Вход
 
Страниц: 1 [2]
 
Тема: 

Профильные системы без металла.

 (Прочитано 3190 раз)
Pashaplast
Клуб Okna.ua
дока
*****

Компетенцияbeta:
+70

Сообщений: 721
Поблагодарили 605 раз
Откуда (Город): ПЕРВАЯ СТОЛИЦА

Чтобы делать добро, надо прежде всего им обладать.


« Ответ #15 : 22 Июнь 2010, 18:12:38 » Re: Профильные системы без металла.


А чего!
Все правильно!
Были металлопластиковые окна, сейчас фольгопластиковые, а будут тырсопластиковые  Позеленел от смеха
Пойду напьюсь!  Пиво
GreyM
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+360

Сообщений: 5681
Поблагодарили 1146 раз
Откуда (Город): Киев

Пессимист - это хорошо информированный оптимист


« Ответ #16 : 22 Июнь 2010, 18:20:07 » Re: Профильные системы без металла.


С металлом разобрались, производителей армира оставляем без работы. Со стеклопакетами сложнее, но на стекло 3 мм уже некоторые перешли, в перспективе - стрейч-пленка. Осталось добить поставщиков фурнитуры, какие будут предложения? Шпингалеты? Магнитики? Не вижу, не слышу, не говорю
PVC
Клуб Okna.ua
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+130

Сообщений: 2428
Поблагодарили 771 раз
Откуда (Город): Киев


« Ответ #17 : 22 Июнь 2010, 18:27:42 » Re: Профильные системы без металла.


Ребята не в ту сторону смотрим Мегафон Такие системы не будут дешевле! По крайней мере в Rehau от системы Евро 60 система Brilliant дороже где то на 25%, а система Geneo еще должны быть где то а 25 % больше чем Brilliant. Т.е. дороже чем Евро60 где то на 50% Это что дешевле???
vip-plast
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 200
Поблагодарили 36 раз
Откуда (Город): gorlovka


« Ответ #18 : 22 Июнь 2010, 20:48:13 » Re: Профильные системы без металла.


Цитата: GreyM от 22 Июнь 2010, 18:20:07
С металлом разобрались, производителей армира оставляем без работы. Со стеклопакетами сложнее, но на стекло 3 мм уже некоторые перешли, в перспективе - стрейч-пленка. Осталось добить поставщиков фурнитуры, какие будут предложения? Шпингалеты? Магнитики? Не вижу, не слышу, не говорю
быстро эволюционируете,забыли про скотч бумажный или просто газету полосками,замазку оконную масляную,раньше глина,вместо стекла слюда в элитной серии,а в обычной кожу или какие еще внутренности натягивали я уже и не помню,причем вы забываете что для многих некоторые вещи по прежнему актуальны и сегодня.недавно наблюдал как напротив офиса пытались восстанавливать нечто состоящее из стекла и замазки(дерево давно сгнило) Плачущий какая уж тут евроинтеграция
Валентин Алексеевич
Клуб Okna.ua
активист
****

Компетенцияbeta:
+10

Сообщений: 253
Поблагодарили 3 раза
Откуда (Город): Киев


« Ответ #19 : 30 Июнь 2010, 15:26:09 » Re: Профильные системы без металла.


действительно, системы без металла пока дешевле не будут, их надо ввести в рынок, а это "чего-то" да стоит, но пока....       - пока не наберут достаточных оборотов по рынку, не возникнет достаточная конкуренция. А что касается только удобства... не совсем... - больше световой проем, больше возможностей по габаритам, больше возможностей по теплопроводности, нагрузка на фурнитуру... думаю что этого не мало.
SV
участник
**

Компетенцияbeta:
0

Сообщений: 13
Откуда (Город): aluplast, Киев


« Ответ #20 : 07 Июль 2010, 11:42:48 » Re: Профильные системы без металла.


Aluplast имеет систему energeto в сериях ideal 4000-8000. В этом году будет на нашем рынке.
VikVal
модератор
эксперт
******

Компетенцияbeta:
+600

Оценка сообщения: +6.1
Сообщений: 11436
Поблагодарили 2406 раз
Откуда (Город): Київ

Ничто нас не сможет вышибить из седла...


« Ответ #21 : 09 Июль 2010, 23:31:46 » Re: Профильные системы без металла.


У мене є декілька запитаннь до систем "без металу".

Залишимо в спокої вітрові навантаження, про них вже достатньо було сказано.

Давайте згадаємо фізичні властивості ПВХ та ту роль, яку відіграє армування у ПВХ профілі.
Коефіцієнт термічного розширення ПВХ становить 80х10-6 1/Со а діапазон температур, за яких експлуатуються вікна з ПВХ може перевищувати 100 Со, від +80 Со (максимально припустима температура поверхні ламінованого профілю під впливом прямого сонячного опромінення) до -27Со (офіційна найхолодніша п’ятиденка, що прийнята в Україні), а фактично ми були свідками й більш сильних морозів.

Вікно, що має розміри 1,5х1,5 метри, виготовлене з ПВХ профілю без армування, якщо його нагріти від -27Со до +80 Со, збільшиться на 13 з гаком міліметрів! Якщо це вікно змонтоване у неопалювальному приміщенні, то наповнювач монтажного шву та елементи кріплення не дозволять йому вільно розширюватись і стискатись, зберігаючи прямокутну форму, під час нагрівання вікно вигинатиметься «бубною»(адже піна у шві не дозволить вікну розширитись), а під час охолодження – «діжкою»(при чому всі чотири сторони вікна, бо дюбелі не дозволять вікну зменшитися). Чи витримають кутові шви такі навантаження? Чи не буде їх зруйновано розтягуванням та зтисканням? Саме для протидії цьому руйнуванню й призначене сталеве армування ПВХ профілю, сталь має коефіцієнт термічного розширення у шість разів менший ніж ПВХ. Погодьтесь, два міліметри, навіть два з лишком – це не тринадцять, це, як то кажуть у Одесі «дві великі різниці». А що пропонують з цього приводу проповідники систем "без металу"? Як вони боротимуться з температурним розширенням ПВХ? Не зрозуміло. Хотілося б побачити роз’яснення цього питання, бажано підкріплене результатами лабораторних випробувань з вказаним діапазоном температур, за яким ці випробування проводилися.

Все вищесказане має місце у випадку, коли вікно прогрівається або охолоджується з усіх боків одночасно та рівномірно,тобто у неопалювальних приміщеннях.
Якщо приміщення опалюється, то життя стає ще веселішим  (майже за Азаровим). У цьому випадку зовнішня та внутрішня поверхні профілю матимуть різну температуру і різниця між температурами зовнішньої та внутрішньої поверхонь може перевищувати 50Со (+80 Со зовні та +20 Со зсередини влітку вдень під прямими сонячними променями для кольорового профілю або -27 Со зовні та +20 Со зсередини взимку для будь-якого профілю, хоч кольорового хоч білого). В такому разі зовнішня та внутрішня поверхні профілю "без металу" намагатимуться мати різну довжину і профіль вигинатиме дугою у «теплішу» сторону. . Рама якось втримається від вигинання чвертю прорізу та укосами, а як бути зі стулкою? Ну, поки стулка зачинена, вона втримуватиметься від вигину за рахунок зачепів фурнітури, а якщо її відчинити, то протистоятиме вигину лише склопакет, а він, як відомо, не найкращий засіб проти вигину, навпаки, його самого потрібно захищати від вигинів. Після відчинення стулку зігне дугою і склопакет з досить високою вірогідністю може лопнути, та й зачинити її назад буде нелегкою справою, адже різниця довжин зовнішньої на внутрішньої сторін стулки двометрових за висотою дверей становитиме до восьми міліметрів! В традиційних профілях таким вигинам протидіє те саме сталеве армування, а його, як раз і немає у новомодних системах. Цікаво було-б побачити роз’яснення і цього питання, також у цифрах.

Дуже сподіваюся отримати аргументовані відповіді, або хоч таблиці обмежень розмірів та максимально припустимих температур для застосування і експлуатації виробів з профілів «без металу».

Зі щирою повагою.



Сообщение оценили: ,
« Последнее редактирование: 10 Июль 2010, 00:39:16 от VikVal »
Страниц: 1 [2]
 
« предыдущая тема следующая тема »
 
Перейти в:  

Мобильный оконный форум
mail.okna.ua - почта окна.ua
top.okna.ua - рейтинг оконных сайтов

Инженерное издание TRUBA.ua
Грамотный заказчик -
продажа в удовольствие:
установить кнопку
Мой оконный форум
© 2001—2010 OKNA.ua  
SMF © 2006, Simple Machines LLC