование: 19 Октябрь 2010, 23:06:05 от VikVal »
Alejandro
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+290

Сообщений: 4487
Поблагодарили 1761 раз
Откуда (Город): ХАРЬКОВ


« Ответ #56 : 19 Октябрь 2010, 20:35:13 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Чтобы было все так, необходимо существующий подоконник демонтировать, установить окно , а потом установить Ваш старый добрый подоконник
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #57 : 19 Октябрь 2010, 20:43:49 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Саме так. Підвіконня встановлюють до вікна, а не наврпаки - вікно до підвіконня. От Вам і віз і кобила...
bvg
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 23
Откуда (Город): Kiev


« Ответ #58 : 19 Октябрь 2010, 22:06:07 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Цитата: VikVal от 19 Октябрь 2010, 20:43:49
Саме так. Підвіконня встановлюють до вікна, а не наврпаки - вікно до підвіконня. От Вам і віз і кобила...

Вам виднее. Я же только потребитель. Предлагаю закрыть обсуждение, если не возражаете. Предложения форума я учел.
Всем  - сенкс Улыбка
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #59 : 19 Октябрь 2010, 22:09:36 » Re: Как в Киеве "известные фирмы" окна монтируют! Фотки - прилагаюся


Тему заблоковано за бажанням автора.
Страниц: 1 2 3 [4]
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC